• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga prej se má ležet jen na levým boku, na zádech mimíse utlačuješ a na pr. boku to na cosi tlačí amůže ti být špatně, ale já polohy střídám, jen na levým boku bych to nevydržela
3. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
evena-mě to naštěstí zukazuje dobře,ale taky mám bordel v těch názorech a hodnotách...
3. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
mě se zatím pořád nejlíp leží na zádech....a to se prdís ani nijak moc nehýbe, tak snad ho úplně netlačím, myslím si, že zatím to není takový obřík, takže tam má dost místa.....
3. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
tegga danu určitě poctivě dodržuje ... až na ten rajčatovej salát :grinning:
já čekám že mě dr. vynadá v tu středu, nevím jestli sem vám to sem psala, ale jak sem si odebírala celý den tu krev do zkumavek tak sem měla šílený hodnoty, bylo mi doktorem vynadáno do telefonu že hladovím a nepiju, měla sem na lačno 3,5 a dalších 7 hodnot dvě hodiny po jídlech 2-2.5, prostě děsně málo, prý někde sebou můžu seknout, možná proto mi bývá tak mdlo, asi od toho, ale já jím, nevím proč je to tak nízký, třeba jim selhali přístroje v laborce :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Dneska tu byla švagrová (budoucí) má malou zítra jí budou 3 měsíce a když sem na ní přiměřila kalhotky na 3-6 tak by jí už nebyly a to nebyla žádnej macek,když se narodila měla 2800g,tak sem zvědavá jak to s těma hadříkama dopadne :grinning:
3. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
tegga tak já když si lehnu na záda tak sebou začne hrozně mlít, de vidět že se jí to asi nelíbí, nejlepší je to v sedě, to kopne jen párkrát za hodinu třeba jen jednou, když na zádech tak třeba 20 min v kuse
3. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
evena mě když dělali ten test, tak jsem ty hodnoty taky měla takhle podobně nízký....doktorka na mě přesně spustila, jestli jím.....taky mi bývá špatně, jakoby na omdlení, myslela jsem si, že je to kvůli nižšímu tlaku, ale asi je to tady tím....takže se snažím každý dvě hoďky něco sezobnout....jenže u mě je to jednodušší, nemusím dodržovat žádný množství sacharidů a tak.....
3. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
no a já mám zase přesně to stejný na boku, to malej kpe jak drak:grinning:
3. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
danuš: asi nedělají... ale když jsem je rozbalila, tak zas moc velký nejsou, takový univerzál...

tegga: :grinning: to je dobrý s tím busem :grinning: ... mně už taky dost kope, někdy je to až dost nepříjemný, když se vyboulí na jednu stranu, až to bolí... nebo to bolí, když kope do močáku... předevčírem jsem cítila takovou bolest, až jsem vyjekla nahlas... takový jakoby projela bolest od pupíku k močáku, taková ostrá řezavá... udělal to ještě párkrát, pak se mi zachtělo hrozně čůrat :grinning: ... jo, na levým boku se má ležet... malej mě taky kope i na boku, většinou tam u prostěradla, prostě na straně, na které ležím :grinning:
3. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
holky, já měla hodnotu na lačno 2,6, po hodině 6,9 a po 2 h 5,4 a doktorka říkala, že je to OK...
3. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
taky mě to občas dost zabolí, ale říkám si, že to bude ještě horší....a hlavně, a´t mě to klidně bolí, hlavně, a´t je prdísek v pořádku a zdravej
3. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
asi se dnes na to město vyprdnu a aspoń jeden den strávím v klidu doma a nebudu nikde lítat:grinning:
3. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
pabli taky když ležím na bolku mě okopává jenom na straně kde je prostěradlo, to je zajímavý :slight_smile: asi tam tou vahou sklouzne nebo co
tegga tak to já věděla že to není tlakem, ten mám vždycky ukázkový, a už se mi stlo dokonce že zrovna když mě měřila tlak že mě bylo mdlo, tak sem se bála jestli není nízký a byl ok
3. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
tegga-já se toho taky děsím,někdy se jakoby nemůžu zvednout,jsem taková postižená :grinning: dneska jsem fit,jak rybička,tancuju si tady u vaření :grinning: Jindy zase mátoha...
3. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
pabli jak ses zaregistrovala do DM? přes net nebo osobně?
3. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
danu to je asi tím, jak jsi se dobře vyspala :wink: ....to mě už se nestalo, ani nepamatuju :grinning:
3. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
tegga: já si chtěla jít koupit do lékárny magnézko, co jsem si kupovala u doktorky, ale pak jsem to samé našla i na netu, tak jsem ho objednala přes net... doufám, že dojde do středy, kdy ho budu potřebovat :grinning:

evena: asi se učí chodit :grinning:
3. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
já sem jak přejetá tankem asi 3. den, nemůžu vstát z podstele, sem jak stařenka, podlamujou se mi bolestma kyčlí nohy a potřebovala bych kolikrát nějakou hůlku abyhc sebou někde nesekla, než to rozchodím to je třeba půlhodiny :unamused:
evena: přes net
evena-mě taky někdy,jakoby chtěl kopnout do postele nebo do gauče :grinning:
holky, já jsem teď děsně nevrlá, nic mě nebaví, nic se mi dělat nechce, ale přitom se nudím... a jídlo mi nechutná... a prostě nic... hrůůůza!
3. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
já mám taky vždycky u dr. tlak výborný.....ale když jsem si ho pokaždý měřila v práci, když mi bylo divně, tak byl nízký.......akorát minule mi u doktorky vyskočil na 150/85 a puls 120....tak jsme na to všechny hleděli, i se sestrou....asi to bylo z vedra a z toho, že jsem nestíhala, tak jsem tam skoro běžela:grinning:
pabli :grinning: :grinning: že by ...
a za jak dlouho ti pak přišli ty slevy poštou, už je to pár dní co sem se registrovala a pořát nic
taky nemám chuť na žádný jídlo, hlavně ne teplý.....a úplně nejvíc mě nebaví vařit:grinning:
3. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
ty jo, jsme fakt jak sedmdesátiletý bábiny:grinning:
3. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
tak mě nebaví nic, kdybych neměla ten pravdidelnej jídelníček tak snad ani z lenosti nejím
a to musím i vařit, dnes rýže s kuřecím masem
3. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
evena: no, docela za dlouho, možná 14 dní? už nevím přesně... možná i delší dobu..
3. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
tegga- já měla v diab.poradně v pondělí tlak 90/50 !!! Bylo to děsný vedro...ale nějak blbě mi ani nebylo...já mívám max 110/70 :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
evena: to musí být hrozný "opruz"... mně se dneska právě z lenosti ani nechtělo jíst, teď jsem si ohřála holandský řízek s bramborovou kaší a vůbec mi to nechutná... tak jsem snědla jen mrkvový salát a jdu šoupnout pizzu Hawai do trouby, třeba to bude lepší... :confused: chudák přítel, nosí mi z práce obědy a já to pak nejím (teda, když je to sladké jídlo tak jo - včera krupicová kaše s čokoládou byla super)...
3. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
pabli-takže ty bombarďáky 44-46 fakt nejsou obří??mám přes boky 94,tak aby mi nespadly :grinning:
3. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.