• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tak mě kdyby nosil manža jídlo, tak to slupnu hned....mě na tom nebaví hlavně to vaření a to vymýšlím úplně nejjednodušší jídla:slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
jdu dodělat rybu a papkat,všem dobrou chuť :wink:
3. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
tegga: když já obecně nemám moc ráda ohřívaná jídla... když jsou ještě navíc studená, před ohřátím, tak mě to úplně natahuje a chce se mi zvracet... no je to boj vždycky... někdy mi pak to jídlo chutná, ale někdy prostě ne... tak to bude muset dojíst přítel :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
danuš: myslím, že to fakt nespadne... možná je to max. velikost při natažení... :confused:
3. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
jo to já taky raděj čerstvý, než na třikrát ohřívaný....ale mě spíš vadí vidět třeba maso vsyrovým stavu, upravovat ho a pak jíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
tegga: jo, to mi taky vadí! :angry:
3. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
ahojik, jsem zpet a mam vysledky-presne! cukrovky:slight_smile: mam 1. pred vypitim 4.8 a po vypiti 6.0- max jsme tam mela dokonce napsane ze muzu mit 7.7. takze ok:slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
to máš moc pěkný, pipiii :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
pabli, jooooo:slight_smile: jsem borec:grinning:
3. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
tak vám musím napsat jak je Mája coby holka pro mou tchýni podřadná
už se s ní jakštakš bavím a viděla sem užasný fotky takovýho domku dřevěnýho na nohých, pod tím pískoviště, do donku se lezlo po žebříku ata holčička které to patřilo v tom domku měla udělanou kuchyňku, tak říkám tchánovi co bude s přítelem za dva roky vyrábět, on nadšenej, a tchýně mi říká: na co, vždyť holka takový hračky nepotřebuje takový hračky sou jen pro kluky
tak jí říkám s čím si holky jako hrajou jestli si myslí že jim stačí kočárek a panenka a oni si budou poslušně jezdit po dvoře ... tak mi na to řekla že ona co by děcko /teď je ji 60/ měla jen kočárek a když se jí narodil bratr že jí ho propíchal hřebíkem a měla po kočárku a neměla nic ... takže nevím, holkám se asi hračky nekupují
takže mi co čekáme holčičky pěkně ušetříme asi ...
3. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
evena: no tak teď jsi mě s tou tchýní opět dostala !!!!!!!!!!!!!!
3. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
even..prd..to je mrcha ty jo!:grinning: moji rodice kupuji na zahradu toho peraka:grinning: houpaciho:grinning: a nejakou skluzavku tam treba bude mit atd:slight_smile: me se kocarek jako hracka zrovna moc nezda, dnesni deti chteji mnohem vic, nastesti ty destsky hríste jsou karsny:slight_smile: my jsme meli jen takovou hnusnou kovovou kouli na prolejzani, houpacky(ktery znicili cikani) a piskoviste(pochcany od psu:-X)
3. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
pabli já už bych mohla vydat nějakou knihu jako odstrašující případ pro ty co chtějí bydlet ve stejným baráku jako jejich tchýně ... tak nějak zjišťuji že Mája to bude mít těžký, přitom z vnuků co má je uprděná jak sviňa :angry: :angry:
autor
jo jenom jsem zapomnela dodat ze na te chate uz jsou tchanovci, takze klid s matejem rozhodne nebude, hned rano radsi nekam vypadneme na vylet:grinning:
autor
even, to vis holky nedrzi rod:-X
3. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
pipii přítel bude přes zimu vyrábět to pružinový houpadlo stylem jako ti kouhouti houpací co bývali dřív, děcko se do toho posadí a houpeš ho, pružina se dá sehnat z autobusu to je naprosto to samý, dřevotříska a polepí se to, přítel dělá ve firmě kde se dělají reklamy, takže není problém, výrobnmí hodnota cca 500,- a běžně se to na netu prodává od 10-18 tis za kus :grinning: je to dost přemaštěný no ... třeba to ale Mája taky nebude ale takovou hračku potřebovat :grinning:
3. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
pipiii: to jooo, radši si přivstaň :grinning:

evena: mohlo by se to jmenovat.... Výchova tchýně v Čechách... Báječná léta s tchýní... Můj život s tchýní... Tchýni si nevybereš... :grinning:
3. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
even, tak to je asi ten perak, ne?:grinning: co mi kupuji nasi:grinning:
3. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
pipii asi tak no ... sama vychovala dva kluky tak to bude asi tím
3. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
pabli :sweat_smile: :sweat_smile: třeba by to byl trhák :grinning:
jo pipii to bude ono ... a ví tvý rodiče kolik to stojí :grinning:
3. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
http://www.detskahriste-smitka.cz/fotoalbum/pruzinova-houpadla/pruzinova-houpadla

jak je tam ten delfínek tak něco na ten způsob budeme dělat
je to ono pipii že?
3. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
mně by se líbil nějaký takový stan pak do pokojíku... až budeme mít teda větší byt... nebo i na balkon... :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22130920&tab=0
3. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
a tenhle stan: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19030895&tab=1 má holčička našich známých... je pěkně prostorný, vejde se tam i s 1 rodičem :grinning:
3. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
3. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
even, jj to je ono a to je to tak drahe?:grinning:
3. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
a musim se pochlubit, vcera jsme po nekonecne dlouhe dobe sneckovali:grinning: :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
pipiii: to je výraz zase, "šnečkovali" :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
:grinning: to rikaj holky snazilky:grinning:

http://media.novinky.cz/079/130794-article-l8jbt.jpg

takovouhle polohu mela amalka vcera na foceni
az na to ze tam nemela penis a sourek :-d:grinning::grinning:
3. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
pipii je to pro děti, takže se předražené, asi jako všechno, proto to budeme vyrábět sami
3. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
pabli těm stanům moc nevěřím, synocvi měli takový domeček a bylo to jakési vachrlaté, ty tyčky byly z plastu tak se to všeljak prohýbalo, možná měli jen smůlu na šmejd výrobek
3. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.