• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena-mě z tý tvojí tchýně je normálně na blití!!!Když už vnuky má,tak by naopak měla být ráda,že se dočká i vnučky!!! Název knížky by mohl být :Jak zabít tchýni 100 a 1 způsobů!!
3. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
určitě uděláme na zahradě pískoviště s poklopem a domeček by se mi taky líbil :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
dala jsem si parádní siestu po obědě :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
jeeeeee, danuš, teď jsem si říkala: "Danuschka za chvilku končí v práci, tak se sem přišla rozloučit..." ... :grinning:
3. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
mi nedošlo, že máš dovču :grinning:
3. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
já jdu umýt nádobí :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
já půjdu pokračovat v úklidu,probírám zas věci,ať se to ještě před malováním vyhází....
3. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
tak jsem se taky dala do úklidu... už to tu potřebuje vygruntovat :slight_smile:
3. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
PABLI - taky mám poslední dobou takovou divnou náladu. Hlavně mám problém se donutit někam jít. Opět jsem zjistila, že nedodržuji pitný režim, takže je mi trošku na omdlení a trošku se motám. Samozřejmě v tomto teplu je nutné hodně pít. Dnes jsem četla v časáku MAMINKa, že v těchto teplech by těhotné měli pít spíš minerálky bez bublinek a čaje, obyč voda se nedoporučuje. Dost mě to překvapilo, takže jsem si hned koupila minerálku a navařila čaje.
3. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
makka: možná proto, že je voda pro žaludek těžká...

tady je pěkná těhulka, přesně v mém stylu: http://www.beremese.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D50&vImageID=2971325#navigator
3. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
PABLI - moc jí to sluší
3. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
pabli tady přesně platí že v jednoduchosti je krása, projela sem všechny fotky, hezké :slight_smile: už se moc těším na ty tvoje :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz
.. dobré ráno, holky :slight_smile:
4. črc 2009 v 07:17  • Odpověz
ahoj holky! pěkný prodloužený víkeeeend:slight_smile:
4. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
jo on je vlastně prodloužený víkend :grinning: tak to tu nikdo moc nebude, co? :slight_smile:... taky přeju, krásný víkend :slight_smile:
4. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ránko, vypadá to na horký den. Dnes jdeme známým na svatbu, v 11 h. na obřad a večer na večeři. Snad to zvládnu, protože fakt bude děsné vedro. Už chápu, když mi holky v práci říkaly, že mě litují, že největší břicho budu mít v létě, ¨prý to bude hodně náročný.
4. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
ahoj holky, kdo chcete vidět můj nahatý pupík, tak tady: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2979897&vReferer= :grinning:
4. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
makka: tak ať tu svatbu pěkně zvládneš! :slight_smile:... příští víkend má být jen 20 stupňů, tak to bude na tu naši svatbu akorát :slight_smile: ... jen se pro jistotu podívám u Deichmana po nějakých uzavřených balerínkách, poněvadž pokud bude fakt 20, tak to na žabky nevidím...
4. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
PABLi - pokud nebude pršek, tak myslím, že 20 st. je ideální teplota. Balerínky doporučuji, na své svatbě jsem se do nich také přezouvala. Nevydržím v botech na podpadku. Koukala jsem, že už máš pupík venku, to já ještě ne, ale krásné bříško :slight_smile:
4. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
makka: to jo, akorát se mi fakt nechce do silonek... :frowning2:
4. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky přeju krásný a pohodový víkend, já jsem se vrátila z hub a našli sme dva plný košíky skoro samý praváky tak budu mít co dělat, teď se jdu na chvilku natáhnout a pak šup na čištění :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak papa
4. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
ahoj pěknou sobotu všem :slight_smile:
pupík na tebe nezvyk takovej hambatej pupík, pěknej :grinning:
zrovna se mi vaří oběd, brambory a k nim budu smažit obalovaný žampiony, včera sme dostali obří píchavku co měla 2,4 kg :grinning: tak bude v něděli na oběd, takže houbovej víkend :slight_smile: já houby nesbírám, protože mě je nebaví čistit, mi je jen dostáváme a čistí je přítel, mám to pěkně zařízený :grinning:
4. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky, asi si všechny užíváte volno s partnerama a k tomu pěkné počasí takže tady nikdo není :grinning: :grinning: :grinning:

Já byla v sobotu na oslavě narozenín (tchán slavil kulatiny) a musela jsem víc jak 6 hodin odolávat dobrůtkám v podobě domácích zákusků (hanácké koláče, frgály..) a chleíčkům. Ještě, že na oběd se dělalo grilované kuřecí maso které můžu. Ale byla jsem rozmrzelá a asi i protivná, taky kdo by nebyl, když tak chudáčka cukrovkáře provokují :grinning: :grinning: :grinning: Zařekla jsem se, že do porodu na žádnou blbou oslavu nejdu :wink:

Jinak jsem se včera u telky začala prohrabovat oblečením po neteři (třídím ho podle velikosti) a zjistila jsem, že nemusím skoro nic nakupovat, je tam toho habaděj. I moc pěkné zimní kombinézky (neteř je narozená v listopadu, takže i velikostí to jakž takž odpovídá) jsem tam našla. Takže hned o dovolené začnu prát a skládat to do space bagu, aby bylo všechno krásně čisté a voňavé.

Jsem se pěkně rozepsala, asi jsem se potřebovala "vykecat" :grinning:

Užijte si volné pondělí!!
6. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahojky holky,jdu vás jen pozdravit a a popřát hezký den.... :slight_smile:
6. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:... taky jen zdravím :slight_smile:

my si teď to volno celkem užíváme, teda teď zrovna gruntujeme :grinning: v SO dělal přítel jakoby rozlučku se svobodou, teda kamarádi to tak brali, ale šly jsme tam i my, holky :slight_smile:... nooo, bylo by to fajn, až na striptérku, kterou tam příteli kluci zaplatili... to jsem fakt nečekala, tak jsem byla dost v šoku... kdyby mi to řekli aspoň 5 min předem, tak jdu dolů (hospoda má 2 patra) a nějak už to přečkám... takhle se najednou zhaslo a nakráčela tam pani... navíc menší postavička, a pěkná, pod kabátem sportovní prádlo (jak má přítel rád a já nemusím, teda teď už můžu, v těhu mi to je moc pohodlné :slight_smile: )... tak jsem se snažila nekoukat, byla otočená zády, pak už jsem to neunesla, bříško začalo tvrdnout, tak jsme šly s kámoškou to přečkat dolů... no byla jsem dost vytočená, hlavně jsem měla strach o mimčo a nevěděla taky, co se nahoře děje... kdyby to bylo u někoho jinýho, tak se na striptýz ráda kouknu, ale když u vlastního chlapa... navíc jak jsem těhule, tak si to moc beru :slight_smile:... ale přítel pak říkal, že si nechal kalhoty, že jí říkal, že tu má přítelkyni, tak to bylo jen takové "decentní" :slight_smile:... a jeho kámoši prý, že kdyby tušili, že mi to bude vadit, tak mi to předem řekli... no já fakt nevím, na co ti kluci myslí, jestli ten mozek někdy taky používají... kdybych nebyla 2 měs. před porodem, tak se to dá ještě snad i zkousnout, ale takhle mě vystavit stresu... nooo, ale přežila jsem to, přítel se pak ani moc neopil, tak jsem ráda, že přišel domů OK :slight_smile: já příjela taky až v 1 h ráno, on až o půl šesté (já v 5 vstávala, se mi blbě spalo)... no a pak jsme si to všechno vyříkali a zas pohodička :slight_smile:.... no, zas na druhou stranu jsem ho měla "pod dohledem"... kdybych se pak o striptýzu dozvídala od jiných, kdyby byl někde beze mě, tak bych hoooodně žárlila :slight_smile:...

edita: nic si z oslavy nedělej, já toho taky moc neměla... a to nejsem diabetička... přítelův brácha přichystal v té pizzerii obrovskou obloženou mísu, to by bylo fajn, akorát tam byla spousta věcí, které mi teď nechutnají (salámy, šunky, klobásy, olivy...) a pak věci, které si v těhu nerisknu (majolka, různé druhy plesnivých sýrů...) pak sice třeba okurka, ale neoloupaná, tak to taky nechci riskovat, když nevím, do jaké míry je to omyté... tááákže pro mě vůbec nic, tak jsem si objednala pizzu hawai a tu jsem celou snědla :slight_smile:... jen je nepříjemné, když nemůžu nic pít, to jsem si pak připadala jak nafouknutý balón, tolik neperlivých vod a džusů a ovocných čajů...

No tak tolik mé zážitky z víkendu :slight_smile:
6. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
no ale zas ta negativní věc z víkendu přispěla k našemu vztahu, začala jsem si víc uvědomovat, že nejsem jen inkubátor pro mimi, ale pořád taky ženská, takže si zítra obarvím hlavu :grinning: Dneska jsme si udělali moooc pěkné ráno a celkově je to lepší mezi námi (ne že by to předtím bylo nějak horší!) :slight_smile:
6. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
čauky všem
pabli - no to je teda silná káva, ti kámoši jsou celkem vypatlanci :angry: Ale co by od nich člověk mohl čekat...Přesně tak,nejsi jen budoucí mamina, já si to taky musím pořád opakovat,ale jako inkubátor si připadám taky :grinning: Můžete s přítelem nafotit pěkné fotečky pupíku - lehce lechtivé v spodním prádle, my jsme si jich pár udělali a je to fajn památka :wink:
6. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
jinak včera zahrádka a večer návštěva tchýně, všechno v pohodě, dokonce ustoupila od pletených bačkůrek a podobných hrůz a dala mi peníze,ať něco vyberu sama :slight_smile:
6. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
danuš: tak snad to budeš mít s tchyní ok :slight_smile:

tak jsem se odhodlala k obarvení vlasů :slight_smile: je to pěkný... se musím pochválit :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2987791&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
6. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky

pabli teda dost drsný, kamarádi jak se patří :angry: totálně sem to nepochopila, tohle mi někdo udělat tak se asi rozbrečím a uteču, a to nejsem žádná žárlivka ... je to smutný no ...
a jinka chtěla sem omrknout tvoje nový vlásky a fotka není ...

já měla trochu pernej včerejšek, tchýně perlila a mě z toho bylo na nic, připadám si kvůli ní k ničemu tak sem celej den pracovala na zahrádce nebo natírala, pak večer leštila koupelnu, jak to mohlo dopadnout, bylo mi zle že sem chtěla jet na pohotovost, naštěstí ty křeče přešli a dnes je to ok, celej den sem probrečela, bez té mrchy by mi bylo tak blaze ... nějak se mi ty moje stavy horší, někdy mám pocit že sem po psychické stránce prostě vygumovaná, neumím logicky uvažovat a myslím jen na tu svini která mi ztrpčuje život a pak vyvádím blbosti, příteli sem řekla že dítě nemá rád, že je jak jeho matka, že by byl nejradši abych potratila, nedá se to popsat, když se uklidním, tak mě připadá že sem po psychické stránce nějaká labilní, neumím to popsat
6. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.