• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit- já mám nakoupený i nízkotučný kefíry...ty svačím třeba s kouskem pečiva nebo polystytrenovým chlebíkem...ale už je mi někdy z toho fakt na nic...včera jsem měla depky,ten cukr mi prostě chybí, jsem všeobecně protivnější od tý doby,co držím dietu...
8. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
Když já nemám ráda ani ty jogurtya kefír přímo nesnáším :unamused: Můj výběr je fakt omezen, byla jsem zvyklá na nízkotučné jogurty, ale s ovocem. Takže teď ten rybíz rozmačkám a hodím ho do jogurtu a chutná to SKORO jak obyč jogurt :slight_smile: Já jsem taky víc protivná, hlavně v okamžiku kdy si někdo dá něco dobrého, hlavně nesnáším všechny ty co si kupují zmrzku :wink: Ale je fakt, že moji chut na cukr zahnal i ten neslazený štrůdl, který jsem si o víkendu upekla. A jeho velká výhoda je, že jsem ho mohla ostatním prostě jen posypat cukrem a dát šlehačku a chutnalo jim taky. :wink:
8. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
náladu si spravuju ovesnýma sušenkama bez cukru,jsou ochucený jen sekanýma datlema, S 39 ve 100 g a celé balení těch sušenek má 150 g,tak si dám vždycky tak 4 a je mi líp :slight_smile: zrovna mi došly,tak musím někoho poslat na nákup, jo holky, piju meltu s mlékem,prodávaj jí šíkovně porcovanou v sáčkách jako čaj a četla sem,že je vhodná pro diabetiky, těhotné a kojící ženy..obsahuje inulin a ten pomáhá snižovat hladinu cukru :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
edit-viď,ten jsem taky dělala,s tím tvarohem,jabkový moc nedoporučují i moje dr. se mě ptala,jestli jsem ho dělala z jablek a já říkám,že ne,že z tvarohu a ořechů...jediný hřích v něm byly rozinky.....ani mi to nepřišlo nesladké...a pekla jsem i ovesné sušenky, můžu ti napsat recept
8. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
edit-já taky trpim při pohledu na nanuky a zmrzku...
já jsem dřív nejedla ani tak ovocné jogurty jako pribináčky a lipánky...
8. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
makka-já si ten kříž mazala voltarenem a předtím jsem se nahřála ve vaně...možná by ti pomohlo i cvičení nebo plavání..
8. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
Právě jsem viděla na seznamu fotky Paroubka s jeho těhotnou manželkou, která má rodit taky na podzim. Vypadáto, že u nich je těhotný spiš Jirka, ona je furt děsně vychrtlá. A nejlepší je, že předseda sociální strany si vykračuje ve škrápalech od Vuittona. No jo kázat vodu a pít víno to nám čechům jde :angry:
8. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Danusch - to je dobrý nápad ten štrůdl s tvarohem, jenom si ho neumím představit neosladit :wink: O víkendu to prubnu.
Na bolest v kříži mi pomáhá jen cvičení a masáž od manžela.
8. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
ahojenky holky... :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
jaká??u nás jsou sádrokartonáři takže jsem zašitá v 1 místnosti... :frowning2:
8. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
nazdárek holky§ já jsem se krásně prospala, včera jsme byli na véči a na kulečníku:slight_smile:...dneska se budu jen válet, za poslední týden jsem úplně mrtvá:slight_smile:
8. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
ahojik je tu ted vubec nekdo?:grinning:
8. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
já koukám na netu po povlečení, konečně chci taky nějaké objednat...
8. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
tegga, juu povleceni, no my mame 2 povleceni, mozna objednam jeste jedno jenom perinku a na polstarek:slight_smile: strasne se tesim na nas kocarek, az si ho vyzvedneme:slight_smile:
8. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
kdy si pro něho jdete, myslelal jsem, že už včera........já se s ním skoro každý den projíždím po bytě:grinning:......já chci taky dvoje povlečení, nebesa nechci, ale k jednomu chci objednat mantinel a možná ten kapsář, jo a ještě jednu rychlozavinovačku jsem k tomu chtěla....to je všechno tak drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
tegga, ja mam 2 rychlozavinovacky, jednu modrou(po matejovi) a druhou kremovou k tomu povleceni k postylce.
Pro kocarek bychom si jeli klidne i vcera ale cekame na vyplatu:grinning: a ta ma ted nekdy jakubovi dorazit:grinning:
8. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
ty prachy viď :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......pipiii a ty máš ten mantinel rovný nebo takový ten do oblouku? a máš k tomu i kapsář? já už taky jednu rychlozavinovajdu mám, nevím jestli dvě nejsou zbytečný, ale asi ne
8. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
já bych si pořád představovala ten mantinel vzadu rovný a nejlíp ze tří kusů....i jsem to na netu našla, ale zase neměli barvu, jakou chci
8. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
tegga, ja bych druhou neobjednavala, zda uz jednu mas. ja ji budu mit jen na 1. mesic na spinkani a potom uz bude ve spacim pytli:grinning: ja mam 11-ti dilnou sadu od Mamo Tatto, takze ten do oblouku, kapsar atd atd...
8. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
takže ty máš i nebesa? a máš to někde vyfocený?
kolik tě to dohromady všechno stálo?
autor
tegga, nemam to vyfocene pac jsme chtela udelat fotecky az to bude kompletne hotovy, porad nam chybi ty zavesy. takze snad za 3 tydny to bude:grinning:
8. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
tegga, me ta sada stala 1900 myslim a k tomu jeste zavesy za 500, ale ty nam byly kratke tak sjem si objednala prave volanek jeste jeden k posteli a mamka to prisije k zevesum a prodlouzime je:grinning:
8. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
holky čauky :slight_smile: právě jsem si objednala polštářek a peřinku do kočárku (nebo kolíbky), a nějaké drobnosti na www.mujeobchod.cz
8. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Krásné dobré ráno :dizzy_face: jsem se zase pěkně vyspinkala do růžova :grinning:
8. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
ahoj danuš já si taky objednávala na mujeobchod peřinky do kočárku a ještě do postýlky
8. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
winii-ahojky :slight_smile: já už mám od nich víc věcí-mantinel,rychzozavinovačku, kapsář na postýlku a potah na přebalovací podložku...mám to v albu prckův šatník :slight_smile: po dobré zkušenosti jsem objednala znova u nich :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
u nás leje jako z konve a je zataženo :frowning2: a bolí mě žebra :unamused:
8. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
tak to je dobře, že si spokojená :wink: oni to vozej jen přes PPLku viď a to ti volaj dopředu ne kdy asi tak přijedou
8. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
jo jo,napsali mi sms,že mi to vezou atd...
8. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.