• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahoj luci,jak je??
8. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
pipi-doufám,že najdu účtenky!!!
8. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
luci-fotečkou budou?? :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
fotečky :grinning:
8. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahojky jo jo musim vas tu zkontrolovat :grinning:

Jinak se mam uz dobre a vse je v poradku. Fotecky budou nejak pozdeji...
8. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
luci-to jsou dobré zprávy :slight_smile: Jaké to je mít hned 3 dětičky??
8. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
my ještě cca 10 týdnů...
8. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahoj luci:slight_smile:...jak je se třema pr´dolínama:slight_smile:...já už se tak těším, ty se máš:grinning:
8. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
jinak k těm bolestem, mě se zdá, že už mě bolí úplně všechno:slight_smile:.....záda, podbřišek, žebra, jakoby žaludek mě tlačí, kyčle a spodek taky, jakoby mi na něj prcek tlačil.......je to něco:grinning:
8. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Je to super je mit...tedy kdyz neplacou :wink: Ne jsem za ne moc rada a jsou hodne, krasne papaji a breci jen obcas :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
tegga na ten spodek si kup podpurnej pas, hodne ti to ulevi...
8. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
tegga-tak to si mě uklidnila, já už si připadám někdy zralá na invalidní důchod :grinning:
8. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
luci- :dizzy_face: to je krásný....krmíte z láhve nebo zvládáš kojení?
8. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
tak u nás zase leje,totálně!!! A to před chvílí svítilo sluníčko!!!Děčín je v pohodě,ale kousek od nás je Benešov nad Ploučnicí a Česká Kamenice a tam to bylo pěkně vytopený a asi ještě bude..
8. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
danu: kojim a prikrmujeme z lahvicky
danu asi tak:grinning:.....a to si pořád říkám, že bude ještě hůř, až budu mít pořádný pupín, sotva polezu a ještě budou vedra:slight_smile:
luci a stíháš to:slight_smile:? myslím jako jaký máte pořadí nebo já si to neumím představit:grinning:.....a budí se třebav noci všechny zaráz nebo pláčou postupně:slight_smile:?
8. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
luci-máš můj obdiv! Vy máte u vás asi lepší počasí než v ČR co? Tady pořád leje..léto na nic,ale zase pro nás těhule je to lepší než vedra
8. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
tegga: no zatim to docela stiham. Vetsinou kdyz zacne plakat jedna, tak do par minutek uz jedou vsechny dohromady. A s jidlem je to tak, ze vetsinou beru tu co se vzbudi jako prvni a potom ostatni :grinning:

Danu: tady je docela hezky a teplo. Stve me, ze nemuzu do bazenu co tu mame :unamused:
8. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahojte všichni a ahoj luci :slight_smile: :slight_smile:
to musí být mazec mít tři prcinky, toho času asi moc nezbývá že?
tegga tys mě pobavila jezdit si s kočárkem každej den po bytě, ty seš to samý co já :grinning: já se chodím mazlit s oblečením a hračkama :grinning:
danu, edit dnes sem byla v dia poradně a pochvílila mě za dodržování jídelníčku, ufff ... bála sem se zbytečně, akorát mě vyrazilo dech to měření :grinning: ty hodnoty nízký jak mě vyšli ze zkumavek + hodnoty vysoké co sem si ve stejný čas naměřila, tak na to reagovala dr. tak že prej pravda bude někde uprostřed :sweat_smile: :sweat_smile: tak je teda pro mě směšné se měřit, nemá to vyznam když to ukazuje jen přibližně, takže třegba hodnotu na lačno sem teda podle nich měla mezi 3,5 a 7,5 to je fakt prdel :sweat_smile: měření je na nic :grinning:
KO v rizikové poradně dopadla taky ok, dělali mě utz a vážíme 1.399 + - 201 g, prý je to na 29+3 v normě, ale mě se to nezdá, četla sem že má dítě vážit max. 1.300 tak mám stejně strach že už se Mája zvětšuje a to není dobrý :confounded: :confounded:
nemáte náhodou některá tabulky kde vych vyčetla váhy v jednotlivých tt ??
8. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
luci fakt tě taky obdivuju......já bych z toho asi byla šedivá:slight_smile:....ale i tak ti závidím, že už je máš u sebe:slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
http://www.youtube.com/watch?v=ybBc6bmger8

holky to je tak luxusni pisnicka...posloucham ji ted porad dokola, jak cvok.... pred vcerejskem jsme videla o Falcovi film a tak mi ted jeste vice prirostla k srdci... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
evena, když já už se fakt těším a kočárek se mi líbí:grinning:...chtěli jsme ho napřed odvézt k manžovým rodičům, ale nedám ho z ruky:grinning:...evena ale to nemáš takový rozdíl v té váze a oni to podle ultrazvuku říkají jen přibližně, klidně se o nějaký deko spletou, takže bych to zatím nehrotila
8. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
evena-ty tabulky mám v knížce,ale všude podotýkají,že je to jen orientační....každý to má trošku jinak. No když to vezemeš,že za 8 týdnů už můžeš jít rodit,tak je ta váha ok ne? :wink:
8. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
tegga: zvykla by jsi si. Ja si to taky neumela predstavit, ale vsechno se da zvladnout!! Taky uz budes mit prcka u sebe...
a jinak nějakou tabulku mám v albu
přesně, každá tabulka je beztak jiná, nemá cenu se tím moc stresovat...
8. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
http://www.novinky.cz/krimi/173163-na-prazske-jizni-spojce-budou-kolony-zrejme-cele-leto.html

kurna to je presne pod nasim barakem, se asi nikam do konce leta autem nedostaneme nebo co??:-X
8. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
tegga já se s kočíkem mazlit pak nebudu až bude za pár dní doma, sem pověrčivá takže mi nepřekročí práh baráku, budeme ho mít u sousedů :grinning:
no ona mě dr. změřila hlavičku, stehenní kost a ještě cosi, nevím co, a pak to prý zprůměruje pc a vyhodí to tady tu hodnotu co se mi zdá velká :confounded:
8. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
já právě pověrčivá nejsem, tak doufám, že se mi to nevymstí :confounded: ......
8. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.