• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga tak podle tvé tabulky je to lehce nad normu bych řekla, už te´d se vidím jak rodím nějakou slonici ...
dnes mě totiž dr. v dia poradně vykládala že min. týden rodili dvě manželky nějakých dokrotů co měli cukrovku a obě na tu cekrovku kašlali a nedodržovali jídelníček, dopadlo to tak že jedna měla dítě těžký 4.500 a druhá 4.300 g, obě miminka dýchací problémy + obě ženský potrhaný, prý kdyby to dodržpvali mohlo být všechno jinka, ale dobrý co, manželky doktorů a kašlou na to ...
8. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
tegga stejně to sou blbosti, tolik ženskej má kočíky doma, prostě pověra no ...
8. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
evena tak to zkus zadat na netu a najít ještě jiný tabulky, v každé to beztak bude trošku jinak.......a hlavně, ty dietu dodržuješ, hodnoty máš dobrý, doktorka ti řekla, že je to oki, tak se tím netrap....
8. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
no te´d jsi mě trošku nahlodala, asi ho nakonec přece jen odvezu:grinning:
8. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak jsem ráda, že na to bolení nejsem sama. Už jsem psala ráno, že mě bolí jakoby levá půlka zadku a vystřeluje mě to do nohy. Ale jen jedna strana. Koukala na mě švagrová a říkala, že to asi bude zvětšením bříška, což je prý na mě dost vidět. Chození a nějaké hýbání je dost nemožné, takže ležet a ležet. Vypadám, jak nemohoucí. Asi ten poslední trimestr bude pro nás chuťovka a čímdál víc se těším, až bude malý venku. Celkově se nějak necítím.
8. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
já jsem teda zatím pořád docela pohyblivá:grinning:....ale makka, ono to k tomu patří, musíme to ještě tři měsíce vydržet :wink:
8. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
makka-mě zase bolí jen žebra na pravé straně.....divný co..
evena-neplaš,dietu držíme,takže dinosaury mít snad nebudem!!!
tegga-kdyby tyhle pověry vycházely,tak ani nejsem těhule, věcičky jsem kupovala už v roce 2008 :grinning:
8. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
to je fakt danu, to jsi mě uklidnila:grinning:......ale stejně asi manžu přemluvím a odvezeme ho:slight_smile:...i když postýlku taky máme doma, ale aspoň ve sklepě, v krabici, ještě jsme ji ani nerozbalili:slight_smile:, ale s kočárkem se mi tam moc nechce:slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
mě holky bolí jakoby stydká kost, teďka každej večer, je to zvláštní bolest, jakoby se to tam roztahovalo:slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
tegga-no ono se nám tak nějak všechno roztahuje... :frowning2: spodek mě ale ani nebolí,nejvíc ten kříž a žebra...včera byl sex a dobrý :slight_smile:
8. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
tady je to spíš jak v klubu senirů :grinning: taky mám potíže, ale nejhorší na tom je to, že bude ještě hůř, teď nám teprve ty pupky porostou, a ještě ty vedra k tomu, za posledních pár dní si říkám už abych rodila, nemůžu ráno v stát z postele a než se rozejdu, hrůza ... bolí mě kyčle a nohy, taky mě tlačí břicho a jak kdyby se malá dobívala ven, bude hůř no, pak ještě myslím budu ráda vzpomínat na to jak mě v 30 tt "jen" bolely nohy :slight_smile:
8. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
tegga kočík si nech doma :slight_smile: je to stejná pověra jako že se lidi nemají brát v květnu, a prý je rozvodovost lidí co mají svatbu v květnu stejná jak někdo kdo jí má v jiných měsících :slight_smile: a stejně, když se něco pokazí tak se to stát prostě mělo, je jedno jestli máš doma deset kočárů nebo žádný ...
8. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
mám obědvat až za 1,5 h a už je mi z hladu špatně :angry: páč sem si dala na svačinu jen broskve tak se není čemu divit že ... už se mi v troubě dělá králíček :slight_smile: je úžasný jak ta blbá cukrovka donutí vařit něho takovýho jako sem já :grinning:
8. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
evena a co vaříš, potřebuju zase nějakou inspiraci:slight_smile:
8. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Já už jsem po obědě - celozornné těstovin, kuřecí prsa a cuketa. Celkově 50g sacharidů a já jsme nacpaná jak sud, ale kdyby to šlo tak bych nějakej malej zákusek ještě dala :wink:
8. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
tegga králika + brambory + hrášek
edit ty se máš já už hlady šilhám ... od kuřecího sem si musela dát chvíli pauzu, jedla sem to pořát a už mi to lezlo krkem
ty celozrnné těstoviny mě moc nelezou, ale zkoušela sem je jen jednou, kolik mají S? včera sem měla špagety a těch si můžu dát okolo 180 g když mám kečup, takže toho se člověk moc nenají, je to hrstka a navíc nezasytí
8. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
holky sem tragédka ... ta ženská co mi vysela ty prachy za ty dupky mi je nakonec poslala zpátky, ale je to tu zase ... objednala sem si z mmb věci za 265 kč, je to 14 dní, prachy sem samozřejmě poslala ... ženská mi poslala před tak 2 ma týdny že mi věci na druhý den pošle, pořát se nic nedělo ... pak mi poslala další mail že prý zapomněla jaké věci sem si objednala, že jí vypadl internet, tak sem jí to napsala, ani mi neodepsala, je to víc jak týden, nic se nděje, už sem jí posílala 3 maily, pořít neodpovídá :angry: to se může fakt stát jen mě ... hlavně že každý to chce předem na účet a pak na tebe kašle, ta ženská s těma dupkama taky, pošle prachy, ale už jí nezajímá že sem vysolila dvacku navícza složenku abych jí to poslala ...
8. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
evena tak tomu už se říká smůla, ale třeba ti to ještě pošle....já jsem te´d konečně objednala povlečení do postýlky i sadu do kočárku, tak doufám, že mi všechno přijde....ale budu platit na dobírku:slight_smile:
8. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
evena-tak to mě mrzí, já na mmb nakupuju-ale jen od hvězd a zatím nebyl problém...něco taky trvalo 14 dní,ale ta paní to měla v obchodních podmínkách...
já teď hřešim -dávám si 2 obložené chlebíčky s debrecínkou,okurku a kapii jsem vyhodila a ostatní dlabu :slight_smile: k tomu kávičku bez cukru s mlíkem..
8. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
koupila jsem si koňskou mast,snad pomůže mě i manžovi na ty záda...
8. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
evena-králíčka bych si taky dala :slight_smile: dietní a dobrá bašta
8. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
za chvíli jedu dom,na cestě k nám byla pěkně hluboká louže,doufám,že už to odčerpali,felda je přece jen nízká,tak abych to neutopila :cry:
8. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
tak teďka jsem si chvilku sedla, dneska jsem si fakt mákla, celej byt jsem vytřela, uklidila koupelnu, wécko, utřela prach a dala péct kuřátko s rejžičkou co jsem teď zdlábla a jsem zralá do postele :grinning:, ale jsem fakt ráda, že to mám už to bylo potřeba
8. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
winii,tak to jsme dneska měli stejnou pracovní náplń.....až na to, že jsem nevařila:grinning:....ty máš zase kuřátko, to je taky tvoje oblíbený jídlo koukám:grinning:
8. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Evena - nejsem si 100% jistá, ale sacharidů maji celozrnné a normální těstovina stejně, jen ty celozrnné by snad měly zasytit na delší dobu. No a já je mám raději, jsem na ně zvyklá, už několik let totiž kupuju jen bio celozrnné těstoviny.
Kuřecí se mi taky začíná přejídat a ta máme zítra vepřové plátky s pečenýma bramborama. :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
tegg jj je to moje oblíbený a taky hlavně si toho nemusím všímat šoupnu do trouby a vyndám až hotový, mezitím si stihnu plno věcí :grinning: , ale o víkendu budu dělat knedlo vepřo zelo, tak to se taky nadlábnu :grinning:
8. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
ahojky holky...dobré ráánko,mám na vás prozbu...popovídám vám moje story:ve středu jsem obědnala koupelnu tzn.obklad a sanitu.. v pátek mi volá že nejni obklad na zem že nejni vyrobený že by byl až za měsíc a když si vyberem jakýkoliv jiný tak jde o 10 % nahoru tak jsem jí řekla at pozastaví obědnávku..ona ale pozastavila jsem ten obklad kráva jedna a v úterý nám řekla že to nejde zrušit..jaké mám práva nebo co mám dělat??já to od ní nechci když mi nedodá půlku věcí...
9. črc 2009 v 06:29  • Odpověz
holky no kde jste dneska?? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
ahoj renu!! určitě máš právo to zrušit,oni nedodrželi podmínky...
9. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
danu ahojky... :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.