• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
já zatím dvoje a pak kdyžtak ještě přikoupím.....ale myslím, že to stačí
9. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
renu-tak do 3 dnů ??
9. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
renu-dvoje nové a 1 povlak na deku mám po nás....
9. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
já mám taky dvoje :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
prostěradla mám 4 a budu kupovat ten chránič matrace...
9. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
ja mam take dvoje:slight_smile: do kocarku zatim jedno, pac budeme mit mimi ve fusaku a potom budeme mit deku
9. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
ja mam prosteradla take 2 jeste nejake koupim, i ten chranic
9. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
prostěradlo do kočárku mám taky jen 1...ale to se využije až jaro-léto 2010 :grinning: ale místo něj se dá využít i velká plena...
9. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
ja mam 2 prosteradla do kocarku od kamosky natahovaci:slight_smile:
9. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
do kočárku budu dávat plenu a do postýlky chci tak troje prostěradla....ale ještě nemám ani jedno:grinning:
9. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
pipi-taky mám 1 šponovací do toho kočárku-od kámošky :grinning: teď jsem objednala i ty peřinky do kočárku a mám doma bílou larisu z Ikey-s třásničkama a ozdobnýma dírkama kolem lemů...
9. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
ja jsme rada ze uz toho mam tolik koupeneho, pac se mi ted nic nakupovat nechce:grinning:
9. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
já už jsem taky líná,v obchodech je mi vedro, přes internet mi to vyhovuje,ale něco musím stejně koupit v kamenném obchodě...
9. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
mě se chce nakupovat pořád:grinning:.....ale zadara bych to brala ještě raděj:slight_smile:
9. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
tegga-to jo,to by bylo fajn :grinning:
9. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
já teď dostala od tchýně litr na malýho,ale utratím to za barvy a ostatní potřeby kolem malování....příští víkend si dovezem od našich postýlku,manža jí obrousí a natře nebo přestříká,je bílá,ale barva se místy odřela...
9. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
dneska máme kuře s nádivkou a bramborem :slight_smile: to bývá dobrý
9. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
zrovna jsem se chtěla zeptat na nějakou inspiraci k vaření:grinning:......ale kuře nemám:slight_smile:
9. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
tegga-já včera dělala květákové karbanátky s bramborem :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
danus, tak bacha na tu barvu, ja bych postylku vubec nenatirala, pac ji deti okusujou, ale dyztak kupte nejakou fakt hoodne kvalitni..my jsme od nikoho ani kacku nedostali:-/
9. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
pipi-to je jasný,budu kupovat zdravotně nezávadnou barvu...na těch přírodních postýlkách je pro změnu lak,takže si nepomůžeš...ale ta naše není přírodní,je už natřená na bílo,ale je to místy odřené,tak se to musí obnovit...
9. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
pipi-třeba ještě dostanete....nebo si tchýně myslí, že když ti dala věci po Matějovi,že tím to je vyřízený...
Tomova ségra nám poslala asi 7 knížek po svým synovi, zachovalý,hezký....vyzvedli jsme si to u tchýně a já tchýni říkám,ať Jitce za nás poděkuje...a ona na to, jo jo, takže Jitka už vám ani nemusí kupovat nic pro malýho...chápeš tohle myšlení????
9. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
danu to je dobrý:grinning:......ale mě by ani nevadilo, od nikoho nic nedostat, beru to spíš jako bonus:slight_smile:
9. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
My jsme dostali od přítelových rodíčů 6000,- na kočár a od našich 6000,- na postýlku,takže jsme spokojený!Ještě asi dostaneme něco od mojí babičky :grinning: od přítelový ani nic nechci!
9. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
jinak jsem v ikei viděla takovou lištu na postýlky, nasadí se to, aby když pak prcci začnou kousat, tak aby to nebylo do toho laku, dřeva a tak...je z podobnýho materiálu jako ty kousátka, co mají, když rostou zoubky
9. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
tegga-já od ní taky nic nečekám,ale tohle mě dostalo...obzvlášť kvůli tomu,že manža svýho synovce rozmazloval a dotoval,jakoby byl jeho vlastní dítě!!!! Prostě pomáhal ségře finančně i hlídal atd......teď má možnost mu to oplatit a udělá tohle...dobrý no
9. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
třeba to jen tak plácla tchýně....a oni se k tomu budou stavět úplně jinak :wink:
9. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
maja- nám naši taky zaplatili kočárek a postýlku :slight_smile: takže maximální spokojenost :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
tegga, jj take budeme tu listu kupovat.

danus moje tchyne mi rekla ze jsem si uz vsechno na mimi koupila sama ze uz nema co kupovat:-X taky dobry, vyznelo to ze je urazena... a kdyz jsme ji rela at koupi treba nejaky hezky saticky na rocni ze takovy nemam, tak se jen pousmala, jako ze si zni delam srandu:-O:-O takze husty no.. a ja ty veci po matejovi nepouziju, nechci to na ni davat...
9. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
tegga-jo jo,tu lištu máme taky vyhlídnutou :grinning:
pipi-to se ti nedivím, normálně to vrať,nemáš místo na zbytečný krámy...
9. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.