• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
danus, mam to od jakuba zakazane vratit:grinning: ze je to pry blbe:grinning: tak jsme to dali do krabice a vratime to az male bude pul roku:slight_smile: jedine co bude fajn, ze budeme dedit autosedacky a to dost kvalitni, alespon neco:grinning:
9. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
pipi-hm,tak to je opruz....ale autosedačky se hodí :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
dau a dneska budeš vařit co...že bys mi ještě poradila něco jinýho:grinning:
9. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
tak mi už od našich dostali 10 tis na ten kočár, ten už nám na projednu přišel, ale čekáme ještě na slunečník ať to můžeme vyzvednout komplet
tchýně mi co chvíle říká že už nám ani prý nemůžou nic koupit když prý všechno máme ... já jí vždycky řeknu že sme s nákupama si v půlce a že jí dám seznam jestli chve ať si z toho něco vybere :grinning: a pak najednou drží hubu :grinning: je to komedie, říká mi to snad každý týden, dokonce mi to řekla i před mýma rodičema :grinning:
mě by to ani nešlo, nic po nich nechceme, ale ať proboha drží pusu, nabízí se a když řeknu ať teda něco koupí tak je ticho po pěšině
mám obavu že koupí něco "moc důležitého" po porodu co bude na prd a nebude se to líbit nebo hodit, to je totiž její styl, oblečení z tržnice atd a plíny nejlevnější, co na tom že to stojí na prd, ale je to levný :sweat_smile:
9. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
evene cetla jsi ten muj vycerpavajici prispevek o mym zamestnavateli?
9. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
pipii jj drsný no ... mělas tomu šéfovi aspoň jednu vrazit sprosťák :angry:
9. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
evena-to jo,to je teda blbý chování!!! Tak si ten seznam někam připrav a až zase bude mít ty svoje kecy,tak jí ho pohotově vraž do ruky :grinning: musíš tam napsat přesně typ a značku,co chceš :wink:
9. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
a koukám že máte v tom "nakupování" podobný "maminky" :grinning:
9. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
danu :sweat_smile: to by asi koukala kdybych ho vytáhla z kapsy :sweat_smile:
9. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
teď se mi jak na potvoru rozbila pračka a chtěla sem si postupně začít prát, čas letí ... takže bůlhví kdy mi uí chlap spraví, chtěla sem si nejpozději o víkendu začít prát povlečení a pak oblečení ať to stihnu, je toho moc, ať pak nedělám nic jinýho než že budu žehlit ... to je má oblíbená činnost
9. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
za tou čiností chybí tohle :angry: žehlení nesnáším, v životě sem si snad jenou žehlila gatě a byli to teda nervy :angry:
9. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
evena :grinning: mě spadl kámen ze srdce,že tchýně nakonce od samostatných nákupů upustila a dala mi prachy...taky jsem trnula hrůzou,co "pěkného" dostanem....švagrová se asi teda nezapojí,když už nám přece dala ty úžasný knížky po synovci,který by jinak dala do družiny.....Přitom si jezdí často (i když na to nemaj) do Prahy do kina atd.,tak by mohla zaběhnout v srpnu do CaA na slevy a něco koupit...hm,to nehrozí....spíš tak něco do Číňanů...
9. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
evena, ja se uplne pred nim slozila, rozbrecela se, oblekla a uz jsme tam neprisla... vrazil frajerovi ktery ma nohy na stole, ma milion penez, milion zenskych a ja jsme byla proti nemu tak bezradna, mala:frowning2: jeste ze jsme mela ten duvod na odchod-tehotenstvi a mudr. mi hned napsala neschopenku
9. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
evena-nám zase odchází lednice,prostě všechno jako naschvál....žehlení mi nevadí,ale musím se vždycky odhodlat k prvnímu kroku...koukám u toho na telku,takže pohoda
9. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
pipi-už je to pryč,jsi teď moudřejší...
9. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
danus, ja jdu neco delat, jinak se nehnu:grinning:
9. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
tegga-dneska asi teplou véču dělat nebudu,manžovi tam ještě zbyly ty karbanátky s bramborem...a víkend bude malovací,tak moc vařit nebudu,možná uvařím zítra večer hovězí guláš v tlakáči a bude to na sobotu k obědu...
9. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
ach jo, mě to vaření tak točí......a žehlení to samý:grinning:
9. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
joo dneska si konecne jdeme vyzvednout kocik:grinning:
9. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
9. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
danu díky za inspiraci na guláš ... docházejí mi nápady co vařit takže bude zítra na oběd i na večeři, dnes to asi odfláknu jen zeleninou a krevetkama
9. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
tak já si nakonec skočila do obchodu pro květák a udělala jsem placky s bramborovou kaší.....a je to výbornýýýý, takže danu dík za inspiraci:slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
tegga :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
já jsem po obědě,jde na mě spaní a nic mě nebaví....zase leje a je zataženo :angry:
9. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
evena-já do toho guláše přidávám sklenku červenýho vína,je to pak luxusní chuť :wink: a osvědčilo se mi koření na divočinu jako obměna od klasiky :wink:
9. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
já jsem chtěla dělat rybku na víně....ale pak jsem si říkala, že envím, jestli můžu:grinning:
9. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
ááá malej se raduje z přívalu bašty,takže začíná dělat ty svoje kousky :slight_smile: normálně mě ráno vzbudil kopáním těsně před budíkem.... :grinning: asi ví,jaký mám problémy se vstáváním
9. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
taky se mi tam nějak mrví, tak doufám, že mu oběd chutnal:grinning:
9. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
tegga-v tom množství se ty 2 dcl vínka ztratí jak nic :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
:pensive: mám fakt krizi,asi usnu v sedě :pensive:
9. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.