• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
já vím :slight_smile:, ale i tak jsem to tam nedala:grinning:.......já jdu ven, musím ten oběd někde vychodit, jinak bych taky lehla a spala a kynula a kynula:slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
tegga alkohol se vařením vypařuje a zůstává jen chuť, takže bez obav, můžou to i děti :slight_smile:
já teda víno v jídle přimo nesnáším, jednou sem to jedla na řízkách a málem sem se z té chuti pozvracela, chutnalo to jak zkažený, takže nedělám experimenty abych nevyhazovala ... ale je dost možný že to bylo udělány špatně no, bylo to od tchýně a dělal to podle nějakýho receptu z telky, ale faklt nikdy více :grinning:
9. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
guláš dělám pořát jeden a ten samý, bez experimentů, protože ten co vařím je dokonalý :grinning: musím se pochválit protože to je snad jediné jídlo které umím na jedničku :grinning:
9. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
týden mám chuť na buchtičky s krémem :slight_smile: škoda že si je udělat nemůžu :angry:
9. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
even, ja jsme tak lina na vareni:frowning2: ale buchticky bych si taky dala
9. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj, poctivě jsem vás dočetla. Musím říct, že jste všechny srašně aktivní "nakupovačky" :grinning: :grinning: :grinning:
Co se týče peněz od tchánovců tak nedostaneme nic, protože jsem jim řekla, že od nich nic neočekáváme. Budu raději když ty peníze využíji pro sebe (oba jsou v důchodu a na rozhazování nemají). Od našich jsem dostala 20tis. a ty už jsem utratila :slight_smile:

Jinak jsem byla v úterý na tom testu na glykovaný hemoglobin (nevím jestli se hemoglobin píše s I nebo Y :slight_smile: ) a ten je v pořádku, jen 3,2 a může být až 4. Prý to hlavně znamená, že jsem se nepřecpávala nějak moc ani předtím než mi byla najita těhu cukrovka. Tak jsem byla potěšena. :wink:
9. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ježiš, buchtičky s krémem!!! O těch si mi dnes bude asi zdát :grinning: :grinning: :grinning: Prosím žádné debaty o takových výborných jídlech, ke kterým si můžu tak leda čuchnout :wink:
9. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
edit - ahoj,to je dobře, mě by to taky měli ve středu říct,jak mi brali krev z žíly..
zítra mám dovču,ale moc si nedopočinu,víkend bude malovací a uklízecí...ale už se těším na výsledek :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
já buchtičky nemusím,ale už týden se mi zdá o tvarohových knedlících s jahodama....mám upečený ten nesladký štrůdl,je mňam,2 kousky padly k snídani :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
danus, tyy jo vidis, ja muzu vsechno ale jsme tak lina ze si nic neuvarim:grinning:
9. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Danusch - dala jsi tam jen tvaroh a ořechy? Nebo ještě něco jiného?
Já dělala ten jablečný s ořechama a byl fakt výborný, jenomže jablíčka jsou oproti tvarohu sladoučká. Nevím jestli mám ten tvarohovej štrůdl taky prubnout.
9. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Pipii - já teď vařím furt, někdy i 2x za den. :slight_smile: Zrovna dneska budou k večeri přírodní vepřové řízky s bramborama v troubě a dipem z jogurtu a okurek. Už teď se na to těším. K obědu jsem si dala jen salat caprese a zapečený celozrnný chlebíček se sýrem :grinning: V kuchyni trávím víc času než kdy dřv.
9. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
evena-jo jo to věřím,taky jsem jedla jídlo,do kterého se to víno vůbec nehodilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale do guláše ve stylu na divoko padne jako ulité :wink: trochu ho zjemním smetanou a zázrak je na světě...manža-bývalý kuchař prohlásil,že bych mohla vařit v nějaké vyhlášené restauraci :grinning: Hm,to by se mi to vaření pěkně rychle zprotivilo...
9. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
heh, ja si vzdy koupim nejaky zmrazeny polotovar a udelam to:grinning: k nicemu jinemu se nedokopu:grinning:
9. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
edit-náplň je: 500 g nízkotučného tvarohu, 1 lžička skořice,1/2 lžičky sušené citrónové kůry, drcené vlašáky a rozinky a 1-2 vejce...navrch sem nasypala plátky mandlí :wink: rozinky jsou sice trochu hřích,ale jabka jsou větší...
9. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
já si teď vařím tverohové taštičky s jahodama a navrch si je posypu strouhaným tvarohem,cukrem a poleju máslíčkem :grinning:
9. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
majááááá neprovokuj :wink:
9. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Rozinky nejím, takž je stejně vynechám :grinning: No jablečného štrůdlu jsem mohla fakt jen jeden kousek a taky jsem si víc nedala, takže to zas až takový hřích nebyl :wink: Ale tvarohového můžu určitě víc, večer se pokusím to hodit do tabulky, abych zjistila kolik toho můžu.

Ze zmražených polotovarů jím jen obalené ryby a kalamary do trouby, to miluju. Jinak mi nic moc nejede a protože si teď nemůžu nedobrý oběd ničím kompenzovat, tak všechno letělo do koše (tím myslím manžela) :grinning:
9. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
pipi-to bys ale v těhu neměla...
9. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
taková provokace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ráda dělám tvarohový záviny a pokaždý přimíchám ovoce dle sezony, už sem dělala s třešněma,jahodama,broskvema i meruňkama a všechny byly mňamkový,teď se chystám přidat maliny!
autor
danus, ja to jim cele tehu..uz je na to malinka navykla:-X ted si jdu ohrat tasticky plnene tvarohem od vcerejska:slight_smile: a potom is dam melounek
9. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Nebudeme se raději bavit o alkoholu, cigaretách a drogách? Ty totiž nemůžeme žádná :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
me maso ted v tehu treba vubec nechutna:-X takze to ani nedelam a nechce se mi to kupovat a utracet za to...
9. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Pipii - občas to nevadí, ale moc často by se ty polotovary jíst neměly, je to plné Eček a soli a bůhví ještě čeho.
9. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
edith, to mi je jedno:grinning: kdyz varim tak stejne stasrne solim a korenim atd, takze take nezdrave, ale treba vcera vecer jsme mela Cordon Blue zmrazeny a k tomu kasi z pytliku s mlekem...prislo mi to velice dobry, urcite bych to tak dobre neuvarila:grinning:
9. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Kaši si dělám často, ale ne z pytlíku, ta mi vůbec nechutná. Brambory jsou totiž to jediné co máme domy vždycky :slight_smile: No a masa teď jím docela dost, protože se slučuje s diabetickou dietou. Normálně mám maso tak 2 týdně, teď skoro 4-5x
9. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
brambory prave dosly:grinning: ja kupuju takovy vychytany kase z pytliku, chutnaji jako z brambor, fakt vyborna:slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
taky bych si dala kalamary:slight_smile: nebo tak:slight_smile: ale vyvaret samo sobe se mi fakt nechce:-/ dneska si skocime do obchodaku na jidlo, je to tam levne.
9. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
kaši z pytlíku se v životě nedělala,vlastně skoro nic z pytlíku - jako vyučená kuchařka bych se za to musela stydět a navíc by to ani nikdo nejed :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.