• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
maji, ty brdo, ja jsme fakt lenoch na vareni, proste se mi tak nechce se k tomu odhodlat:-X
9. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
ten muj miluje konzervy, pastiky..to ja nesnasim, ale ma rad i ty pytliky kure na paprice atd, takze mu to udelam a mam po starostech:-X
9. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
pipiii - no hlavně že vám to chutná,ten můj by to nejedl!
9. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
ten muj sni vsechno:grinning: je to prasatko:slight_smile: ale kdyz ma teple obedy v praci tak preci nebude mit i teple vecere, bych si ho rozmazlila:grinning:
9. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
jo a jinak sem dnes zjistila, že už mám 16kg nahoře :grinning: :grinning: :grinning: vzhůru ke dvacítce :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
vidis maji to mate z toho vyvarovani:grinning: ze tam travis cele dny:grinning:
9. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
jo jo to je poctivá strava :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
treba bramborovy knedlik jsem nikdy nedelala jinak nez pytliku:grinning: ja jme na takovyhlech jidlech vyrustala, moje mamina delala rychly, levny a jednoduchy jidla, takze na nejaky tezky jedla ani nemam chut:-/
9. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
maja :confused: :confused: ty asi nejsi líná si uvařit :grinning:
já s mýma kilama co sem měla před těhu sem se sotva unesla a tohle by mě asi porazilo, ale když sem otěhotněla tak sem měla strach že naberu 30 kg a budu na metráku, naštěstí se to nevyplní páč to nemám šanci stihnout :grinning:
9. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
pipii já jedla kaše s pytlíku jen v jídelně ve škole a byl to humáč, nekupuju ani žádný ty omáčky co se smíchají s něčím a je z toho jídlo, je to strašně přesolený a nezdraví, ale miluju ty polívky z pytlíku jakýkoliv ale dávám si je tak jednou za měsíc maximálně

danu ten štrůdo určitě prubnu, chystám se na něj pár dní ale ještě sem se neodhodlala tak snad zítra, s tvarohem sem nikdy neměla tak sem zvědavá jak chutná, bez těch jablek si to tak nějak neumím představit
9. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
edit, danu nemáte teď pocit že nějak moc jíte s tou dietou?
já dřív jedla tak max. 3x denně, většinou ani to ne, a prokládala sem to během celýho dne ovocem a teď mi připadá že pořád žeru ... ale je fakt že když odfláknu třeba svačinu a nabouchám se ovocem tak mám problém pak vydržet třeba do oběda a hlady šilhám
9. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
ja jim jenom polivky z pytliku:grinning: mnam!
9. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
ty tu Amálku teda pěkně týráš :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
holky.....tak mi volala ta kočka z koupelen a máám to teda zrušené...
9. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
přes týden už moc nevařím a do jídla se musím nutit,nejsem žádnej žrout :grinning: taky si radši vezmu jen housku se salámem nebo tak,ale musím si dát vydatnou snídani,ani moc nemusím teplá jídla
9. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
renu - SUPER!!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
renu super tak to máš z krku :slight_smile:
už mi napsala ta holka so mi měla posílat to oblečení a pořát se nic nedělo ... kvůli povodním jim nešel internet tak se mi moc omlouvala, tak ještě že tak :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
evena - no ještě že tak, já už myslela že na to máš fakt hroznou smůlu
9. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
netyram:grinning: ma se tam dobre:grinning:maminka je na tom cely zivot:grinning: tak co by ji melo vadit?:grinning:
9. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
maja :grinning: tak já začínala ze 73 kg :grinning: takže já kdybych přibrala to co ty tak to semnou asi sekne :grinning:
silná nejsi, tak to je v pohodě, jen aby se to po porodu shodilo, z toho mám třeba trochu strach já, chtěla bych shodit i těch 25 kg co sem nabrala za min. tři roky tak třeba až se bude lítat okolo prcka tak to půjde samo :grinning:
9. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
ty jo pipiii, tvoje strsvování je fakt síla:grinning:...kaši z oytlíku nám taky dávali ve škole, fuj, ještě te´d je mi z toho zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
pipii :grinning: hlavně že to chutná ... tomu mýmu by to taky nevadilo, sní /vlastně sežere/ naprosto všechno :grinning:
9. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
tegga koukám že máme stejný zážitky ze školní jídelny, nezapomenutelné :grinning:
9. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
holky ja na tom vyrustala:grinning: mamka delala z pytliku porad:grinning: a me to chutna, pac nekupuju ty levny:grinning: ted jim bramburky..taky dobry, ne?:grinning:
9. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
ty v tech jidelnach me taky nechutnaly:-X
9. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
jé tak brambůrky bych si taky dala, ale ty nesmím :angry:
9. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
skvělý sou ty od Rouska, malý pytlík a děsně mastný mňamka :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
even, joo ty taky miluju:grinning: kupuju si tyhle mastny a slany na poutich:grinning: ted mam bohemia grand ty vroupkovany:grinning:
9. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
renu-super :slight_smile: takže to šlo i bez písemného odstoupení??
pipi-"maminka je na tom celý život" asi jí nikdo neřekl,co to udělá s ledvinama,játrama a žaludkem...všude to píšou,že zrovna v těhu by se měl člověk těm polotovarům vyhýbat....soli,barviva,konzervanty,nekvalitní suroviny,to všechno se tam schová...byla jsem v pár výrobnách na exkurzi...no hnus
9. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
evena to jo, já tam mám vůbec samo lepší zážitky:slight_smile:......ale nic proti manžovi, tomu dali ve školce jatrovou majdu, mu se z toho navalilo, blinkl do toho a učitelky ho to nutily jíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.