• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipi-Černobyl,no dobrý :grinning:
9. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
tegga-když vemu,že kromě břicha a trochu boků na mě těch 8 kg není moc znát,tak ani 15 kg nemůže vypadat tragicky....to u mě už ale nehrozí,dám ještě tak 2-3 kg a budu ráda
9. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
omega 3-6-9 kyseliny, to me celou rozlepta, ne?!:grinning: chytla me nejaka uchylna nalada:grinning: moje telo jede na ovoce, jsem bilozravec, beru to tak, ze v praveku take nemeli vsechno:grinning: a cikani jedi plesnivy veci, hnusny jidla, zijou ve spine a maji nejzdravejsi deti...
9. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
danus

26.dubna roku 1986 v 1 hodinu 23 minut došlo na 4. reaktorovém bloku jaderné elektrárny Černobyl

a ja jsme se narodila 8.8. taze se muj mozecek presne vytvarel... takze za moje chovani muze cernobyl:grinning:
9. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
mě teda boky narostly docela dost se mi zdá....ale neumím se moc posoudit objektivně......jinak mi každý říká, že zezadu to na mě není poznat, že mám jen pupín....ale já vím svoje, boky a ještě v obličeji jsem přibrala........ale je mi to už jedno, hlavně, ať to pak jde dolů:slight_smile:
9. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
pipi-ale prosím tě :grinning: mastný nenasycený kyseliny jsou nezbytně nutný k životu a jinak než z jídla se nedají získat-tělo je neumí vyrobit...ne každá kyselina tě rozleptá :grinning: :grinning: :grinning: cikáni mají fakt zdravý děti....ale ne po mentální stránce :wink: jsou jen odolnější....ať žije pravěk :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
pipi-moje ségra se narodila 31.3. 1986 :grinning:
9. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
jezis ja mam teda naladu:grinning:
pipii :grinning: :grinning:
tak já přibrala 7 kg a stále si to držím už asi měsíc, počítám že pár kilo do porodu asi ještě dám i přes tu dietu, ale těch 7 kg mě snad nalezlo jen do zadku, mám ho jak mašina :grinning: :grinning:
autor
ja mam tvaricky:grinning:
tegga-já se na konci každýho měsíce měřim,takže tak nějak vim,kde kynu :wink: boky + 5 cm a pupik + hodně :grinning:
9. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
joo a kdyz mi byl 1 rok tak jsme spadla do bazenku a plavala jsme tam hlavou ve vode asi 1 minutu, nez si me nekdo vsimnul, tam mi odesly dalsi mozkovy bunky:grinning:
9. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
evena-to jsme na tom skoro stejně,já 8 kg a taky už toho moc díky dietě nenaberu..
9. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
tegga taky sem přibrala dost v obličeji, připadá mi že mám tak dvakrát větší škraničky :grinning: hrůza ... snad po porodu trochu splasknu
9. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
pipi-chudáčku :wink: s tím melounem ve skříni to je dobrý, mě zas padaj věci z ruky,když vařim,tak kleju jak dlaždič :grinning:
9. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
pipii ještě že nechlastáš, to bys žádný už neměla :sweat_smile:
9. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
v 15.30 mažu domu, musím ještě něco koupit....držte palce,ať mi z toho malování nehrábne...
9. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
ty mas kukadla jak zrcadla hned vsechno vim a vsechno znam me staci kdyz se do nich podivam. Boze ty mas TVARICKY jak RUZICKY hned vsechno znam, hned vsechno vim ja te jenom polibim.... :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
mě vždycky nejdřív přiberou škraně :grinning: :grinning: ...ale jinak jsem se na začátku nezměřila, takže vůbec nevím, kolik třeba přes boky.....možná, ještěže tak, by mě to zbytečně děsilo:grinning:
9. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
v obličeji jsem nabrala jen malinko,spíš mi to prospělo a nemám tak propadlý tváře :grinning:
tak oběd sem dnes totálně odflákla, vysypala sem na pánev veronskou směs + hrášek + krevetky a už se mi to dělá :slight_smile:
pipi-pěkný :slight_smile:
evena tak to já už mám asi tak tři hodiny po obědě:grinning:
9. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
evena-škoda,že mám na krevety alergii :frowning2:
9. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
ale krabí tyčinky můžu...tak tyhle jídla dělám z nich
9. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
danu palce budu držet určitě, nás to taky čeká :unamused: :unamused:
tegga mluvíš mi z duše, ještěže se neměřím, seklo by to semnou :slight_smile:
přijel přítel z práce tak pádím ... Mája zrovna kope jak zběsilá, asi ho chce taky jít přivítat
9. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
Když mi bylo o pár let míň tak jsem taky vařila bramborové knedlíky z pytlíku, ale teď už vím, že domácí jsou lepší a nejsou o nic pracnější. Takové to "dnes vám vaří Vitana - kuřecí na smetaně a pod" mi nesmí do kuchyně, mám zemědělku a chodila jsem na exkurze do těch výroben takže vím, co se do toho dává a krmit se tím teda nebudu. Polévky v sáčku jím (ne v těhu), ale jen ty z bio produkce a zároveň bez glutamátů.
Ale to že jím zdravě neznamená, že se šidím :slight_smile: což je vidět na mé váze :grinning: :grinning: :grinning:

Evena - já mám teď taky pocit, že nedělám nic jiného než jím :grinning: ale včera jsem se vážila a zhubla jsem 1kg. :frowning2: K svačině jsem si dnes dala jablíčko, které mi dalo skoro těch 30g sacharidů které můžu. Ale měla jsem na něho chuť a večeři si dám o trochu dřív abych nepadla hladem :grinning:
9. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
evena-my naštěstí jen 1 místnost,ale je v ní zrovna nejvíc nábytku a bude to peklíčko...vy máte těch místností určitě víc viď ?
9. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
edit nemáš ještě odkaz na tu tabulka, na výpočet sacharidů, jak sji sem jednou dávala?
9. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
edit-viď !!! My taky chodili na ty exkurze...fakt hrůza...třeba výroba párků byla moc "prima" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.