• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
http://www.youtube.com/watch?v=OvkwcuMS2rI

docista jsme se zblaznila:grinning: ale to video je uzasne!!!:grinning: mas asi 3 vteriny_:grinning:
9. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
ještěže jsem žádnou takovou exkurzi neabsolvovala, bych se ničeho nemohla ani dotknout:grinning:
autor
to video si vsechny pustite povinne:grinning:
autor
ja jsme delala zase v pekarne, taky pekny lahudky:grinning:
9. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
pipi- :grinning:
autor
danus:grinning::grinning::grinning: rikam, zblaznila jsme se:grinning:
jé, dík:grinning:
Pekárny, výroba masa a uzenín, zpracování kuřat apod. všechno humáč. Ale exkurze do Vitany mi dala zabrat nejvíc :unamused:
9. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
pipiii:grinning:...asi se hodně nudíš viď:slight_smile:
autor
edith. me dostalo uz jenom to kdyz jsme se jako mala na zakladce dozvedela z ceho se delaji parky:grinning:
autor
kdyz tp video je tak strasne luxusni, smeju se az me boli cela amalka:grinning:
9. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
jako to je fakt nechutný, já jím skoro jen kuřecí a ryby....a když mi každý vykládá o chovu kuřat a pod...tak fakt nevím, jakým masem se budu zachvíli živit....
autor
tegga, ovocnym masem:grinning:
manža uzeniny a paštiky jí k svačině, já jen šunku pro děti a takovou tu šunku od kosti...polívky z pytlíku maximálně tak 2x do roka gulášovku...ale teď vůbec...no v pekárnách je fajn to barvení pečiva,aby bylo jako tmavé...hnus
9. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
9. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
danus, ne v pekarne to bylo fakt celozrnne ne barvene, ale treba naplne byli plesnivy, uzeny smrdelo, puding byl vzdy par dni dobrej potom to bylo jak zvratky, testo na rohliky jsme po sobe hazeli(nejaky bitvy nebo co) do chlebu se zapekaly ruzny prekvapka pro majitele. brrrrrr
9. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
tohle je mazec http://www.youtube.com/watch?v=QWNoiVrJDsE
viděla jsem to už někdy dřív..
9. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
9. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
to druhý je lepší...když jsem to viděla poprvý,tak mě to dostalo...tam jí je snad 5 let
9. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
9. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
pipi-tak koňský sex jsem viděla naživo tak 20 x,takže mě to fakt nepřekvapuje :grinning: :grinning: :grinning:
já se loučím,pááá
9. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
a to vzdycky takhel spadnou jo?:grinning:
9. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
papa danus:slight_smile:
9. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahoj holky, ráno jsem se sem ani nezastavovala, vstala jsem a letěla na KO kde jsem 1,5h čekala na řadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevzala jsem si sebou žádný jídlo, tak mi tam kručelo v břiše až mi z toho bylo na omdlení už nikdy více, vždy sebou aspoň sušenku

KO dopadla dobře, přibrala jsem 2kg takže už máme nahoře 5kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale zatím to pořád jde, tlak byl zase vyšší, ale to v tomhle počasí ani nijak nejde, poslouchali jsme srdíčko, opět úžasný zážitek a na cukr nejdu, jsem se ptala dr. a ta tam posílá pouze ty kteřý to mají v rodině, takže jsem z toho trochu jelen, ale snad ví co dělá, no jinak jdeme na konci červenci na UTZ ve 30tt tak se moc těším až lásku mojí zase uvidím, další KO máme až za měsíc

pak jsem letěla za holkama do práce se podívat a pokecat co je novýho tam, jsem se zdržela do dvou hodin a pak rychle na bus a do města, tak jsem prolítla obdchůdky koupila mimi ponožtičky, sobě kalhoty(už jsem potřebovala jak sůl :grinning: ) a teď jsem ráda, že jsem dorazila domů úplně splavená, hladová žíznivá, ale šťastná :dizzy_face:
9. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
winii tak takovej pernej den bych nezvládla a někde by mě našli zhroucenou, ty vedra snáším strašně špatně, dělá mi problémy jít pomalu i do obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

už mám postýlku obroušenou a z části sem už jí natřela takovou zrzavou barvou aby mi ladila do obýváku, chtěla sem tmavší, ale výběr u těch nezávadných byl dost chabý, a jeden díl už i prvním nátěrem lakem tak počítám že do 5ti dní by to mělo být komplet sestavený - teda jestli to sestavit půjde, protože byla dost taková pokřivená tak se toho děsím aby pak ty díly do sebe pásly, navíc jedna noha byla komplet sežraná od červotoče takže se vyráběla noha nová, takže snad se půjde pak čím pochlubit no ...
pak nás čeká postýlka druhá /menší/ ale ta půjde rychleji, je jen 30 let stará :grinning: takže na ní tolik práce nebude, jen se obrousí a natře bezbarvým lakem
9. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Dobré ráno, já jsem včera makala až do skoro do půlnoci. Chtěla jsem dodělat manželovu pracovnu, mělo to být pro něho překvapení. Byl s našima na letním kině a tak jsem se do toho pustila. No nadávala jsem jak špaček, nevíte proč máme doma 4! tiskárny a 5! klávesnic? Našla jsem tam asi 8 různých mobilních telefonů (nefunkčních) a podobné blbosti. Vím, že počítače jsou jeho koníček i zaměstnání, ale teď mi spíš připadá jak sběratel :grinning:
Ale teď je to už úplně hotovo - všechno co vykazovalo známky nefungování je vyhozeno :wink:
10. črc 2009 v 07:01  • Odpověz
ahoj holky! edit my máme taky doma plnou skříň blbostí k počítači...ono je to prý funkční, ale já vím, že se to v životě nepoužije.....ale je to jeho čurbes:slight_smile:.....o mobilních telefonech ani nemluvím, taky jsem nedávno tři objevila:grinning:
10. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
jé, tady vlastně asi bude dnes opět mrtvo:slight_smile:...danuschka má dovču, pablinka se chystá na svatbu:grinning:...tak asi půjdu taky něco dělat:slight_smile:
10. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.