• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Dobré ránko holky, včera jsem hlídala 2letou neteř a 5letého synovce. Je to fakt zabíračka, hlavně když jeden dělá nesmysly, tak ten druhý musí také. Tak jsem jim pohrozila vařečkou a pomohlo to :slight_smile:
Jinak teda chodím jak napr... ženská, nohy a ¨kříž šíleně bolí. Prostě jak roste pupík. Kouknu se na netu na nějaké cviky, abych trošku něco dělala a rozpohybovala se. Včera se mě mamka ptala, jestli už chystám věci na malého a já jsem si uvědomila, že tu malý bude zachvilku. Takže se příští týden pustím do praní prádla, protože má být teplo a bude mi to dobře schnout.
10. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj makka! Já když si občas uvědomím, jak málo zbývá času, tak se úplně leknu:grinning:. Pořád nemám tu komodu pro prcka, manžel mi ji slibuje a nic...musím ho trošku pohonit a taky začnu prát....už se na to těším:slight_smile:
10. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
TEGGA - já také čekám na přebalovák, kde pod ním je skříňka na oblečení. Pučuji si ho od švagrové, která ho před tím půjčila své kámošce a ta mi ho do konce července má dovézt. Tak snad. Asi to vyprané oblečení vyžehlím a dám do prádelního koše. Raději ho ještě přikryji igelitem, aby se na to nepřášilo.
10. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
já už bych to právě ráda skládala rovnou do té komody, tak ještě počkám...stejně mi ještě zbývá pár věciček dokoupit...
10. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
http://www.emimino.cz/pages/story/41
Tak jsem našla nějaké cviky.
10. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
já už mám taky nějaký stažený, pak mám i dvd....a.le stejně se doma moc nedonutím, nejlepší je to ve cvičení, vždycky se mi tam strašně nechce a pak jsem hrozně spokojená, jak jsem se krásně protáhla:slight_smile:
10. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
TEGGa - já právě nechodím nikam a jsem jak slon. Určitě cvičení hodně pomáhá.
10. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
to já si taky připadám jak slon:grinning:....a.le je to fajn, jsem ráda, že jsme tam začala chodit, už mám teda asi jen tři nebo čtyři lekce, pak už budou předporodní kurzy a to už bych nestáhala....jestli vůbec do porodu stihnu ty kurzy:grinning:
10. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Já poctivě cvičím, teda jestli se počítá cca 10 minut na boloně :grinning: DVD jsem vyhrabala včera a tak se do toho možná zase dám. Ale kamarádka chodí 3x týdně na těhotenské cvičení a v zádech ji bolí víc než mě.
Já mám problém jen v noci, to nemůžu vstát z postele a ani se v ní otočit, jinak jsem OK (ťuk,ťuk, ťuk na dřevo).
10. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
mě záda jen tak mírně pobolívají,zatím:slight_smile:, ale to dělaly vždycky, takže pohoda:grinning:......spíš mě bolí nohy, spodek, jakoby ta stydká kost a vnitřní strana stehen, to je divná bolest
10. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
a jinak, z toho cvičení mám hlavně taky dobrý pocit, že aspoň něco dělám, vždycky mě to pozitivně naladí:grinning:.......ale je to jen takový lehký protahování a pokud to člověk nedělá každý den, tak to asi taky žádný velký efekt nemá:slight_smile:
10. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
ahojik:slight_smile:

tak nemame kocarek!:-X
10. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
pipiii jakto :astonished:
10. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
tegga, prisel v jinych barvach!:-X teda mela ty same barvy ale cervena, cerna, bila, jenze vse co melo byt cerne, je ted cervene a ty kosticky jsou na cervenem podkladu, no proste se nam to absolutne nelibilo, ja jsme chtela cernej kocar!:-X (myslim tu korbu) v obchode byli velice prijemni lide, takze pocaitali s tim ze ho odmitneme, sami nevedeli proc takovej prisel, ze si z nich snad delaji srandu no a... po 15.7. ma prijit dalsi zavazka, tak nad uz to prijde v poradku:frowning2: jinak se mi opet moc libil, skoda tech barev:frowning2:
10. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
kdopak ma dneska svatek???:slight_smile:
10. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
PIPII - Moje mamka a má dokonce i narozky :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Holky, jaká je adresa na ty naše stránky?
10. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
jeee makka:slight_smile: tak to vse nej:grinning:
10. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
ahojte všichni, je tu zase prázdno tak půjdu čučet na telku, po včerejšku sem nějaká bolavá, domů sme se vraceli z dílny až po půlnoci, kapánek sme to přetáhli, postýlka se dobrousit nestihla, tak snad dneska
makka http://podzimni-miminka.blog.cz/
pipii já mám v kalendáři Libušku a prej nějakou Amálii nebo co ... :grinning: ... tak já aspoň něco hezkýho kup :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
PIPII - jé, já mám utkvěno v paměti, že v tento den má svátek Libuše a ona tam je i Amálka. Tak to by chtělo nějaký dáreček, třeba nějakou dobrůdku do pupíku :wink:
10. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
evena mám pocit, že jsme sem schválně nepsali ty stránky, aby nám tam nemohl nikdo jiný koukat, tak proto vždycky jenom do ip:grinning:...
10. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
já byla nakoupit jídlo, chtěla jsem pak zajet ještě koupit něco na sebe nebo na prcka, ale po té pálce, co jsem vysolila v potravinách mě nějak přešla chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Tegga - ani mi nemluv. Byla jsem nakupovat včera, nechala jsem tam tisicovku a už teď vím, že zítra můžu vyrazit znovu, protože nemáme doma skoro nic. Je to hlavně tím, že se snažm jíst hodně zeleniny a ovoce (v rámci sacharidů) a věci, které mám rada a jedla jsem je (tunák v konzervě, cizrna apod) a navíc jich mám plnou špíz, nejsou moc vhodné. Takže nakupuju furt :wink:
10. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
no právě, to mě točí, že po víkendu bude zase lednice vyjedená a můžu znovu na nákup......zelenina a ovoce, to ještě nejsou takový pálky, hlavně te´d v létě pohoda.....ale to maso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Holky, protřebovala bych poradit. Nepečete některá buchtu s rosolem a ovocem? Nemůžu nikde sehnat recept.
10. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
makka to ymslíš jako želatinu?
10. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tegga - ¨jo, jo
10. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
http://www.toprecepty.cz/recept/1841-piskot-s-jahodovym-zele/
http://www.toprecepty.cz/recept/1614-zrave-rezy/

jsem na něco dostala chuť při tom hledání, budu muset taky něco udělat:grinning:
10. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
holky, ja delam se zelatinou stejny zaklad jako pro babovku:grinning: na upecene testo natru marmeladu, na ni ovoce a potom zelatinu:slight_smile: k obedu jsme delala luxusni zapeceny bagety s bylinkovym maslem, zeleninou atd..no mnamozni!:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.