• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
a budeš zase shánět jiný kočár :astonished: , to už bych fakt nechtěla, jsem ráda, že už to máme z krku
10. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
nee, koupila bych ten samej ale jinde:slight_smile:kde ho maji primo na obchode:slight_smile: to je jedno preci:slight_smile:
10. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
winii, tjn v Praze je vse dost natahnuty...ty ceny hruza:-X
koukám že se rozjela zase debata o kočíkách :slight_smile: náš už je na prodejně týden a pořád si ho kvůli tomu chybějícímu slunečníku nemůžeme vyzvednout :angry: snad ho nemaj vybalený a neprojíždí se sním někdo jiný :angry: nemám ráda ochytané věci
přítel už je od 12ti doma tak pracujeme na postýlce :slight_smile:
za chvíli mám jíst a už se nemůžu dočkat, příšerně mi kručí v břiše, tohle je to blbý dodržování jídelníčku podle hodinek :angry: Milan teď obaluje hermelín a půjdu škrábat zemáky mňamky :slight_smile:
autor
winii, tjn v Praze je vse dost natahnuty...ty ceny hruza:-X ale zase treba pri reklamaci to bude ok, ze to mam za barakem
autor
even, vam neprisla striska, jo?:grinning: a nam prisel uplne jiny:grinning:
10. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
tak to já doufám, že ani žádnou reklamaci nebudu potřebovat:grinning:
10. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
to jo pipiii, třeba bys ho našla i levněji :wink:
10. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
pipii nepřišel slunečník a protože to máme až ve Zlíně, docela štreka od Olomouce, tak se nám jen kvůli koáru nechce jet ačekáme až bude kompletní
10. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
jé evena, my jsme byli ve zlíně minulý víkend, v zoo...myslím jsi to tady dokonce psala kdysi ty, že je tam pěkná, tak jsme se tam vypravili:slight_smile:
10. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
tegga, noo mamca vi ze stal 11tis takze bychom kupovali bud tenhle a nebo potom jeste jedne za podobnou cenu a to je ten...sakra...:grinning: jooo Implast bolder:grinning: ale doufam ze budeme mit tenhle v praze na jine prodejne neni:-/
10. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
a ten implast jsi viděla naživo? ten se mi vůbec nelíbil
10. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
even, ja to nejak nehrotim s tim kocarkem:grinning:vcera byl nejaky divny den cely:grinning: ted nevim zda jsme to psala sem nebo holkam na jinou diskuzi co s enam jeste stalo..mrknu:grinning:
10. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
jo tohle jsme jim psala:grinning:

ale coo to vid u me vzdy musi byt nejaky zadrhel a vcera jsme mela jeste katastrofictejsi den, byli jsme u toho kocarku, potom na jidle a v bille, jeli jsme z parkoviste, karta nam to pipla ale neotevrela se nam brana, tak jsme vycouvali, ale uz jsme nemeli tu parkovaci kartu, pac jsme ji hodili do toho boxu pro pouzite karty:-X tak a co ted, byli jsme uvezneni na parkovisti:-X sla jsme na informace, zavolali mi technika, ten me poslal do garaze za nejakych chlape, ten byl takovej tlustej, nechutnej a porad nevedel co ma se mnou delat, mezi tim mi kuba rekl ze pani co projela za nama tak za ni zustala otevrena brana a projelo tam cizi auto bez pouziti karty(takze nam to proste vzalo az pozde ten signal nebo co:-/) tak jsme to vsechno rekla tomu tlustymu nechutnymu chlapkovi, ten mi tvrdil ze mu lzu, ze dneska lze kazdy ze musime zaplatit 500KC za ztratu karty:-/ tak a sedel a cumel a nic nerikal.... uz jsme chytla nerva a rikal tak jako jak se odsud mame dostat, dal mi tam nejakou kartu a rekl, zmizte... tak jsme chvili vahala, nevedela jsem zda mam s ni nekde neco zaplatit nic nerikal, tak jsme to popadla a zdrhala, v tom se v tech garazich ukazal muj manzel a rekl: co ti to tam ten tlustoprd takovou dobu rikal, ja mu jdu rozbit hubu byl uplne vytocenej, ale nakonec jsme tedy vyjeli a nic jsme neplatili(ani tu hodinu co jsme asi presahli parkovani zdarma)
10. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
tak jsem se nadlábla a půjdu si na chvilku natáhnou nohy, tak vám přeju holky hezkej víkend a v pondělí se tu uvidíme tak papa
10. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit mám tu tento týden mamku, zítra je ta svatba... :slight_smile: ale jinak doma pohodička, udělaly jsme pár jednohubek, přítel uvařil srnčí guláš na zítra, teď si dají s mamkou vínko a budeme koukat na telku :slight_smile: mějte se pěkně, ozvu se příští týden :slight_smile:
10. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
PABLI - a co nervíky, už jsou? Hlavně si ten zítřek užij, hrozně rychle to uteče!
10. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
pabli ať vám to zítra ujde a užijete si pěkný den :wink:
10. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
PABLI - tak vykročte dnes tou správnou nohou do manželského života
11. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
pabli ať se Vám den moooc vydaří :slight_smile: a pak šup s fotkama, už se nemůžu dočkat :slight_smile:

edit danu už sem dělala ten štrůdl, konečně ... dala sem tam tvaroh a musli na oslazení, pochutnala sem si, ale jabka sou jabka :slight_smile: příští týden ho asi udělám zase, mám ještě koupené jedno těsto, cukr sem si raději po něm neměřila abych se nevyděsila, zdlábla sem totiž 3/4 šišky, podle mých výpočtů sem se as do předepsaných 60 S vlezla, ale radši neměřím :slight_smile:

dnes nám konečně stejda po 3 letech dodělává okna, teklo nám nima, takže mě ubydou starosti, konečně
11. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
ahojky holky jdu Vás jen pozdravit a popřát hezký víkend,..... :slight_smile:
11. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj, doufám že Pabliknka si pořádně užívá "svůj" den.

Evena - já si udělám tvarohové šátečky, tam aspoň nebudu mít chut si přikrojit. Sním jeden a dost :grinning: :grinning: Ale kdo ví, třeba mi to zachutná :wink:
11. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky, už 3 dny mě mravenčí malíček a prsteníček u levé ruky. Fakt nevím co s tím.
11. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
makka tak můj přítel by ti řekl že nejlepší řešení je zakrátit to u zápěstí :slight_smile:
zkus si zobnout magnesko, na tyhle věci by to mělo být taky si myslím
11. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=370734&vReferer=

ahojik, tady mam na ukazku fotecky ze vcerejska, maminka kyne a kyne:grinning:
12. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že ani není co dočítat, děkuju za držení palečků :slight_smile:... přidávám nějaké fotky, ale jen málo, pak to uložím někam jinam, než na beremese, až se mi všechny fotky sejdou... Svatba byla moc fajn, klidně bych si to zopákla... přišla nám tam spousta kamarádů, známých, kolegů... super :slight_smile: pak povyprávím, ale teď už jdu spát, nějak se mi poslední dobou špatně spí, takže jsem dost unavená... dneska jsem vstávala ve 4:30 :unamused:

a tady něco málo:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=405826&vReferer=
12. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
pipiii: pěkný pupík :grinning:
12. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
pabli super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
krááásný fotky, sluší vám to spolu :slight_smile:
hlavně hodně štěstí do společnýho života a ať vám to vydrží na věky :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
pipii pěkně se nám kulatíš :grinning:
12. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
ahojky holky...tak já jsem dneska první...můj objel na služebku na týden tak smutním. :cry: :cry: :cry:

pabli hezké fotky taktéž přeju hodně štěstí do společného života a mějte se rááádi... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pipiii my byli taky v ZOO ale vybil se nám foták takže fotky jen z telefonu a nic mooc... :frowning2: :frowning2:
13. črc 2009 v 05:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.