• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
renu-Kubík je moc hezký,ale počítejte,že pak budou 3 ve třídě :grinning: Jakub vede skoro po celé ČR na prvním místě, pak je Tomáš :wink: Ondřej je taky v top 10 :grinning:
13. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
já je mám skoro každou noc a břicho už mi tvrdne tolikrát denně, že to ani nepočítám:slight_smile:.....ale teď mi to magnesko došlo, v pátek mám kontrolu, tak mi ho zase napíše, tak se to snad zase trošku zlepší....
13. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
my máme v kanclu dobře,ale venku se dělá dusno...předpovídali 24,ale čekám víc... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem v práci autem,takže pohoda...dneska si zajdu do dm pro věci pro prcka,mám 15 % slevu :grinning:
13. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
renu a jaký jste měli jméno předtím?.....já jsem taky chtěla jakuby, už odmala:grinning:....ale manžel o něm nechtěl ani slyšet :slight_smile:
13. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
tegga-mě taky teď tvrdlo každý den tak 3x,protože jsem to trochu přepískla s námahou..a nervovala sem se...ale je to bez stahů,takže nic tragickýho....
13. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
my jsme dostali nějaký penízky od mamči, takže z toho zaplatím to povlečení a ještě můžu nakoupit spoustu věciček, tak už se těším, až vyrazím někam utrácet:slight_smile:
13. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
mě se občas jakoby to břicho stáhne, i to zabolí, že třeba musím zastavit:slight_smile:.....ale doktorka mi řekla, že v tomhle týdnu těhu je to naprosto normální, takže nestresuju....mě to břicho tvrdne už takovou dobu, že jsem si na to zvykla a spíš bych se divila, kdyby se to nedělo:slight_smile:
13. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
já už snad měnit nebudu, byli 3 favoriti a Ondrášek vyhrál...hlavně se nám líbí oběma,to je hlavní...
13. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
jo a o víkendu jsem vyštrachala fonendoskop, který jsem si jednou nenávratně půjčila z práce:slight_smile:....tak jím poslouchám mimčovo srdíčko:grinning:
13. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
já teď objednala z mmb zavinovačku do autosedačky od emitexu za 300,- a v pátek se sejdu s mamkou v Praze..chci si tam koupit kojící polštář s podkládacím klínem,kojící bezešvou podprdu a chránič matrace...jo a polstry na pásy,na tý malinký autosedačce je nemáme..
13. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
tegga-jéééé,to je dobrý
13. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
zítra jdu na KO na gyn, a ve st do diab. poradny..doufám,že jsem nezhubla.... :unamused:
13. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
jé danu máš obrázek té zavinovajdy? já ji taky te´d zrovna řeším:slight_smile:
13. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
jo a holky, kde jste kupovali matraci? já chci molitan-kokos a u nás ve všech obchodech ji mají kolem 1.000....na netu jsem to viděla levněji, tak nevím, jestli to objednat přes net.....
13. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
já mám jeden fusak a kombinézu v jednom z tý Belgie,ale je to tak na 4 měsíce...takže jsem chtěla něco na ten podzim...
13. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
danu nic se mi tam neobjevilo, jen hlavní stránka mmb
13. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
tegga-já bych se toho nebála a objednala z netu..
mám atypickou postýlku 125 x 65,takže musím koupit jedině molitan a lehce jí upravit....kámoška má nějakou doma,tak jí prvně zkusím do tý naší postýlky a když nebude pasovat,tak holt koupíme tu trochu větší a upravíme jí...
13. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
holky Mates se říká mojého bráchovi a je to hajzlík tak jsem si to začala nějak spojovat... :frowning2: takže asi Jakub...je to tak nějak hezčí a jde to líp z pusy...
13. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
tegga já mám taky děsné křče v lítkách...je to hrozné....
13. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
tak já dám foto do alba,ono už to ten obrázek neukáže,když jsem si jí závazně objednala,tak zmizí z mmb
13. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
taky bych měla začít koukat po zavinovačce...
13. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
mě to právě přijde divný, ta mtrace přes net, nevím proč:grinning:
V sobotu si jedu do Prahy pro kočárek. Konečně jsem se dočkala moji Teutonky, už se nemůžu dočkat jak si s ním budu jezdit po bytě :grinning:
renu řekni to u doktora, třeba ti dá to magnezko.....já už to prostě beru tak, že musím něco vydržet, vždycky ta chvilka, kdy tu křeč mám je šílená, nemůžu ani pohnout nohou, ale trvá to chvilinku, dá se to vydržet.....si říkám, že porod bude horší :wink: :grinning:
13. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
danu ta vypadá moc pěkně:slight_smile:
13. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
renu-taky jsem takhle zamítla pár jmen,protože si je s někým spojím...zrovna Jakub je můj fajn spolužák z gymplu-moc pěkněj chlap,ale je to i manžel kámošky,co se na mě vykašlala...takže se mi to zprotivilo..Matěje jsme chtěli hodně oba,ale je to teď hrozně častý jméno..
13. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
edit tak to budeš jako já, taky jsem první tři dny jen jezdila s kočárem po bytě:slight_smile:.....ale bez toho mimíse to stejně není ono :grinning:
13. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Tegga - pujčím si nějakou pěknou panenku od neteře :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
tegga taky si říkám že ta křeč přejde a je fajn....přesně tak musíme něco vydržet...
13. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.