• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
coo??
13. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
renu, noo nic:grinning: po orgasmu mi to totalne ztvrdlo:grinning: brrr:grinning:
13. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
13. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
ahojte holky
tak já už tvrdnutí taky bohužel znám :unamused: jako kdyby mi vystoupla dělaha nebo co, strašně se to naplo a bolelo, naštěstí jen pár sekund, ale zato to mám tak 10 x denně :angry:
13. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
evena, ja to mela 3 krat, pokazde po orgasmu, vystoupla deloha, tvrda jak beton ale pochvili to povolilo
13. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
mě se to teda zatím ještě nestallo.... :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
pipii tak mě to dělá z ničeho nic, ale začalo mě to někdy v pátek když sem se hodně namáhala, to mě dělalo během celýho dne, asi sem byla přetažená, včera už to udělao jen asi 3x, ale četla sem že je to normální, že se tak děloha připravuje na porod ... je to šílený, zachvíli rodíme ... já už sem druhý den v 31 tt, to tu ještě nikdo nemáte :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
even, tyy brdo 31tt:grinning: wau ja zitra zacinam 28tt:slight_smile:
13. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
já jsem podle toho dřívějšího termínu 29tt...to je mazec... :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
holky co mám říkat já, mě to dělá od třetího měsíce:grinning:
13. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Tegga - jaká byla cuketa? Jak jsi ji dělala? Já měla na oběd taky cuketu (takové ty maličké, nakrájené na plátky a opečené na oleji, mňamka) a pokud máš nějáký dobrý recept tak sem s ním. Cuketa ma málo sacharidů :wink:
13. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
edit-ahojky,dneska jsem ráno viděla fajn recept na salát s tofu :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
já si ji udělala zapečenou se slaninou a sýrem....ale nevím, co pro tebe ta slanina:slight_smile:.......recept na salát z tofu jsem zrovna dneska taky viděla:slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
renu-emitex dělá všechny fusaky pěkný :wink: jo a cena koupelny je super :grinning: na mě je moc moderní,ale těším se na reálné fotečky :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
tegga-na nově viď, s Markétou Hrubešovou :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
asi si ten fusak taky objednám, nemůžu nikde najít ten, o kterým jsem mluvila......tak nevím, jestli to byl letní nebo jakto, že byl tak levný.....nebo jestli jsem to celý pomotala, fakt nevím :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
jj danu, akorát já to viděla v poledne, ne ráno:grinning:
13. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
tegga :grinning:
já měla k obědu zeleninovou polévku s jáhly a pak broskev,přesnídávku bez cukru a rýžový chlebíky...K druhému jídlu jsme totiž měli rajskou s masovýma koulema a v tom je cukr....
13. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
měla jsi to zkusit danu, snědla bych trošku, s jedním knedlíkem....třeba by ti to potom tak nestouplo
13. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
no jo,ale mě stačilo,jak mi to vyletělo po tom rajčatovým salátu...oni tam cpou dost cukru,jak je to pro děti....teď teda už pro děti nevaří,jen pro důchodce a pár firem..ale stejně se bojim..
13. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
Tofu je jediná věc (když nepočítám zelené fazolky v té kyselé omáčce) co mi moc nejede. Sním ho, když si ho pořádně ochutím, ale nevyhledávám.

Slaninu kousek můžu aspoň doufám, včera jsem ji měla opečenou s vajíčkem :grinning:
13. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
s tím salátem to vypadalo docela dobře :slight_smile: ....já se teď cpu tatrankou a malou kávou :sweat_smile: ....potřebuju nějak dodat energii, jinak do toho cvičení ani nedojdu :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
edit-já to právě ještě nejedla, tady v tom receptu je to namarinovaný v oleji,česneku a koření, a pak opečený na pánvi a přidá se to k míchané zelenině...tak mi to zní dobře....
včera jsem dělala salát - rajčata,avokádo, cibule,česnek, bazalka,mozzarella, sůl,pepř,oliv.olej...no moc mňamka :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Kombinace rajčata a mozzarella je vždycky božská. To můžu jíst skoro každý den, dnes to bude k večeři :grinning: Máme rajčátka z vlastní mini zahrádky a chutnají moc dobře, ale minulý týden jsem koupila rajčata v Bille za 19kč/kg a by byly taky moc dobré, dokonce voněla jak rajčata :grinning:
13. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
já staršně málo narazím na fakt dobrý rajčata...doma jsem je pěstovaly a ty, co prodávají v obchodech, to je nesrovnatelný...pořád jsems e těšila na léto, že budou chutnější a ono nic......ale s mozzarelou je taky můžu:slight_smile:....a nebo si ještě takový podobný salát dělám s balkánským sýrem, ten je taky mňamózní
13. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
na mě padla dnes taková depka, tak nějak sem si uvědomil aže za 7 týdnů můžu rodit, to je měsíc a půl, hrozně to uteče a začínám se bát, možná to bude znít komicky,ale říkala sem si že nemám ani ty kalhotky do porodice tak sem se vyděsila v čem bych tam byla, prostě hrůza a děs ... přítel mě ještě dorazil pračkou, máme jí rozbitou a opravář mu řekl že přibližná cena 2 tis., se mnou to málem seklo a rozbrečela sem se do telefonu, tak slíbil že to zkusí opravit sám no, tak uvidím, nemám si ani kde vyprat, teda mám u tchýně, jenže to má ale ...
nejde se s ní domluvit, chtěla sem si pučit sušák na prádlo abych toho mohla vyprat víc /to sem ještě nevěděla že pračka opravená nebude/ a nějak se vymlouvala tak nevím co si o tom mám myslet
včera mi nabídla že si můžu vyprat u ní když pračku máme rozbitou, ale řekla to tak divně že raději ne, to raději operu v ruce, stejně to stačí jen přemáchat když je to nové z obchodu, takže už se vidím u té hory prádla nad vanou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
taky sem dělala dnes rajčatový salát z kila rajčat, ale klasiku, mňam :slight_smile: se sýre sem to nikdy nezkoušela
13. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
evena vůbec to nezní komicky nebo mě teda určitě ne....já jsem v sobotu jen zahlídla film, jak ženská umřela u porodu, takovej ten slaďák, tak jsem okamžitě začala brečet, že určitě taky umřu:slight_smile:......do tý doby jsem porod vůbec neřešila.....ale teď jsem nad tím taky začala nějak moc přemýšlet, že pro sebe taky ještě vůbec nic nemám a taky, že nám chybí ještě spousta věcí pro prdíse......no začíná mi hrabat, tak jsi mě potěšila, že v tom nejsem sama:grinning:
13. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
a v ruce bych nic neprala, to by mě mohlo, počkej na pračku :wink:
13. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
tak aspoň že nejsem "divná" sama :slight_smile: mám obavu že bude ještě hůř, dost mě to stresuje, takže pokud mi zbyde dnes čas tak valím do DM nakupovat hyg. potřeby
ještě existují jakési kapky na stres tak se asi pozeptám v lékarně, třeba to pomáhá
13. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.