• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
no asi počkám ještě týden, zkusím to kdyžtak přes mojí mamu jestli by mi to oprala, je fakt že je toho děsně moc, z toho bych se asi po...
13. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
já se na to snažím nemyslet:grinning:...nejlepší je evena vypadnout někam pryč, za kamoškama nebo tak......naštěstí na každý den něco mám :slight_smile: ...nejhorší je být sama doma a dumat nad tím:grinning:....mě to chytne hlavně třeba jen, když zahlídnu v telce něco, co se týká dětí, porodu nebo tak:grinning:....postupně všechno dokoupím, nejvíc mě štve, že nemáme tu matraci...jinak všechno stihneme dokoupit během jednoho dne, když na to přijde......tak buď v klidu, v dnešní době je spousta možností, za den můžeš mít všechno pořešený
13. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
já zatím pro prdíse neperu vůbec a ani to v nejbližších dnech nemám v plánu.....až budu mít komodu a to bude tak za 14 dní si myslím, pak to za den vyperu, posuším, druhý vyžehlím a naskládám do komody a není co řešit :wink:
13. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
na mě spíš začínají dolíhat takový ty obavy, jestli budu dobrá mamka, jestli mi půjde třeba kojení :sweat_smile: , jestli poznám, co prdísovi chybí a tak......a hlavně, aby byl zdravej
13. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
tegga tak tohle sem taky řešila, jen pro zajímavost :grinning: ... dokonce sem přemýšlala nad tím jestli u mě nemůže propuknout ta poporodní laktoza /nevím přesně jak tomu říkají/ jak ta matka nemá ráda svý dítě, sem teď trochu psycho a někdy mi fakt hrabe, talkže já přemýšlím už dopředu o takových kravinách, teď se tomu směju, ale když mě to popadne tak to myslím smrtelně vážně :grinning:
13. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
a důkaz že mi fakt hrabe je ta laktoza :grinning: samo že myslím pop. psychozu :grinning:
13. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
EVENA - nedělej si s tím hlavu. Zrovna já mám co povídat o stresování. Bývala jsem hrozně utahaná a otrávená. Ještě k tomu mi manžel říkal, jestli už mám zbaleno. Prostě nemám!!! Pořád mám pocit, že je čas. Ještě k tomu je manžílek lenivý, měl minulý týden dovolenou a měl aspo'n posekat trávu, kdybyste slyšely ty výmluvy, tak by vás asi kleplo. Takže jsem na něho ječela, že chození do hospody a sezení u počítače mu jde. Že jsme mohli rovnou bydlet v paneláku a měl by klid. Sekání mu zbyde na tento týden, kdy budou pařáky. Mám někdy sto chutí si to posekat sama a nespoléhat se pořád na někoho. Jenže už to nejde. To samé je i s plotem. Je pořád dost času. Já pořádně netuším, kolik bude stát a jestli mám nějak moc šetřit, abysme potom nekoukali. Chtěla jsem od manžílka koupit houpačku na zahradu, ať si můžu někam sednou, ale jeho odpověď byla "peníze neseru"
Taky jsem přemýšlela nad nějakými léky na sklidnění, ale asi nic není. Raději budu víc odpočívat a je potřeba opravdu hodně pít!!
13. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
evena jmenuje se to laktační psychóza:slight_smile:.....ale zrovna jsem o tom viděla pořad, kde nějaký primář říkal, že ten název moc nechápe, když to s laktací nemám nic společnýho.....já mám naštěstí manžu úplně skvělýho, vždycky když mě chytne nějaká depka, tak mě utěšuje a je prostě super, i když mu musím lézt na nervy:slight_smile:....ale já to prostě beru tak, že i tohle všechno k těhotenství patří, ty nálady a tak.....pokud někdo tu laktační psychózu má mít, tak to stejně neovlivní, tak nad tím evena nedumej, všechno bude oki :wink:
13. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
tak mi šéf naložil práci až do konce pracovní doby,takže se loučím :wink:
13. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
holky,poporodní psychózu mívají svobodné matky,ženský ve špatný životní situaci a hlavně ženský,který už se někdy s depresema léčily.....takový ty záchvaty pláče a bezradnosti po porodu jsou normální :wink: Určitě to zvládnem...
evena-taky jdu nakupovat do DM,mám 15% slevu,tak nakoupim co nejvíc tam
13. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
evena - jinak ty naše depky jsou z tý naší nesladký diety...pozoruju to na sobě přesně ty 4 týdny,co jí držim....Jo a ty oblečky nech na potom a přepereš si je u svojí mamky,v ruce můžeš vyprat jen ty opravdu choulostivý materiály....doporučuji tekutý norit pro jemné prádlo :wink:
13. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
tak to nevím, z čeho ty nálady mám já....žádnou dietu nedržím:grinning: a někdy jsem protivná, jak pes:slight_smile:........
13. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
danu u mě viník asi dieta nebude, od té doby co neměřím tak sem naprosto v klidu, dietu poctivě dodržuju a snažím se být důsledná tak vím že dělám maximum
teď zrovna pasu krupici, trochu sem zaexperimentovala, je bez cukru, mlíko i krupice odvážené a je to lahoda, už sem asi na ten cukr odvykla nebo co, vůbec mě to nepřijde že tam něco chybí :slight_smile: tak dobře už sem si dlouho nepošmákla :slight_smile:
svýho viníka problémů co mám znám, je to tchýně s tím ne nemůžu pořát vyrovnat, zjistila sem že už mi vadí naprosto všechno na ní, zhoršujue se to a taky mi nepřidává ten nedodělaný barák, přítel sice teď dělá co může, ale to bohužel pět minut po dvanácké
13. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
holky od kterého tádne se začíná chodit na ozvy???
13. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
renu: máš ještě čas... :wink: zhruba od 36.-38. týdne
13. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahojky pablinko... :slight_smile: jak se máte Paní??? :wink: já myslela že dřív :frowning2:
13. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
tedka by měl byt ten UTZ ve 30 tt že??
13. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
renu - jojo, velký UTZ ve 30.-32.tt... já na něm ještě nebyla, ve ČT jdu k doktorce, tak mě asi objednají zas do Centra lékařs. genetiky... jinak se mám dobře, trochu mě bolí zub a v krku, umixovala jsem banány a udělala si mléčný koktejl, dostali jsme jako svatební dar mixér s různými funkcemi :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
jdu koukat na telku, měj se pěkně :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
jj tak zatíím páá...
13. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
teď sme přijeli z nákupu a sem kaput :stuck_out_tongue_closed_eyes: v DM sem nechala 1200 a málem to semnou u té kasy seklo :grinning:
mám dojem že mi minule sestra říkala že na ozvy od 33-34 tt, nevím přesně, ale je možné že sem se sekla
13. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
evena čepla jsem tu v jednom albu že šla v 32 víš tak jsem myslela že už nás to taky čeká...
14. črc 2009 v 05:50  • Odpověz
ahojky holky no kde jste???
14. črc 2009 v 06:38  • Odpověz
čau renu! ty nemůžeš doma sama spát nebo jakto, že jsi takový ranní ptáče :grinning: ?
14. črc 2009 v 06:41  • Odpověz
tegga ahojky ne nějak to nejde byla to hrozná noc jsem cestovala po posteli... :frowning2:
14. črc 2009 v 06:46  • Odpověz
Tak teď mi došel email, že povlečení, který jsem si objednala, už nemají :unamused: ...nevím, proč to nechávají v nabídce.....jsem si myslela, že budu mít další věc z krku a abych hledala dál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tegga no jo je to na prd...třeba najdeš hezčí...
Já mám někdy ráda, když se můžu roztáhnout přes celou postel, užívám si to:grinning:.....ale je fakt, že teď v těhu je to s tím spaním všeobecně horší
14. črc 2009 v 06:47  • Odpověz
hezčí asi jo, jenže to byla jedna z mála sad, která měla ten rovný mantinel...ach jo
14. črc 2009 v 06:47  • Odpověz
dneska jsem koukala na novou kolekci nextu a nic moc jsem myslela kolik věcí si tam obědnám a ono prd..terčo už máš nějakou kombinézu???
14. črc 2009 v 06:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.