• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
renu ještě tady někdo psal, že je dobrý ten olej od eucerinu
14. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
tegga: spíš teď asi víc zadržuješ vodu v těle... tak ji vypusť, ale neee tu plodovu :grinning:
14. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
tegga já ho mám taky ale ono mi příjde že to pořádně nepromastí jen na povrchu je děsná vrstva,...neměla jsem tu pokožku vůbec pružnou..nechtěl se ani vsáknout...
14. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
pabli kdybych věděla jak, tak už ze mě dávno crčí :grinning:....renu taky jsem měla nějaký olej a efekt stejný, mastný bylo všechno, krom břicha :grinning:
14. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
já si teď pochvaluju ten masážní krém z DM - babylove Mama.. když se s ním namažu ráno, krásně se vsákne, a večer se pak ještě smývá ve sprše :slight_smile:
14. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
tak od nich jsem myslím zrovna měla ten olej....ony asi všeobecně ty oleje jsou na nic.....
14. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
pabli já vím, žes to tady psala asi stokrát:grinning:, ale od koho máš tu kosmetiku na prdíka?
14. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
tegga: taky DM - babylove - bílá řada hypoalergenní
14. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno, dnes mi trochu trvalo než jsem se nasnídala :grinning:

Tegga - já se mažu drahýma a prý 100% fungujícíma krémama a i tak mi začíná praskat bříško. Zatím ne moc, ale to nejhorší a nejrychlejší zvětšování náš čeká v příštích pár týdnech, takže asi bude hůř. Olej od Eucerinu jsem měla a taky jsem si po něm připadala jen mastná, ale kůži jsem neměla ani hebčí ani nic takového. Ale asi si zase koupím to jejich olejové mýdlo, to mi přišlo super.
14. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
edit a jak se to jmenuje, čím se mažeš?
14. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
jinak ahoj:slight_smile:
14. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
teda holky kde porad vezite??:grinning: tady je u ans osklive..bleeee:-/
14. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
edith, ty strie jsou bohuzel dedicne, kremama a olejema je pouze regulujes aby se potom lepe zcelovaly atd:frowning2: ale jinak kdyz k tomu mas dedicne dispozice tak se jim nevyhnes asi s nejdrazsimi kremy:frowning2: ja zatim ani jednu strijku nemam, ale pocitam s tim ze nejaky se mi udelaji, mamina jich ma ale uplne minimalne.
14. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
moje mamka jich taky moc neměla, když byla těhu.....a jen takový malinký, tak snad jsem v tomhle po ní:slight_smile:....tady je strašný vedro, jsem ráda, že jsem zavřená doma za zataženýma oknama:slight_smile:......ale odpo razím ven, tam asi padnu
14. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
mojí mamce popraskala stehna! má strie na stehnech, po letech už malinké, ale trochu vidět jsou... břicho jí vůbec nepopraskalo, ani okolí břicha, ale až v horní půlce stehen...
14. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
to jsem zvědavá, beztak to nemá cenu řešit:slight_smile:....ale pro jistotu jsem si te´d pořádně namázla břicho:grinning:
14. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
tak já sem mazala doteď elasti Q který sem dostala od mámi, ale už došlo tak sem včera poprvé mazala novým olejem z DM od HIPP Mama sanft, spolýhám na to že byl drahej, tak musí být i dobrej, ale musím zaklepat, strie se mi udělali jen trochu na boku někdy před třema měsícema a nejdou ani vidět, od té doby nic
14. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
holky u vas je pekne, jo??:-O tady je hnusne:frowning2: ja si koupila vcera krasny botky:slight_smile: kozeny super zabky cervene barvy, poprabde ted mam na sebe asi 2 tricka a 1 kalhoty:grinning: myslela jsme ze se vejdu do sukni a prd:grinning: a tak mam povoleno si neco nakoupit a zacala jsme od bot, mela jsme takovy rozsmajdany boty od vietnamcu(baleriny) a kuba mi rekl at si konecne koupim nejaky drazsi, sice mi skoro tekly slzy kdyz jsme vedela kolik staly, ale verim ze se mi ted s nimi bude super chodit:grinning:
14. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
jeee, ja jsme 28tt:grinning: oooops., jsem z toho uplne uz vyjakana, holky zachvili rodime!:grinning:
14. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
taky se nemůžu převlíkat třikrát denně pipiii:grinning:....ale razím na nákupy zítra:slight_smile:.....asi taky začnu u bot, tam mi to nebude tak líto, ty obuju i po porodu, hadry už se mi na ty dva měsíce moc kupovat nechcou:slight_smile:
14. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
pipii u nás je vedro na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
tady taky, strašnej pařák....
14. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
a ja jsme si na strankach moji porodnice precetla ze si muzu zaplatit nadstandart s manzelem za 700/den, maji jen jeden, ale ten ja nechci maji tam jeste moznost 350/den jednoluzak. coz je asi normalni pokoj, jen ke me nikoho nestrci:grinning: a za to bych byla veelice rada, pac bych mela jistotu ze ke me nestrci cikanku, ketrych je v jablonci bohuzel priserne moc!!!:-X a s rodickama si muzu popovidat na chodbe a ve spolecensky mistnosti, na pokoje ani navstevy nesmi, mozna ze kdybych mela jednoluzak, tak by navstevy mohly na pokoj:slight_smile:
14. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
tyyy jooo, v Praze mokro, uplne zatazeno, cerny mraky a poprchava:-/
14. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
my to s manžou taky řešili, že nakonec do toho nadstandartu půjdeme, i když tady je to šíleně drahý......ale chce tam být se mnou a ne jen čekat, kdy ho pustí na návštěvu.....oni tam mají asi 4 nadst., ale stejně pochybuju, že na nás nějaký zbyde:grinning:
14. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
tegga, ja uz neobleknu tehu dziny:frowning2: nosim uz jenom 3/4 a ty tehu dziny me skrti. mam max. 2 sukne, ale uz jsou dost vyrychtovany, tuniky mi jsou uz taky kratky, proste husty:-O a taky se mi do toho nechteji vrazet prachy, ale jdu se oblect a skocim si koupit alespon tricko do obchodaku u nas a nejaky ocni stiny, uplne na sebe prdim:-O
14. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
TEGGA - víš kde je tržiště v Jihlavě nebo Benešova ul.? Podle toho by se to dalo popsat.
14. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
historka pro "zasmání" ikdyž mě moc do smíchu včera nebylo :angry:
přítel pozval tchýni na kafe a ona nám hned na začátku začala líčit jak holce z vedlejčí vesnice umřelo dítě týden před porodem, prý se oběsilo pup. šňůrou, takový blbosti to je fakt na mě, už jen z toho důvodz že sem jí během těhotenství řekla min. 5x ať si takový věci nechá pro sebe, stejně na to kašlala, tak jednou je to týrání dětí, pak vražky, prostě je blbá no, samo že sem kávu nevypila a odešla sem, přítel pak říkal že jí nadal, ovšem seděl tam s ní další půlhodinku a vykládat, přitom ví jak mě takový věci berou a stejně nepřišel
autor
tegga, ten muj nechce ke me na pokoj a ja hop uprimne tam taky nechci:grinning: pac bych si to asi tak neuzila, navic se peekne opije po porodu takze aby mi tam prisel opily a chrpal ta,:-O neee, to ani on nechce:grinning: bude se mnou pres den:slight_smile: v noci budu mit klid:grinning:
PIPII - proto mám skoro všechno oblečení na gumu a triček mám dost. Doufám, že se bříško extrémně nezvětší.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.