• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
jezis to je PIC..!!!!!!!
14. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
EVENA - to je prostě schválnost, taky mě takové věci dostávají. Díky bohu, mě hodně lidí uklidňuje. Možná si to tchýně i vymyslela, aby ti ublížila.
14. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
makka, kdyz ja mela pre oethu velikosti XS, 34, mela jsme mega uzounkou panev a ted mi z toho co jsme mela pred otehu neni absolutne nic:grinning:
14. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
evena, obdivuju vas ze tam jeste bydlite, ja bych se bud ostehovala s manzelem nebo sama, nemela bych na to absolutne nervy"!!!!
14. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
evena: to je děs!!!!!!!!! :angry:
14. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
řvala sem včera jak blbá no, když už si člověk myslí že má všechno hrozný zasebou a max. může předčasně porodit tak příde někdo s něčím takovým, včera sem z toho byla špatná dost a jenom sem žvala že nám umře
přítelovi se to nějak nezdálo že by to bylo možný a na internetu zjistil že je to spíš taková fáma, že tyhle věci se nestávají, takže je to stejně asi nejspíš nějakej vesnickej drb
14. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
ja bych ji asi obesila tyden pred tvym porodem!:-X :rolling_eyes:
14. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
pipiii mě rifle jsou, ale už se mi strašně nelíbí, jak mám jen jedny a nemám je s čím střídat:grinning:....ale rifle už bych nerada kupovala, pak mámdvoje kra´tasy a jednu sukni, trik mám dost, takže s tím nějak vystačím, koupím si jen něco pro radost:slight_smile:....já tam manžu chci, jsem ráda, že tam chce být :slight_smile:
14. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
moje tchyně je taky chodící černá kronika:grinning:.......ale když to nechci poslouchat, tak neposlouchám
14. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
tegga a jaky kratasy??:frowning2: tady po praze bych vypada divne jit v tech latkovych k vode:frowning2:
už se ani nedivím že se s ní její 2. snacha nebavila několik let, teda bavila, ale jen tím stylem že jí odsekávala, prostě bylo očividný že tam něco nehraje
tenkrát jí nedala ani vědět že se jí narodil vnuk, sama si to zjišťovala když volala do porodnice aby se na ní informovala, takže první co až budu rodit nakážu sestrám aby o mě nic neříkali a ta mrcha mi do porodnice ani nepáchne, už vidím jak přemlouvá Milana, jestli přemluví, tak je vyhodím oba a je to
pipiii oboje z HaM, jedny 3/4 a druhý ještě kratší, jsou super a vypadají moc pěkně......taky bych tady ven nevyrazila jak strašidlo:grinning:
14. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
moje tchyne si o nas mysli svoje ze moc utracime atd..ale aby nam neco prispela..ani prd:grinning: tyy jo kdyz vidim kolik maji na jakubovy strane vsichni penez a vsichni na nas hazi jenom pohledy typu, ze jsme mu znicila zivot tak mi je z toho taky na nic... jeho deda ma kootel penez a nedali nam ani kacku na mimi:-/
14. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
tegga, ja jsme v beznadejich jdu se upravit a treba neco koupim tak papa
14. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
chci si koupit neco rudyho:slight_smile:
14. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
chytla me zase moje punkova cervena nalada:grinning:
14. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
tady je u nas jenom CaA tak uvidim:grinning:
pipiii třeba ještě dají, až se narodí :wink: ...mě teď dala mamča nějaký penízky, je moc hodná.....ale kdyby nedala ona, ani nikdo jinej, tak se na nikoho zlobit nebudu....my jsme si mimčo udělali, tak se o něho musíme postarat:grinning:.......samo, že když nám někdo přispěje, budeme rádi, ale nebudu naštvaná, když to někdo neudělá....
jo a pipiii, já si třeba trika kupuju v newyorkeru.......mají tam super slevy a všechno volný, jde to nosit v těhu úplně v pohodě
14. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
kdybysme si mohli vybrat rodiny hned by bylo na světě veselejš :grinning:
pipii jaks vykládala o té spirále jak ti nejde dát na postýlku ... tak sme konečně vyzkoušeli tu naší, nejen že nedrží, ale ani se tam nevleze, je dělaná na jiný typ postýlek s užšíma krajema asi, ty naše postýlka to má u vrchu dost široký a když toho hada na to navleču, vlastně spíš narvu, tak to vypadá hrozně, budu to tam muset přichytit nějak suchýma zipama nebo co
14. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
holky jakou máte tu spirálu, nemáte fotku?
14. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2916366&vReferer=%2Fphotos%2Fevena

já ji mám kupovanou na benzince tesco děsně levně no nekup to :grinning:
14. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
evena a to nejde, aby těch spirálek tam třeba bylo míň, jakoby že to narovnáš a pak to na tu postýlku natočíš podle sebe, jak se ti to bude hodit?.....vypadá pěkně:slight_smile:
14. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
tak ja razim papa

even, me ten had je zase uplne volnej a pada:grinning: takze to uchctim takovyma tema stahovakama na kabely:grinning:

tegga, ja take po nikom nechci penize ale vadi mi kdyz do nas rejou jak tohle kupujeme uplne zbytecne, kdyz nemame penize atd, uplne me ty reci stvou:-X
14. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
nám se nikdo do ničeho moc neplete....asi bych z toho taky nebyla nadšená, to je fakt.....pipiii pěkně si nakup :wink:
14. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
tegga ono to narovnat de ale vypadá to blbě, navíc na tom sou ty hračky a když se to roztáhne tak ty hračky už na té postýlce nevisí přío od spodu ale třeba od prostředka hada a to vypadá dost blbě
pipii dobrej nápad ty stahovací prožky použiju taky :slight_smile:
taky mě vadí přesně to co píšeš pipii, tchýně do nás reje nač kupujeme tohle a támhleto, přitom se jedná o důležitý věci teda pro mě jako nová matrace do postýlky /páš tu starou 30 let co tam je prostě nechci, to ona nepochopí/ a monitor dechu, prý je to zbytečná hovadina a vyhazujem prachy, jo, jenže ty neštěstí se nestávají jen těm druhým, může se stát i tobě, takře si budeš pak celý život něco vyčítat, ale hlavně žes ušetřil dva táci, nehledě na to že u dětí cukrovkářek bývá veliké procento problémů spojených s dýchacíma potížema a dítě se může udusit
14. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
evena já vím, ale že ybs to narovnala a pak si tam ty spirálky udělala podle sebe, jak potřebuješ.........protože píšeš, že se to na tu postýlku nevejde, tak to nechápu.....na 30 let staré matraci bych nespala ani já, natož, abych na ni položila mimčo:slight_smile:.......a u monitoru naopak tchýně říkala, že je to dobrá věc, ať to raděj koupíme, než si pak něco vyčítat
14. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
tak jsme zpet, jedine co jsme poridila je sukne na gumu:-/ zadna tunika nebo tak mi nebyla:frowning2:
14. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
pipiii tak to byla rychlost :astonished: ....já tam zítra plánuju strávit půlku dne:slight_smile: a s prázdnou domů neodejdu, ani kdybych si měla koupit jen podprdu:slight_smile:
14. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.