• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
ahojky pabli, jsi tu jeste?:slight_smile:
17. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
Pabli,ta kombinezka je fajn,jen na ni musim nechat zpravit zip.Jinak ty veci jsou hodne v klidu,nektery nepouzity a nektery meli i dve deticky.Novy taky budu dokupovavat,podle toho,kolik toho ma byt.Jinak jsem ted prisla z prochazky a chce se me spat.Pipi co ty?Uz jsi jela na nakupy?
17. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
luci, neee, nic se mi nechce:(:grinning::grinning::grinning: jsme zlenena:grinning: pritom je venku tak pekne, ale nemam s kym jit
17. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
čauvec holky! luci věci jsou fakt super...já se ještě pořád nedostala do těch soběšic:grinning:....jinak, třeba to poznáš sama na ultrazvuku, kdo se ti tam schovává a začneš taky nakupovat do barviček....akorát by mě te´d kleplo, kdyby se spletli:grinning:
17. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
já strávila dnešek venku, byli jsme na přehradě, minigolfu a tak...takže super, je nádherně, je fakt škoda být zavřená doma...pipiii vyraž aspoň na ty nákupy :wink:
17. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
holky, koukněte pak sem: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=298744&vReferer=

jsme byli v tom sekáči - 145,- Kč = poslední 3 fotky... :grinning: mám super overálky s medvídky Pů... atd. atd. :slight_smile:
17. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Ahojky:slight_smile: tak jsem byla na Pankraci a neco jsem nakoupila:slight_smile: ale opet temer vse ruzove:-X je to slozite, ale vsude na holcicky je vse ruzove:grinning:

holky v HaM maji tak uzaaaasneeee, preeekrasneeee veci!!!!! ale tak priiiiiserne drahe:-X tak jsem tam koupila 2 polodupacky za 249-dohromady, takze to vyslo temer stejne jako pres MMB s dopravnym. tam jedny staly kolem 100:slight_smile: potom jsme koupila 2 dudliky, myci zinku, kartacek na vlasy, nuzky na nehtiky( ale manzel me znejistil ze to jsou nuzky na papir, ale na netu mi to naslo v potrebach pro kojence) potom jeste puncochacky 3-6 mesicu( stali kolem 70KC. V HaM meli opet nadherne puncochace, ale jedny za 250:-X
17. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
pabli, mas krasne ulovky ze sekace!!!:slight_smile: ja tam nakupovat neumim:(nikdy tam nic nevidim:(
17. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
pabli ty ses teda rozjela :slight_smile: super věci, ty deky sou úžasný, odkud sou a za kolik?
17. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
pipiii: jojo, jen musím přemoci tu prvotní nechuť a pocit "tady nic nemají"... dnes jsme tam byli v tom sekáči fakt přes hodinu a vyplatilo se, až mě musel přítel vyhánět... :grinning:

evena: http://www.babymax.cz/baby-program-flees-deky-soupravy-polstarky-hracky-18_26.html za 200,-... jen tu zelenou budu mít :slight_smile:
17. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
pipiii: my byli v týdnu v HaM tady u nás... a teda nic moc, spíš nic.... ani pro těhule ani pro mimi... aspoň ne pro našeho klučíka... všechno to tu mají dost drahé... ale v Pze tomu může být jinak :slight_smile:
17. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
pabli fakt parádní věci.....já vždycky ať hledám, jak hledám, tak tam taky nic neobjevím...i kdybych chtěla:grinning:
17. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
u nás v HaM mají pěkný věci, ale spíš na holky:slight_smile:....a jak říká pablinka, je to tam zbytečně drahý...
17. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
holky, tak tady v HaM maji obrovsky vyber pro tehulky a i pro prcky, je to tak 50:50...ale zbytecne predrazene!:-/ skoda, ja bych tam nakouoila vse!:grinning:
17. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
já mám takový pocit, že klučičích věcí mají všude míň...odevšud na mě vždycky kouká jen růžová:grinning:
17. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
tegga, me vadi, ze maji vsude zase jenom tu ruzovou ,manzilek ty moje ruzovy veci nemusi, ale my uz mame vse ruzove!:-X kdyby meli pekne veci v oranzove, cervene, ale toho je minimum:/
17. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
pipiii taky se nsažím najít jinou barvu, než modrou....a moc se mi nedaří:grinning:....ty větší věci už jsou v pohodě, ale tady v těch malých je to fakt jen růžová a modrá:slight_smile:
17. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
tegga, mrkni ke me do albicka:slight_smile: mam tam nove vecicky:slight_smile:
17. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
pipiii k těm nůžkám.....mají mít určitě kulatou špičku...ale ty tvoje se mi zdají nějaký velký....ale já sjem se po těhle věcech ještě vůbec nedívala...
17. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
tegga, jj maji kulatou spicku a jsou malinky:grinning:
17. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
nakonci, maji takovou kulicku misto spicky:slight_smile:
17. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
dobré ráno, holky :slight_smile:

s barvami máte úplnou pravdu - všude modrá a růžová... naštěstí občas natrefím i na zelenou :slight_smile:... ale ne v sekáčích, tam je fakt bílá, růžová, modrá, u těch malých věcí...
18. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz
krásné ráno všem:slight_smile:
18. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
ahoj maja! tak jak je?
18. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahoj Maja, myslím moc na tebe, aby výsledky vyšly na výbornou. Kdy si budeš volat na výsledky.
18. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
AHojky holky :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
Ale jo jde to! Od čtvrtka sem byla jen doma,tak sem včera vyrazila za přítelovou babičkou-měli pouť,byla jsem tam v době vycházek od 13 - 17 hod a přijela sem zničená.
Jinak sem napnutá jestli budou volat už dneska nebo až zítra.
Včera zase půlka rodiny z přítelový strany shlédla dvd a všichni byli úplně na měkko.
18. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahojky holky....
18. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.