• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit já mám v plánu taky malovat na zeď, jenže to vyjde určitě na stejný peníze to koupit a mám s tím míň práce, teď je otázka jestli ty věcičky na té zdi drží, ještě si to musím rozmyslet
dnes pojedeme vybírat koberec do pokojíku a omrkneme nábytek kolik tyto věci vůbec stojí, máme na to vyčleněných asi 15 tis tak sem zvědavá jestli pořídíme aspoň půlku toho co plánuju
14. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
tak chuť by taky byla :grinning: ale stačí jednou denně :grinning: ale štvou mě ty akrobatický polohy, sem jak slonice
taky bych řekla že co sem těhu je chuť větší
14. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
no a přítelovi stačí tak dvakrát do týdne takže mě drží na uzdě :grinning:
ale řeknu mu to s tím dvakrát denně, bude se určitě dost chlámat že sem se zbláznila :grinning:
14. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
ahojky holky,tak poradna byla děsná,byla jsem objednaná na 9,ale přišla jsem na řadu před 11 !!! :angry: Samozřejmě jsem snědla svačinu a za další hodinu a půl už mi pak bylo blbě,no peklo.Prohlídka ok,čípek a děloha klidná, tvrdnutí břicha v normě, změřila mi pánev a dostala jsem papíry na odběr krve (stejný testy jako na začátku těhu-syfilis,HIV,žloutenka,krevní obr.)31.7. jdu na další KO a sepíšem papíry na mateřskou (od 1.8. nastupuju).Tlak opět nízký 100/50,je mi hrozně,teď si dávám kávu,snad zabere
14. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
edit-no to mi povídej,taky jsem v intervalech jako nymfomanka :grinning: pupík mi ale brání dělat oblíbené akrobacie :grinning: až jsem z toho někdy vytočená
14. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Tak břiško mi zatím nezavazí :grinning: Manžel je normálně větší erotoman než já, ale teď ho trumfuju, už si skoro začíná stěžovat. :wink:
14. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Evena - barvy si vezmu v práci (nakoupím je za nákupku) a holky z práce (malířky) mi to namalují skoro za hubičku. Asi to bude trošku dražší než ty nálepky, ale zas to bude naprosto originální.
14. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
danu ptoč ti řekla že tvrdnutí bříška je v normě? podle čeho to pozná, tos jí řekla kolikrát denně to máš?
14. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
edit ty se máš, to budeš mít vymalovaný asi celý pokoj že?
14. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
evena- v 7. m je tvrdnutí normální,děloha se připravuje na porod, mě to jen tvrdne,žádné stahy ani bolest, jen se napne a je tvrdé na pohmat...mám to tak 3x denně...beru Calibrum mami a magnésium 1x denně....
14. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jo, celý pokojíček bude vymalovný. Ale kdy to uděláme netuším, jestli nebude v srpnu pro malířky práce tak to udělají v srpnu, ale pokud toho budou mít hodně tak se to odloží na neurčito. Ono je to stejně zatím jedno, protože malá bude spát s nama v ložnici, minimálně rok :slight_smile:
14. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
danu tak mě to někdy i bolí, ale stahy nemám, tak snad je to ok, na KO do poradny du až za týden tak snad nic nezanedbám když nepudu dřív
14. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
edit-už se těším na foto postýlky :slight_smile: já se vyřádila s ubrouskovou technikou, udělala jsem malýmu 3 obrázky nad postýlku, s medvídkem Pů a sloniskem :slight_smile: až bude mít jednou v domečku svůj pokoj,tak se taky vyřádim s barvama :dizzy_face: Teď mám tvoření trochu po krk,jak jsme předělávali obývák...
14. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
edit ty si děláš na obědy samo lepší mňamky, takový kombinace ani nevymyslím, natož abych si představila jak chutnají
14. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
brouček bude s námi v ložnici minimálně do 2-3 let,takže s dětskými motivy to nepřeháním,jen v tom koutku,kde bude přebalovák a postýlka...
14. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
evena-zítra jdu do diab.poradny, zhubla jsem 1 kg, hodnoty mám pořád dobrý,jen 1x,když jsem to přepískla s ovocem,tak jsem měla 9!! Takže vím,že broskev můžu max. 1, jablka taky hodně opatrně...ještě,že melounu můžem klidně 0,5 kg viď :grinning:
14. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Evena - já mám 3 obrovské kuchařky ve kterých je uvedeno i množství sacharidů na jednu porci takže jedu podle nich. Jsou tam super recepty
14. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
u nás je dusno a pod mrakem....
14. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
danu já bohužel taky zhubla a ještě ke všemu sem to těsně před tou dietou posr... tím, že sem vážila 80,5 kg a já řekla v poradně už 81 abych to zaokrouhlila, teď tohle číslo hlásím už tak měsíc a navíc sem ještě zbubla takže vážím teď 79-79,5 kg takže těch 81 kg budu hlásit tak do porodu to vypadá, snad mě nebudou nikde převažovat a nezjistí to
14. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Tebe v poradně neváží? Oni věří tomu co jim řekneš? To nechápu, vždyť to je povinnost sestry. Já si pokaždé musím postupně stoupnout na váhu :slight_smile:
14. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
danu a co ti řekli žes zhodila? to je prý špatný, nechci aby mi někdo vynadal, ale co chceš dělat ...
raději asi řeknu na příští poradně o kilo míň, řeknu jí 80 a je to, snad nebude ještě shazovat víc, to už bych se z toho nevymotala
14. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
edit nikde mě neváží, jen se ptají, v poradně na gyndě i v té rizikové kam chodím, věří mi asi no
14. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
edit-to je dobrá věc,manža má myslím takovéhle kuchařky ještě u svojí mámy....je původně kuchař :wink:
14. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
danu já si dala na snídani meloun, nemohla sem to vydržet, takovou chuť sem na něj měla, na snídani můžu 45 g S tak sem si naložila melouna kilo a dle výpočtů měl mít 35 g S, měření po hodině skoro 10, takže síla no, už takový porce ovoce riskovat nebudu raději a nebudu ho ani kupovat aby mě to nedráždilo
takovou vysokou hodnotu sem nikdy neměla, nanejvíš jednou asi 8.1
14. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
evena-já když měla třeba 56,5 kg,tak to sestra brala jako 56 kg, protože něco váží oblečení....nikdo mi nevynadal,je to prý normální,že se váha buď zastaví nebo se trochu shodí...než si člověk vychytá tu dietu,aby se nešidil...já byla ze začátku taková otrávená z těch omezení,že jsem ani moc nechtěla jíst,tak to bude tím..
14. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Já ovoce raději moc nejím. Jsem nenažera a asi bych to přehnala :wink:
A normálně přestávám mít chuť na čokoládu. Dnes jsem byla nakupovat a poprvé v životě jsem prošla kolem dobrůtek a zůstala jsem klidná!
14. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
evena - no mě to po těch 2 jabkách a broskvi hodilo 9,1 !!! takže mám taky strach....V melounu je 5 g sacharidů na 100 g,takže si dávám meloun třeba k druhé véče nebo na svačinu, takže kolem 500 g a cukr mi nikdy nevylítl...
14. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
edit-já už jsem taky nějak imunní vůči sladkému,mám to nějak v podvědomí zafixované,že to je škodlivé....nevíš,jak to je s tou třeba 80% kvalitní čokoládou?Kolik má sacharidů? Asi ale taky tabu co...
14. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
evena-byla jsi včera v DM? Já jo,s kámoškou, ona mi tam koupila od té značky Tchibo spirálku na postýlku,bleděmodrou :dizzy_face: a já si nakoupila taky dost - dudlík MAM, vlhké ubrousky v krabičce, štětku na lahve, sadu lžiček, hrnek od 6 měsíců-neodolala jsem, čistítka na uši pro mimi, vložky do podprdy,mycí emulzi sebamed, čistou kosmetickou vazelínu, hypoalergenní olejíček a krém na obličej a tělo...
14. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
Danuš - myslím si, že ta až tak tabu nebude, protože cukru je tam minimum. Obyč kakao se taky občas může. Já chci až tak do 35 týdne vydržet úplně bez sladkostí a pak občas zhřeším.
14. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.