• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit-já hřeším občas rozinkama ve štrůdlu a sušenýma datlema v ovesných sušenkách bez cukru...taky jsem si koupila v DM amarantové piškoty se sníženým GI, jsou normálně sladké,pár si jich občas zobnu,ale jinak se bojim..kakao jsem si koupila bio, už jsem ho 2 x měla, bez toho cukru to není ono,ale dá se to
14. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
necítíte se někdy zesláblé ikdyž nemáte hlad? mám podezření že je to tím jídlem, řekla bych že těma porcema se mě scvrknul žaludek tak si vystačím s málem, mám obavu jak budu vypadat k pororu, abych nebyla slabá
v DM sem byla včera, měla sem slevové kupona tak sem si nakoupila čaje, vložky do podprsenky, jednorázové kalhotky tak měli levné a sou super, pěkně se natahují, měla sem strach že budou na nic, prací prášek, taky sem tam koukala na sponečky dětský do vlasů, už mě to lákalo nějaké koupit :grinning: v lékárně sem se taky plácla přes kapsu a koupila dvě mydýlka, jedno normální v kostce a jedno tekuté do vody, nějaké lepší, tak uvidím co je to za zázrak

holky v Globusu mají akci na pampersky, zdá se mi levné, plína vyjde na 3.40 kč, je to balík 108 ks a má to nějakou dvojí ochranu, ségra říkala že je to levné tak už mám doma 4 balíky
navíc se tam sbírají body a pak si vybereš hračku, studovala sem to a myslím že se to vyplatí
14. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Já si koupila bio jam bez cukru (doslazováno ovocenou šťávou) a lžičku můžu, takže si ji občas hodím do toho hnusného bílého jogurtu :slight_smile:

Do DM chci vyrazit někdy s manželem, protože se tam vždycky rozjedu a nechci se pak tahnout s taškama. Pampersky budu nakupovat v Makru, dívala jsem se, že se to tam docela vyplatí. Ségra tam jezdí každou chvíli takže to nebude problém.
14. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
a jinak mě opatky taky nechybí, horší je to s nanukama, to mě přímo vytáčí že jich nemůžu sežrat kolik chci
jednou za čas si dám v rámci svačiny míšu, ten má jen 12 g S ale akorát mě ro rozdráždí chuťové buňky
včera sme byli v obchodě a šli okolo zákusků, kdybych mohla tak jim to sežeru na posezení, to sou muka, takže přítel už si pomalu píše seznam věcí co mi donese do porodnice, sebou si budu balit asi "jen" pár krabic bebeček
14. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
do lékárny se teprve chystám, ale až v srpnu, koupim tam teploměr, líh,b-panthen, dělanou mastičku na prdku, oční roztok,buničité čtverečky atd.....
já zesláblá nejsem,jen mě zlobí ten tlak,ale to jsou jiný stavy-na omdlení+motání hlavy....tak 1,5 hodiny po obědě mám 7,4...hm,to jsou ty bramborový knedlíky z jídelny,někdy to fakt nejde odhadnout bez váhy..až budu doma,tak si budu vařit podle norem...měla jsem před obědem 1 rohlík,jinak bych už sebou švihla, takže jsem si knedlíky měla dát tak 3 a měla jsem 4 :frowning2:
14. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
evena-já si ani netroufám dát si něco v čem je "rychlý" cukr...po nanukách koukám pořád,ale odolávám...prostě mi řekli vysadit rychlé cukry,tak se neodvažuju..
14. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
teda tady je furt tak pod mrakem a blbej tlak,že mi asi bude blbě celej den... :confounded:
14. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Dneska budu dělat k véče halušky s brynzou a slaninou :slight_smile: Koupim i tofu,abych mohla udělat zítra ten salát
14. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
danu tak mě řekla dr. v dia poradně že si klidně můžu dát oplatky, zmrzku, akorát vše počítat, jenže to nestojí za to, tři hodiny čekáš na jídlo abysis dala oplatek a pak další tři hodiny hladovýš do dalšího jídla, prostě to není fér
ale uklidňuju se tím že opravdu nepřiberu, doufám, už tak sem jak mašina :slight_smile: takže možná co naberu v těhu nechám v porodnici a pak jen shodím ty kila co sem nabrala za poslední 3 roky a je ze mě zas hubeňour :grinning: teda já to plánuju :grinning: snad to vyjde no :slight_smile:
horší to mají hubený s cukrovkou, já mám aspoň z čeho trávit :slight_smile:
14. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
evena-no to jsem právě já, hubeňour s cukrovkou :wink: ale od začátku mám teda nahoře 8 kg, teď vlastně 7 kg a to není zas tak hrozný...prcek si vyparazituje všechno,co potřebuje... :grinning: :grinning: :grinning: ráda bych ty 2kg do porodu nabrala,až budu doma a budu mít na sebe čas,tak se to snad podaří...
14. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
tak já se loučím,pa pa
14. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Dobré ráno.
Včera byl u nás děsný vítr s deštěm a kroupama - no a zateklo nám do potkroví. No zateklo, kapalo nám asi na 10 místech a já lítala s hadrem, kyblama a hrncama jak blázen. Naštěst to netrvalo dlouho, ale je to ukázka opravdu kvalitní práce na střeše ani ne 10 let staré :frowning2:

Navíc mam zase ketony v moči a musím do dia poradny, je to prý vážný. Tak doufám, že to je z toho, že mi včera nebylo dobře a zvracela jsem, a ne něčim jiným. Asi se z toho picnu, dokud jsem chodila do práce tak to byla pohoda, teď mám furt nějaké problemy :wink:
15. črc 2009 v 06:11  • Odpověz
Ahoj edit, holky krásné ráno!
Edit tak to jsi zažila něco podobnýho jako já, když jsme byli vytopení, taky jsem i to lítání s kýblama užila:slight_smile:...ale to jsem ještě aspoň neměla takový pupín.
Já byla včera posedět s kamoškama a nakoupila jsem spoustu věcí pro prďolu, přišla jsem až kdoví kdy večer a dnes mi má dojet kamoška a je tu strašný čurbes, tak musím uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 07:03  • Odpověz
EDIT - jak poznáš ty ketony v moči? Podle nějakých testů. Mě včera také po jídle bylo na blití a manžel říkal, že mu bylo blbě hned po ránu.
Jinak u nás celý včerejší den a dnešní noc se nehla ani záclonka, takže šílené vedro a dusno. Takže spaní skoro žádné.
15. črc 2009 v 07:17  • Odpověz
u nás byla večer bouřka a hrozný liják, tak se ten vzduch naštěstí trošku pročistil......ale stejně jsem měla nějakou blbou noc, došlo mi magnesko a takový křeče v lýtkách, jak dneska v noci, to jsem ještě nezažila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ještě te´d mě z toho ta noha bolí, jako bych celou noc někde lítala a měla ji namoženou
15. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
TEGGA - já mám na nějakou dobu s křečema pokoj, je mě bolí celé tělo, hlavně nohy, jakoby byly namožené.
15. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
Tegga - ty křeče by jsi měla s doktorem řešit, pokud magnezium už bereš tak možná málo a nebo to může být (údajně) i něčim jiným.

Makka - ano, mám testovací proužky na moč. Při těhu cukrovce je prý nutné kontrolovat i ty ketony. Teď čekám až se moje diabetoložka dostaví do práce :slight_smile:
15. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
Já s nedostatkem magnezia bojuju už několik let, ale naštěstí teď v těhu mi stačí fakt jen v té homeopatické formě. A navíc jsem tím předešla všem nežádoucím účinkům.
15. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
pokud beru pravidelně to magnesko, tak se mi to objeví jen sem tam v noci...jenže teď jak mi docházelo, tak jsem to flákala a teď jsem ho dva dny neměla vůbec.......k doktorce jdu v pátek, tak se mi nechce nic kupovat, počkám, až mi to napíše.....dneska si nakoupím banány a meruňky a snad to tím trošku zaženu:slight_smile:......pokud myslíš tím něčím jiným zánět žil, tak to sice bolí lýtka, ale to bych na tu nohu skoro nemohla šlápnout a bolelo by to pořád....to myslím, že bych hooodně moc poznala:slight_smile:
15. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
To by jsi asi opravdu poznala :slight_smile:
Hodně hořčíků obsahují sušené meruňky a úplně nejlíp chutnají obalené v čokoládě :grinning: :grinning: Juj, na ty se těším :wink:
15. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
já vím, jenže já sušenou meruňku nemůžu dát do pusy:grinning:....mám tady pytlík nakoupený, už hodně dlouho:slight_smile: a ne a ne ho dojíst:slight_smile:
15. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Ale s tou čokoládou jsou luxusní:slight_smile: Hlavně když si to uděláš doma a použiješ třeba milku :grinning:
15. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
no právě o tom přemýšlím, že si je asi aspoň namočním do čokolády, ať je konečně skonzumuju:grinning:
15. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
ahojky holky, byla jsem v diab. poradně, vybalili na mě,proč nemám moč a nejsem na lačno,přitom doktorka mi minule nic o odběru neřekla...jen že mám přijít na kontrolu...dobrý no.Krev mi vzali a mám přijít v 10 znova.Už jsem rovnou absolvovala ty odběry na HIV atd..
15. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
včera jsem měla absolutně krizový den,stahaná jako pes,zlobil mě ten tlak celý den, hádka s manžou,spát jsem šla o půlnoci..no horor :cry:
15. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
jo a včera mi břicho tvrdlo snad pořád :frowning2:
15. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
ahoj danu! taky mám někdy takový den blbec......ale nevím, proč se s náma ti naši chlapi hádají :angry: ....mají nám všechno odkývat a byl by klid........a v té poradně jsou taky trubci, oni to berou jako samozdřejmost.......a bříška už nám asi budou tvrdnout všem, čím blíž budeme k porodu.....já už to ani nepočítám:slight_smile:
15. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
tady je dneska tak šílený dusno, že mě asi klepne........dělám velký úklid a vždycky musím jít na chvilku sednout a přitom sem mrknu:slight_smile:........u vytírání země se asi složím:slight_smile:
15. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
TEGGA - taky potřebuji uklidit a pořád rozmýšlím, zda mám či nemám, ale já prostě musím, protože tu strašně moc chlupů od psa. Dusno je tu také, takže doufám, že bude navečer pršet, ať se pročistí vzduch.
15. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
tegga-to jsi mě uklidnila, oni to berou jako samozřejmost,ale já nechodim do tý poradny 10 let,ale měsíc,tak jak to mám všechno vědět...připadala jsem si jako idiot..jo a moč mi kontrolovali včera na gyndě,bylo to ok,tak co...
Manža se se mnou ani nehádal,já si vystačím sama a reju do něj...jinak ty halušky se mi povedly, moc mňam,jenže jsem si neodměřila porci,naložila jsem si podle chuti a to byl samozřejmě průser a cukr za 1,5 hod. byl 8,4...pak jsem koukala do tabulek a halušek (nebo br.knedlíků) můžu k véče 85 g...no tak to se na to příště radši vyseru,to by mi akorát podráždilo žaludek a nervy... :angry:
15. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.