• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga-nepřeháněj to,víš jak ti často tvrdne pupín :unamused:
15. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
no právě, že tvrdne, i když jsem tři dny v klidu:grinning:.....ale do příště už si koupím pořádnej mop, už mě nebaví se plazit po kolenách :slight_smile:
15. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
pipiii te´d jsem to četla :confounded:
15. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
já jen zahlídla ten nadpis na netu.....ale nečtu to, nechci se zbytečně nervovat...
15. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
tegga-máš ten kočárek od Firkonu,jak jsi chtěla nebo úplně jiný??není na netu?
15. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
tegga ma stejny kocarek jako ja:grinning: jumpera :grinning:od taka
15. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
ne danu nemám.....já viděla naživo jen nějaký starý model a ten se mi ani trošku nelíbil.....jinak jsem na ně nikde nenarazila.....máme jumperx....ale nemůžupřesně ten náš nikde najít, když ho najdu, tak nevypadá úplně přesně, jako ten náš:grinning:
15. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
vypadá stejně, jako ten, co má pipiii v albu, akorát ta konstrukce je stříbrná a máme zeleno černý
15. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
pipiii pěkný pupín:slight_smile:
15. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
pipiii: pěkný pupík ... větší a větší :grinning:
15. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
holky, kde je třeba si všude měnit příjmení?... nahlásila jsem změnu na občance, na řidičáku, u životní pojistky, poslala e-mail do banky, na "lišku" (máme úvěr, přes ně i pojištění nemovitosti a domácnosti a penzijní připojištění)... na VZP zajdu zítra, to to taky nahlásím u doktorky, u které mám vedenou neschopenku, zaměstnavateli to nahlásím, až tam ponesu lístek na peníze, poněvadž teď o prázdninách tam účetní nejsou...
15. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
no a jednotlivým doktorům to nahlásím, až tam půjdu, ne? - k zubařce za cca 3-4 týdny, k alergoložce taky tak nějak... a obvodní to pošlu asi e-mailem :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
na VZP si tvoje prijmeni zmeni sami:slight_smile: ale zajdi si tam:slight_smile: matrika jim to posle:slight_smile:

jestli mas nejaky pojistky atd.. ja mam treba litacku porad na stary jmeno:grinning: jeste cestovni pas
15. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
já musela teda na vzp osobně, až kartičku mi poslali poštou.....a některý věci nemám změněný dodnes :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
pabli, nehrot to tak, kdybys to nekde nenahlasila, tak na nove obcance mas vzadu stare jmeno a rodne cislo se ti nezmenilo, takze bys byla za vodou:slight_smile: ja jsme treba cestovala 3 mesice po svatbe do Karibiku na stary pas a stare jmeno:grinning:
15. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
tak na pasu to ani měnit nebudu, zatím... nikam cestovat nehodláme... možná až za rok :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
já do tuniska měsíc po svatbě taky:slight_smile:....stejně jsem ani v té době na nový příjmení nebyla zvyklá, tak co:grinning:
15. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
tegga, my jsme meli zajezd uzavreny na stary jmeno, takze kdybch mela novy pas, byl by problem:grinning: ja jsme si na nove prijmeni zvykla docela rychle:slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
my jsme to tak taky udělali, jeli jsme na last minute a nahlásili jsme moje starý jméno....akorát mi trubky stejně udělali takovou tu pojišťoví kartičku na nový.....a to jsme si všimli až tam
15. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
holky za tyden jdeme s amalkou na rockovej festak:-d
15. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
....... pipiii: :grinning:
15. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
tegga-já taky teprv letos po 2 letech od svatby zašla na plynaře a měnila jméno :grinning: na energetice to ještě doteď nemám...ale SIPO mi už chodí na nový jméno,od začátku letošního roku :grinning:
15. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile: Tak už sem se vrátila od kadeřnice a jsem maximálně spokojená :slight_smile: Perfektní letní sestřih přesně podle mých představ!!! :grinning: Rovnou sem se objednala na 4.9. na barvení a stříhání, abych ještě vypadala! :grinning:
15. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
hned po svatbě jsem obešla fakt jen to důležitý - banku, zdr.pojišťovnu,řidičák, občanku, bytový družstvo...
15. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
porad mi nevolali z tech kocarku, tak nevim zda nemam zavolat:-X jsme nedockava:-X
15. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
maja-co foto?? :slight_smile: já se chystám na obnovení střihu,ale bez barvení...na to si skočím až po porodu
15. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
danu - foťák zrovna nemám,ale jestli se zadaří tak sem možná nějakou fotku hodím :grinning:
15. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
taky půjdu na barvu před porodem, prý v šestinedělí špatně chytá....
15. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
jejjj, taky bych potrebovala udelat vlasky:frowning2: asi si je udelam sama no:frowning2:

amalka me zaskocila: pry na tom festaku mam jit na dead metalovou kapelu, ze si v brisku uz vytvorila z pupecniku a placenty bubky a kytaru a na hlavu si uvazala satek s lebkou:-O tyyyy jo...takze hold budu muset jit na Debustrol a zazpivat si pisnicku umucena:grinning:
15. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.