• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
...co bych pro svoji dcerku neudelala , ze?:grinning:
15. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
já se moc bojim padání vlasů po porodu, padaly mi na začátku těhu a skvěle mi zabral ten šampon Revalid.....mojí mamce po nás 3 vypadaly vlasy hrozně moc a má jich fakt málo... :cry:
15. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
tegga, hovadina ze spatne chyta:grinning: to ma vliv i pri MS ale tak minimalni, ze max. chytne barva o 1 driv :grinning:
15. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
danus, existuji dyztak paruky:grinning: :wink:
15. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
pipi-jasně, na vlasy paruky a prsa plastiku :grinning: i když ty prsa u mě tak tragický nebudou...
já tu barvu nechci před porodem proto,že bych asi neměla čas si nechat zajít dobarvit odrosty atd...
15. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
měla jsem pstruha a pár hranolek pečených na sucho v troubě...docela to šlo
15. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
jdu si uvařit těhu čaj :slight_smile:
15. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
danus, ty jsi doma? ja si ted varim bramburky:slight_smile:
15. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
já si dám taky asi přeliv před porodem ještě :slight_smile:

ale padání vlasů se taky bojím - už teď jich mám málo :unamused:

jinak mám zkušenost tu, že když jsem si barvila vlasi při MS, tak ne že by u mě hůř chytla, ale daleko dřív se pak vymývala - ať přelivy (co se vymývají) nebo barvy s červeným odstínem (co se taky vymývají)...
15. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
pipi-ne,v práci
15. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
jediny co vam muzu poradit, tak ted a po porodu pouzivejte sampon an vypadavani a nejaky tonikum nebo ampulky proti padani, samotny sampon nikdy nic neudela, pouze pripravuje pokozku na to tonikum, nebo ampulky
15. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
a potom je dobre si zkratit vlasy:frowning2:
autor
ja pujdu asi taky do mikada:slight_smile: uz me ty dlouhe vlasy silne nabavi:-O
pipi-mě se líbí takový to delší mikádo, s delšíma špičkama kolem obličeje,jak měla ta holčina v kuchařské pohotovosti :slight_smile: ale nevim,jak by to vypadalo na mě...
15. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
danus to jsem ted strihala moji sestrence z dlouhych vlasu:slight_smile: moc ji to sluselo:slight_smile:
15. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
ale když nebudou nějak tragicky padat,tak si nechám delší :slight_smile:
15. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
konecne jim:-X
15. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jsem zpátky, venku je děsný vedro - na teploměru mám 31stupnů, je to opravdu síla. Ani jsem neměla chuť na jídlo, ale kvůli té blbé cukrovce jsem si musela dát oběd :slight_smile: Měla jsem smažený květák a poloviční porci br.kaše, moc se jim povedla, byla fakt z brambor :wink:

Teď už mám hlavu zase v kuchařce a hledám co uvařím pro sebe a manžela na véču. :grinning:
15. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
me ven nikdo nedostane:grinning:
15. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Když já se doma nudím!! Jak já se těším na pátek kdy jdu aspoň na pár hodin do práce (mrknout na e-maily, faxy, záznamník apod) :grinning: V telce nic není, internet už mi leze krkem, ani facebook už neuspokojuje moji touhu po společnosti a těhotným kamarádkám asi začíná mléčnit mozek nebo co :wink:
15. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
edith, ja sedim cely den u kompu:grinning:
15. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Když já mám raději živé lidi :wink: No, jo pak si budu povídat aspoň s tím miminem :grinning:
15. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
edit-jsem zvědavá,jestli se nám ten mozek taky "zamléční" :grinning: Já jsem v práci ráda,taky kvůli lidem,líp to utíká,doma je nuda...na druhou stranu se na MD těšim..kdy nastupuješ? Já 1.8.
15. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
pipi-mě z toho sezení u compu v práci bolí právě dost žebra...takže doma ho kolikrát ani nezapínám....v práci se snažím aspoň po půlhodině trajdat ke kopírce,na wc nebo jen tak po kanclu atd...
15. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
ráno jsem poslouchala cd Mozart dětem a mimouš se u toho jemně vrtěl :grinning:
15. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
ja mam ted na hlave barvu:slight_smile: bude ze me uase cerna mura:slight_smile: kdyz me se tak strasne nic doma nechce:-O
15. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Mateřská mi začíná 4.8.. Taky jsem se těšila, ale teď po 3 dnech dovolené si už nejsem tak jistá.
Doma už nemůžu skoro nic dělat, hlavně v tomhle vedru, ven se jít nedá....

Mám pár bezdětných kamarádek a ty mají za úkol mi pořádně nadat, kdyby mi ten mozek taky zmléčnil :grinning: :grinning: Nechci dopadnout jako některé kámošky, které už pár let nemluví o ničem jiném než o hovinkách, kojení, plenách, školce, škole....Nic jiného je nebere. Chápu, že dítě je v životě velice důležité, ale nechci přijít o svůj vlastní život, své vzpomínky, a nové zážitky :slight_smile: Nevím jestli to píšu jasně, ale snad to chápete.
15. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
tak já sem po dnešku naprosto vyfluslá, byla sem ve městě v tomto vedru a nikdy více ...
byla sem obhlížet koberce a dětský nábytek a kupodivu sem vybrala, domů sem se ale vrátila slitá jak prasátko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
všude mají ten divnej dětskej nábytek kde se nic nevleze a je to jen na okrasu, ještě s těma prťavýma pidistolama kde se stejně nic nevleze a nejsou tam ani vitrýnky kam se můžou dát knížky, ale podařilo se mi najít přesně podle mých představ takže spokojenost maximální :slight_smile:
dnes začnu hledat na netu pěkný zvířátka co by se dali okopčit a namalovat na zeď
15. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
já bych měla jít na mateřskou někdy na konci tohoto měsíce, 21. du na KO tak se zaptám
pipii ty už máš pomalu větší pupín jak já :grinning: :grinning:
edit máš to blízko :grinning: nechtěla bys mi jídlo dovážet domů :grinning: ty musíš být perfektní kuchařka, to by se mi hodilo :grinning:
15. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

já teda byla venku, tady je celý den krásně sluníčko... akorát na teploměru jsme měli 33 stupňů ve 14 h... nooo, obešla jsem 2 lékárny, ani v jedné nemají mé vitamíny, tak jsem holt dneska bez nich... zítra jedu k doktorce na kontrolu, tak je koupím někde cestou :slight_smile:.

edita: moc dobře ti rozumím... a taky mám takové stavy, že se mi nechce být ani na MK, ani na facebooku, ani na icq... něco bych dělala, ale na všechno jsem líná... taky se nehodlám bavit jen o kojení a dětech, proto udržuju vztahy i s netěhotnými a bezdětnými kamarádkami, je to potřeba :slight_smile:
15. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.