• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Evena - kuchařka jsem docela obstojná a vařím ráda, jenomže by mi stačilo tak 2-3 týdně a ne každý den jak teď. Jenomže je to nejlepší varianta jak si hlídat sacharidy a navíc to aspoň na chvilku zažene nudu :wink: BOhužel ti nemůžu slíbit žádnou donášku až do domu, protože vždycky všechno seže... :grinning: :grinning: :grinning:

Pabli - sedím doma v kuchyni, pouštím si větrák a stejně mám pocit, že umřu na vedro. Všichni okolo se radují jak je krásně teplo a já se modlím za mraky :grinning: :grinning:
Jsem ráda, že chápeš co jsem myslela - mozek v mléku nechci :wink:
15. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
even, nemam zas tak veliky pupik, mam to jenom hodne priblizene, celkove z dalky vuci me postave je porad takovy maly, vsichni mi rikaji ze mam mini pupik:grinning:

volala jsme na kocarek a nikdo nic nevi:-/ chjo stvou me! dneska pry neprisel..a to nam rekli ze ma dneska prijit:frowning2:
15. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
edit dělej větší porce a pošli PPLkou já už si to doma zehřeju :slight_smile:

u nás už začíná bouřit, mohlo by zapršet ať se pročistí vzduch ... jenže ono je to vždycky jen na chvíli :angry:
15. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
fakt nějak roste, mi ti to říkali že teď se ten růst teprve rozjede :slight_smile: vždyť už máš skoro takovou vanu jak já :grinning:
15. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
tak a manzilek je ostrihany a ja jsme mrtva:grinning: dam do albucka jinou fotku:grinning: prijde mi na tehle nejak velike to brisko:grinning:
15. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
vždyť je hezký :slight_smile: na tý jak seš na šumavě vypadá ještě větší, kdybych nevěděla v kolikátým si tt tak si myslím že za měsíc rodíš :slight_smile:
15. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahoj holky, asi se picnu. Dovezli nám ten přebalovák, ale bohužel se nevejdeme do dveří v kuchyni. Takže další plán je, udělat plánované schůdky na terasu a pak to půjde jinýma dveřma. Pokud ne, budu malého přebalovat na verandě :slight_smile: Takže nám přibyly další trable ohledně rekonstrukce baráčku, ale zase tím líp pro mě, že manžel se nemá na co vymlouvat a musí to prostě do měsíce stihnout i kdyby se na hlavu stavěl. Jinak u nás začalo konečně pršet a celkem se pročistil vzduch. Taky jsem koukala na dlouhodobou předpově'd a fakt se počasí mění z hodiny na hodiny. Ještě před 2 hod. jsem se koukala na net, jaké bude počasí příští týden a bylo tam max 23 st. a te'd 28 st. a více. Fakt zhebnu a to jsem se chystala dokoupit věci, když bude obstojně, ale když to vidím, tak to zase asi odložím.
15. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahojky holky...dneska jsem první... :grinning: :grinning:
my už finišujem se sádrošama..ještě dneska a máme hotovo.... :slight_smile: příští týden naběhnou malíři...a už se to bude pomalu rýsovat

Co se týká toho horka tak je to hnus...já nemohla včera vůbec dýchat bylo to hroznéé... :frowning2:
16. črc 2009 v 06:27  • Odpověz
Ahoj holky! Já byla včera odpoledne venku, ale taky jsem to vedro moc nedávala, je to síla.......a večer tady byla šílená bouřka, navíc se po ní ani moc neochladilo a teď už si mi zdá, že je zase vedro, obloha bez mráčku....šla bych se vyvalit někam na koupák, ale v jedenáct mám konrolu, tak pak něco vymyslím:slight_smile:
16. črc 2009 v 06:53  • Odpověz
Já jsem donutila manžela aby mi na zahradě namontoval zahradní sprchu a tak se dnes budu osvěžovat :grinning:

Dívám se, že většina z nás se snaží do příchodu miminka opravit v bytě nebo baráčku co se dá :wink: Nás ještě v srpnu čekají střešní okna, ale u toho už vůbec asistovat nebudu. Jenom si musíme pořádně zadělat schody, aby nám ten prach nešel do zbytku bytu. Snad se to zvládne rychle a bude to pohoda. :slight_smile:
16. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
Taky nás ještě čekají nějaké úpravy.....a hlavně, ještě jedno malování :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......raděj bych to už všechno měla hotový, abych věděla, že kdyby něco, tak mimís přijde do nachystanýho:slight_smile:
16. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
edit to se máš.....mě by i stačilo mít tu zahradu:grinning:
16. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Já sem uživatel zahrady, protože ji taťka suprově udržuje, horší by bylo kdyby to nechal na nás. Stačí nám chata, začíná mi připadat, že tam jezdíme jen makat a to už taková zábava není :grinning: Letos na to trochu kašleme, protože není dostatek času, ale příští rok se s malou na chatičku odstěhuju a budu tam, jen budu muset nějak vyřešit internet :wink:
16. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
my máme taky kam jezdit, jenomže je to od nás 50 km a manžovi by se od tama nechtělo jezdit každý den do práce...tak se musíme smažit v bytě:slight_smile:
16. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
My to máme supr, chatička je 8km od místa kde bydíme a manžel i tak dojíždí každý den 60km do práce, takže už mu těch pár km nedělá problém. Navíc v té vesnici de máme chatu mám spoustu kámošek, které jsou nebu budou na mateřské tak budu mít s kým pokecat :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
tak to bacha edit, ať ti tam nezačne mléčnit ten mozek:grinning:
16. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Toho se bojím :wink: ale už jsem domluvená s holkama, které nemají děti (a některé bohužel ani mít nemůžou) na pravidelné čtvrtky u nás doma. Tak to snad nebude tak horké i na tu chatu za mnou budou jezdit :grinning:
16. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
edit-přesně tak to mám taky,nechci zblbnout, i když se chci prckovi maximálně věnovat...chci si zachovat svoje koníčky-decoupage a jiné tvoření, chodit do kina atd...jenže první měsíce stejně asi zblbnem všechny...je to tak nastavený od přírody :wink:
16. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
ahoj danu:slight_smile:...asi tak.....každá do toho jde s tím, že hlavně nechce totálně zblbnout, že si chce mít i nějaký svůj osobní život.....ale nějakou dobu, co jsou prďoši nejmenší, je to těžko proveditelný:slight_smile:....no každopádně, jse na nás zvědavá:grinning:....já bych třeba i ráda jednou za čas s manžou někam vypadla, abysme si užili večer, jenže nevím, jestli někomu prcka svěřím a jestli ve mě pak třeba celý kino nebude hlodat, jestli je doma všechno oki :sweat_smile:
16. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
...těch bezdětných kolem sebe už moc nemám,ale máme známý s odrostlýma dětma a s těma se vždycky skvěle bavíme...máme i tu super sousedku,která je laktační poradkyně a dobrá kámoška v jednom-má děti 8 a 5 let,takže sice taky hodně mluvíme o dětech,ale nejen o nich...
16. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
já mám kamošky buď snažící se, těhotný a nebo s dětma.......takže děti jsou hodně horký téma:grinning:....ale zrovna včera u mě byla jedna, která nic podobnýho v brzké době nepánuje, tak třeba aspoň ta mě z toho bude dostávat:grinning:
16. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
tegga-v tom mám jasno,musí to být v době,kdy už nebudu kojit...přijede mi maminka a my můžem třeba do kina nebo na véču....mamče 100% důvěřuju, ségrám, tchýni atd. svěřím samostatně až tak 2 letý dítě....
16. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
ahojik holky....

holky, ja jsme mela strasou noc!!!!! :cry: :cry: :cry: po 14dnech jsem dostala chut na sexik, pouzili jsme ten uzasny novy lunrikant(silikonovy-je fakt jak hedvabi) cely to bylo tak krasny...krasne jsme si to uzili a potom....zacala jsme krvace :frowning2: t samozrejme jsem zacala i brecet a navedela jsem co mam delat, zda jet do nemocnice, nebo pockat.Manzel byl uzasny, i kdyz se bal asi jako ja tak me uklidnoval, staral se o me. Dala jsme si sprsku a vzala jsme si vlozku. ted rano ze me vychazi takovy srazeny ale uz hnedy cucky... nikam jsme nakonec nejela cekala jsme jak to bude vypadat rano... Mam z toho ted takovy vycitky :frowning2: zda je tam vse v poradku :cry: :cry: :cry:
16. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
jo, jenže moje mamka bydlí asi 130 kiláků a hlavně....má sama čtyřletý dítě:grinning:....tak nějak pochybuju o tom, že přifrčí jen,aby mi jsme mohli do kina:grinning:
16. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
pipiii myslím si, že to je oki....ale tak raděj zavolej své doktorce a řekni jí o tom.....
16. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
pipi-ajaj a nebyl ten sex moc brutální nebo nevhodná poloha atd???Zavolala bych svojí gyn. být tebou!!!!
16. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
tegga...:frowning2: chjo....
tegga-moje 120 km,ale určitě přifrčí :slight_smile:
pipi-sliznice pochvy je v těhu víc prokrvená,takže to může být jen drobné poranění....
16. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
tegga-mamča má vlak zadarmo,takže když po práci sedne na EC,tak je za 1,5 hodiny u nás :slight_smile:
16. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.