• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
svíčková byla mňam, měla jsem 3 knedlíky (snad to je těch povolených 85 g podle brožůrky)
16. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
taky jsem napnutá,jak dopadla pipi...můžu jí napsat sms...
16. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
bolí mě zase žebra,potřebovala bych se chvíli natáhnout.... :unamused:
16. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
DANUSCH - tak jí napiš, myslím si, že je v pořádku
16. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
jsem tu....
16. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
TAk jak?
16. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
PIPII - děje se něco?
16. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Tak zazitek z Podoli, na chodbe na padnuti, neskutecny vedro, sla jsem si vyplnit kartoteku na ambulanci, kde pani byla celkem fajn, jenom starsne pomala:-/a jeste mi rekla budte rada ze tu nerodite , budete mit alespon klid, tady je to strasny:-X asi po pul hodine me poslala do 2. patra kde sedelo v nechutnym vedru asi 20rodicek a cekali na monitor, dost otresny, vysla sestra a vzala me hned na amnulanci kde se me zeptala co mi je atd. tak jsme ji to rekla ze jsme silne krvacela a ze to bylo po styku a ze ted spinim atd atd... a ona na me: JEZZZZIS, po styku?!?! to vam jako doktroka nerekla ze se to muze stat a koooulela ocima jako kdybych byla nejaka trapka co je vuubec obtezuje:-X a poslala me na chodbu ze si me zavola vedle ve dverich sestra a doktorka. Dosti znechucena jsme sedela v tom vedru a to uz se vynorila prijemna mlada doktorka. Ktera si hlasite oddychla kdyz jsme ji rekla ze to bylo po styku ale ze je to urcite nutne vysetrit. Skocila jsme na kozu, delala mi UTZ pres brisko-placenta byla v poradku, neposkozena, potom UTZ spodem, vse vypadalo v poradku, jenom jsem porad jeste trochu krvacela. tak me vzala zrcadlama, bohuzel klasickymi, pac tady nemeli ty porodnicky a to dooost bolelo a bylo to dooost neprijemny:-X a nasla misto odkud krvacim, mam praskly malinko cipek ale uplne na povrchu, takze si oddychla i ona, uklidnila me, rekla ze je dobre ze jsme prisla, ze ve 28tt je to dost nebezpecne(krvaceni) a ja jirikam ze uz sex radsi ne a ona ze muzu, ale opatrne a radsi az po 34tt kdy to uz nebude tak rizikove. mimi je jinak uplne v poradku, cipek mam krasne dlouhy a kdybych nekdy zase zakrvacela (klidne i po styku!!) tak mam jit rovnou do 4. patra na porodnictvi, tam me vezmou hned:slight_smile: ale jsme rada ze tam nebudu rodit, pac ten maglajz na chodbe, spoceny rodicky, zadna ventilace..hnus! a jinakl me absolutne nechapali, trvaly bydliste Pribram, momentalni bydliste Praha, porodnice a gynekolog Jablonec..:grinning: a na ambulanci jdu na Podoli:grinning:
16. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
PIPII - jé, tak to je paráda. Asi raději nic nezanedbávat a raději hned jít. Udělala si dobře. Asi tam nechápou, že jsi vyděšená a chceš vědět, jak na tom si. Takže PIPII, budeš se muset držet a skočit na manžílka až v pozdějších týdnech.
16. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
makka, myslim ze mi to uz za ty nervy nestoji:grinning: takovou dobu jsme nic ne toooo a hned je z toho tohle:-X
16. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahoj holky, dnes jsem byla na kontrole, doktorka mi dělala i ultrazvuk, asi to byl ten druhý velký, ve 30.tt... mimi odpovídá termínu porodu 23.9., takže se nic nemění, je velké tak akorát a je to pořád kluk :grinning: paní doktorku jsem dost pobavila, když jsem se zeptala, jestli je to pořád kluk :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
pipiii: na tvůj příspěvek jsem reagovala v říjnovkách :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
jo a malej je už pěkně nachystaný hlavičkou dolů, i placenta se mi vytáhla z dolního dělož. segmentu nahoru, takže vše OK... doktorka říkala, že už by mohl tou hlavičkou dolů zůstat :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
pipii super že to tak dopadlo :slight_smile:
pabli gratulace ke KO, se máš s tou placentou, to už se snad ani klesnout nemůže že, nebo jo?
já jí měla min. týden zase nízko a na KO du příští týden tak snad už konečně bude ok a zůstane to tak
edit, danu mám ho s cukrem, ale můžu ho podle dr. akorát si ho odvážím a započítám do přídělu S na jedno jídlo, kdysi sem se po špagetách měřila a bylo to ok
16. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
PIPII - já myslím, že se nemusíš vzdávat sexu, ale opratrně. Můj manžel se pořád bojí, takže spolu nespíme. Prostě to nějak musíme vydržet a manžel si musí posloužit sám :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
narazila sem na album kde měla holka udělaný nádherný fotky s mimísem, tak sem jí poslela dotaz kde ty šablony vzala, tak kdyby vás to některou zajímalo je to tu :slight_smile:
www.imikimi.com
tady je českej návod
www.pettra.estranky.cz/clanky/zajimave-clanky/www_imikimi_com---navod-k-prihlaseni
16. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
makka: tak já většinou manželovi v tomto směru posluhuju... ale hrozně si teď užívám to hlazení a taaaak... akorát to pak nekončí mým orgasmem ale jen jeho... a ne klasic. sexem :slight_smile: jinak bylo pořád poslední milování toho 31.12. :grinning:
16. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
evena: no snad už neklesne...
16. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
pabli tak to bych nevydržela, posloužit partnerovi a já nic :slight_smile:
to sem si myslela že už by snad v tomto tt neměla klesnout ... ale snad může ještě vylíst nahoru, jinka mě dr. řekla že bych rodila prý císařem a to nechci :frowning2:
16. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
a ta doktorka na me: citite pohyby? neumim si predstavit ze to nekdo nemuze citit:grinning: me se vlni bricho na milion stran, dostavam takovy dela do mocaku, do cipku a i do briska:grinning:
16. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
evena: :grinning: ... já si užívám to hlazení a taaaak... jakoby předehru :wink:
pipiii: taky mi přijde k neuvěření, že některé ženské třeba nevědí, že jsou těhotné, až do porodu... to mi přijde divný... vždyť musí něco v sobě cítit... jinak Vítek od té doby, co se otočil dolů, to už je nějakou dobu, tak má dole takové mini pohybečku - to bude ručičkama - a nahoře nad pupíkem mi dělá takové vlny... no ale je to divný pocit, že je mimi hlavou dolů... to by se mi tedy nelíbilo :grinning:
16. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
jezis to je den!!!!! no to snad ne...volam sve zubarce ze se vrhneme na dalsi zuby a ona ma dovolenou a po dovolene odchazi delat jinam :confused: :confused: :confused: a na recepci mi pry nereknou kam:-O jeeeeeee. ja mam ty zuby ve strasnym stavu a ona je uzasna a dava i je postupne do poradku k jine nejdu:frowning2:
16. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
pabli no prave podle UTZ je amalka taky hlavou dolu:-O
16. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
pipi-tak to se mi ulevilo :slight_smile: já to vim,že je to všechno víc prokrvený a může to krvácet,ale stejně bych taky naběhla k doktorce...my jsme opatrní a zatim teda bez problémů....jen mě berou depky,že to po porodu už nikdy nebude takový jako teď a před těhu....
16. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Já zrovna patřím k těm co se jim mimino v břiše skoro vůbec nehýbe :grinning: Mamka tvrdí, že to tak měla u všech 3 děti a ségra taky tak :wink:

Danu - jo ty marmelady od Dau...něco stojí od 55 do 70kč, záleží kde na ně narazím. Ale jsou moc dobrý.

Evena - moje diabetoložka mi kečup a hořtice výslovně zakázala takže jedu bez nich. Mám s tím problém jen když si dělám párky, ty mi teda bez těch dochucovadel moc nejedou.

Pipii - no hlavně, že jsi v pořádku. Bez milování se dá pár týdnů vydržet, ale doufám že nás se to týkat nebude :wink:
16. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Danuš - já doufám, že budu patřit k ženám, které po porodu cítí vše stejně. No a kdyby byl nějaký problém tak to je jediná plastika kterou jsem ochotna podstoupit (uprava vagíny nebo tak něco) :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
pabli-já jdu na třetí velký utz ve 32. tt, taky by mě zajímalo,jak tam ten můj dráček leží,kope na všechny strany,nejvíc do míst pod žebry a kolem pupíku...
16. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
danus, proc by sex nebyl po tehu jako pred tehu?:slight_smile: to nemuzes rikat, kazdy ma jinak pruzny svaly a je mozne ze se ti vrati uplne do puvodniho stavu, to bych vuubec ale vubec neresila:slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
holky, koupila jsem si u Vietnamců šaty za 180,- :slight_smile:... pěkně se mi tam vejde bříško :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=250232&vDeleteImageID=3031423&vReferer=/photos/pablinka
16. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
edit-v to se právě modlím,že to prostě po čase bude zas v pohodě.....plastika by asi vyřešila estetiku zevnějšku,ale ne ty pocity uvnitř + psychika...no :unamused:
16. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.