• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danuš: taky bych řekla, že je to jak u koho... je to pak dost daný i psychikou... některé si sex po porodu dost pochvalují, že je ještě daleko lepší, než byl dřív...
16. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Holky, prosím o pomoc. Na netu mi chybí ten rámeček, kam se píšou adresy internetových stránek, jak to tam dostanu? Díky
16. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
mě trochu vydeptala kámoška,kterou blbě zašili.....no břídilové :frowning2:
pabli - já mám ty modrohnědé šaty v albu taky od vietnamců, jsou ale saténové bez lycry,takže už jsou mi jen tak tak,ale před 1-2 měsíci jsem v nich honila parádu :grinning: v práci....naštěstí mám ještě jedny super pružné a jedny bavlněné s tím obličejem ženský-ty tak mega pruží :grinning:
16. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
a koupila jsem malýmu punčocháčky za 35,- a ponožtičky za 10,- :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3031428&vReferer=
16. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
a taky jsem koupila Bepanthen, Pupík a Rybilku, pak síťované kalhotky do porodnice (z lékárny) a 2x porodnické vložky Samu :slight_smile:
16. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
pablinka má nákupní horečku :grinning:
autor
holky mejte se ja jedu za kamoskou do mesta, jdeme na pohar:slight_smile:
pipiii: užij si to :slight_smile: dej si nějaký pěkně velký :grinning:
danuš: nojo! a ještě jsem koupila manželovi tričko za 50,-, dědovi tričko za 50,- (bude mít narozky), manžovi ponožky za 10,- a sobě celopropínací noční košili do porodky za 50,-.... máme tu totiž jeden extra levný obchod - Velryba - a v něm teď mají akci vše za polovic :grinning:
16. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Prosím o radu?
16. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
pabli-já si sepsala seznam do porodnice,a sem tam něco doplním,co mě napadne....třeba nějaký fakt měkký toal.papír -zewa dělá po 2 ks....kdo ví,jaký šedivák bude v porodnici :grinning: Mám koupený mini balení šamponu,kondicionéru, sprcháč,těl.mléko,zubní pastu...Ještě chci koupit ty jednorázový podložky pod mimi a jednu si dám i pod svoje prostěradlo.....co kdyby
16. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
makka -já přemýšlím,ale nevím,čím to je...musí to tam někde být..máš prohlížeč mozzila nebo Internet Explorer?
16. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Explorer
16. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
makka: já většinou klikala někde tam, kde ta lišta chybí, pak se tam najednou objevila, nebo restartovat PC by mohlo pomoct...

danuš: jo, tu podložku si chci taky vzít... mini balení kosmetiky pro sebe taky ještě dokoupím :slight_smile:
16. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
pabli - já už mám pro manžu dárek k narozkám,má je sice v listopadu,ale co já vim,jak na tom budu....a i pro tchýni k narozkám a k svátku-obojí má v září.....mamča má 26.7. "50" ale budou na dovče,takže oslava bude později.....asi jí zaplatíme nějaký ten wellness jako třeba masáže s aromaterapii nebo tak něco..
16. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
pabli-já si tu podložku dám už doma do postele-nevim,klidně už teď.....a pak si pár kusů přibalím i do porodnice..
makka-taky bych restartovala...
16. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
danuš: nojo, když praskne v noci voda, tak by se mohla hodit... my máme válendy, tak ani nemůžu pak sušit zvlášť matraci :grinning:
16. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
pabli-no právě,kvůli tomu :slight_smile: sice máme matrace se snímatelým potahem,který se může prát na 60, ale stejně...
teď mě fotila kámoška v práci s pupínem,tak přidám večer nová fota :slight_smile:
16. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
danuš: super :grinning:
16. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
nějak mi to přijde líto, že už nebudu v našem kolektivu :unamused: ale tu mateřskou už potřebuju,jsem často utahaná
16. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
31.7. nebo 3.8. mi udělají rozlučku,ale já nemůžu sladký ani alkohol,tak to bude teda odvaz :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
danuš: nojo, to bude odvaz :grinning: ... taky mi bylo líto, že nejsem v práci... ale nakonec jsem ráda, že jsem doma... teď mě docela zarazil manžel, povídal, že na něj vybrali v práci 2200,- (jakože se oženil), tak že půjdou za to příští pátek popíjet... na mě se tedy taky vybíralo, ale ne za účelem večírku, vždycky vybíráme, když se některá vdává nebo má některá mimi a kupujeme svatební dar/dar pro mimi (já to budu mít od nich v září - 2v1 :slight_smile:
16. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
pabli-no jo,taky to mohl nechat na věci pro mimi,aspoň půlku viď.....
16. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
danuš: ono to ani tak nezáleželo na něm... dali mu 2 tis. a tak nějak naznačili, že se za to chodí do hospody... oni jsou tam samí chlapi na dílně...
16. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
jen mi přijde prostě blbý, že ženská aby chlapa skoro prosila, aby si ji vzal... všude na chlapa koukají jako na chudáčka, že se oženil... a co všechno tím ztratil... a chtějí to zapíjet a objednávat striptérky apod. ... kdežto ženské každá nadšeně gratuluje a přeje vše nej... prostě ženský a mužský pohled na věc
16. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
pabli-jasný :grinning: chlapi no.....na mě v práci vyberou asi tak 1000,- ,sami kupovat nic nebudou,vyberu si sama...od kamarádky z práce (jiná firma) mám tu spirálku v albu a ještě mi chce koupit plenky
16. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
takže to dopadne tak, že přítel zapíjí svobodu, pak jako manžel zapíjí manželství s jinou partou kluků, pak jako otec zapíjí syna... a co z toho mám já???
16. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
danuš: já v práci řekla, co chci, poslala jsem jim odkaz na to naše Bejbycentrum a napsala, co se mi tam líbí za hračky a kolotoče nad postýlku - v různých cenových relacích, aby si mohli pěkně vybrat :slight_smile:
16. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
pabli-no mě taky šéf popichoval,že chudák manžel, že neví,do čeho jde atd....přitom manža byl větší iniciátor svatby než já :grinning:
16. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
pabli - no zapít se to asi musí,já svojí svobodu zapila až hrůza :grinning: a mimi holt zapije jen manža a já dostanu dáreček :slight_smile: měla jsem dostat přívěsek Swarovski,ale ten už mi dal po oznámení,že to je kluk :grinning: tak asi náušnice si vyberu......on si zachlastá,tak až z toho taky něco mám...
16. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.