• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
mě teda strašně......je to krásný osvěžení a taky se při plavání pěkně uvolníš....ale všichni mě od toho odrazují, tak to tohle léto vydržím, nebudu pokoušet a vynahradím si to za rok:grinning:....makka tak pití si vem každopádně, já už bez malé petky nejdu ani do toho obchodu:slight_smile:
17. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
TEGGA - já jsem strašně flákala pitný režim a taky se mi ozvala ohromná únava a čurání nepřicházelo. Takže teď mám kabelce vždy vychlazenou petku s vodou a je to o dost lepší. Nechci pokoušet mdloby.
17. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

taky mám v plánu jít do krámu, navíc na poštu :slight_smile:
17. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
já mám dnes v plánu úklid :slight_smile: a odpoledne si asi sednu pod zahraní sprchu a nehnu se z ní :grinning:
17. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
ahojky holky... :slight_smile: já na koupák pujdu....včera jsem si koupila plavky a pareo...at schovám bříško...
17. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
já jdu dneska na první předporodní kurz...už se těším... :slight_smile:
17. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
edita: já budu uklízet zítra, až bude jen těch 20 stupňů :slight_smile:

renu: ahoj, my měli včera na kurzu video s porodem... no ale hrozná fraška - prostě reklama na Johnsons Baby... záběry na tu kosmetiku, jak si ji balí maminka do porodnice, pak záběry na to, co má mít pro mimi, to i okomentovali - olejíček Johnsons že je nejlepší apod., v porodnici ta maminka tak 3x dýchla a mimi bylo venku :slight_smile:. A měla sebou hrozně vysmátýho tatínka, měl pořád pusu od ucha k uchu, když měla ta maminka kontrakce :grinning:
17. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
my si včera koupili foťák konečně, Samsung ES55, tak budeme mít lepší fotky než z těch mobilů :slight_smile:
17. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
pabli tak to bylo ozitivní video, vidíš:grinning:
17. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
tegga: jooo, docela jsme se nasmáli... navíc já vždycky zkoumám, jakým způsobem co kdo říká, proč to tak říkají, čím na nás chtějí zapůsobit... prostě učitelka, no... víc mě zajímá ta metodika podání než ten obsah :grinning:
17. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
vložila jsem fotku ze včerejšího večera... aspoň vidíte, jak to máme na sídlišti všechno zelené a barevné :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3033854&vReferer=%2Fphotos%2Fpablinka
17. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
pabli ty už máš taky pořádný pupín:grinning:...dneska donutím manžu, a´t mi udělá nějakou pěknou fotku.....už jsem se nefotila, ani nepamatuju
17. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Já jsem taky chtěla uklízet až nebude takový vedro, ale na víkend jedeme do Prahy (hlavně pro ten kočárek) a buh ví co bude v pondělí :wink: Ale nějak to nepřeháním, hlavně jsem se dohodla s kamaradákou která je na pracáku, že mi vyžehlí. Takže jsem šťastná jak blecha :grinning:
17. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
edita: mně vyžehlila mamka, když tu byla :slight_smile:
17. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
tegga: a šup sem pak s tou fotkou! :grinning:
17. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
a danuschka má moooc pěkný pupík :slight_smile:
jo a pipiii taky... si tak vzpomínám, jaké pupky jsem naposled viděla :grinning:
Ahoj holky dneska teda byla šílená noc, vůbec jsem nemohla spát tím vedrem, pořád se převalovala hrůza nedokážu si to představit ta cca za měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera u zubaře úplně super, jen mi je zkontrolovala a šla jsem pryč, zato manžílek si tam vytrpěl byl tam přes 45 min chudák, jsem trpěla s ním :pensive:
17. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
holky musela jsem vymazat album s výbavičkou, jedna holka od nás z vesnice to vyčmuchala a hned to dalšímu vyžvejkala, tak sem to musela hnedka nějak zakecávat, ale jsem z toho na nerva no :angry:
17. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
já asi budu muset do města si koupit nějaké šaty, včera jsem se úplně roztýkala v kalhotech a tílku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
holky juuchuuu moje mamina je zachvili v Praze:slight_smile: takze to mam jako Danuska, takze s vami dneska nebudu :wink: ale na maminu s emocinky tesim:slight_smile:

jinak stale trochu spinim, ale uz je to ok:slight_smile:
17. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
tegga, ty mrsko, stale nemas kocar v albicku??:-O
17. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
holky já taky musím vyrazit teďka do města, než tam zase bude pařák, tak to tady asi dneska moc nepojede, každej bude někde v letu :grinning:
17. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
holky já se teď vrátila, jestli nikam nemusíte, tak seďte doma, je tam strašně...jedině na koupák, nákupy by mě dneska mohly:slight_smile:.....pipiii, já než se k nějakýmu focení dotento, tak budeme myslím rodit:grinning:
17. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
ahojte
teda winii to síla :angry: bohužel mám podobnou zkušenost, na vesnice sou holt drbny :angry:
u nás je dusno nehorázný, ještěže dnes nikam nemusím, je to na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
taky nepůjdu ven dřív, než v pět odpoledne, i když to bude asi pořád síla:slight_smile:.....jj, taky to znám na vesnici, proto jsem ráda, že te´d bydlím ve městě, všechny ty slepice mi lezly krkem:slight_smile:
17. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Já sem nedávám svoji fotku právě kvůli tomu, že sem chodí hodně "kamarádek", které jsou schopny všechno co napíšu použít prot mně :wink:
17. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
no, dělám to stejně, jako edit:grinning:...nemůžu vědět, kdo všechno to tady studuje:grinning:
17. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Nevím jestli se mi to zdá, ale dnes je snad ještě větší vedro než včera :frowning2: Jak já se těším na zítra,má být o 10 stupnů míň než dnes :wink:
17. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
jj, oni to i hlásili, že dnes má být mega vedro......my jedeme k manžovým rodičům na vysočinu, tak už se těším do chladnýho domečku, tady z toho vysmaženýho bytu:grinning:
17. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.