• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
holky tak s tím ste mě nahlodali, sem spíš naivně důvěřivá a pak se většinou nepoučím, ale o tom že chodím na koníka ví jen přítel a kamarády mám jen ty bezvadné letité, tak snad u mě žádné vyčmuchání nehrozí
17. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
no já jsem třeba i přemýšlela, kam budu dávat fotky našeho prďolky:slight_smile:...protože sem se mi prostě osobní fotky dávat nechcou a zase, abyste nás viděli:slight_smile:
17. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
tak jsem se vrátila z venku :slight_smile: u nás je nádherně... jsem si vzala slamák, šatičky a vyrazila :slight_smile:... koupila jsem si jahody, tak si je půjdu umixovat s mlíkem :slight_smile: a pěkně vychladím :slight_smile:. Tady je krásně, venku pěkně profukuje větřík, tak jsem si připadala jak u moře (ještě jsem se předtím namazala opalovacím krémem, tak jako bych to moře ze sebe cítila) :grinning:
17. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
koupila jsem si minivěcičky do porodnice - malý šampón, antiperspirant, sprcháč, balení toaleťáku po 2 ks, mini pastu a balení papírových ubrousků po 6 ks :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
si připadám, jak kdybych se chystala na dovolenou :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
pabli však chystáš, na mateřskou dovolenou:grinning:....ty už musíš mít nakoupený úplně všechno, pěkně mě znervózňuješ:slight_smile:
17. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z Dia poradny. Dostala jsem glukometr, takže se mám obden měřit. Jinak holky cukrovkářky, kolik toho můžete za den sníst, jaké množství. Jsem z toho trošku jelen
17. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Já jsem dnes koupila vložky (fošny) do porodky a bepanten, cca 270 Kč
17. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
tegga: nenech se znervóznit :grinning: já mám jen ráda všechno nachystané předem... většinou nedělám věci na poslední chvíli, i dárky kupuju dost dopředu...
17. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
makka: jakou velikost vložek sis koupila? u nás v lékárně měli ty Samu porodnické vložky mini - ale přijde mi to ta velikost, co mají u nás na gynekolog. ambulanci... lékárnice říkala, že si je kupují hodně, že ty velikosti large (velké) ani neobjednávají. Když budu rodit v ČB, tak vložky dostaneme, ale pro jistotu si sebou balík vezmu... taky jsem si koupila ještě síťované kalhotky z lékárny, kdyby ty papírové z DM nestačily - tak jich budu mít celkem 10 ks... bepanthen jsem si včera taky koupila, pro začátek to menší balení...
17. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
makka a tobě nic v dia poradně neřekli?
víš kolik máš sníst S na jedno jídlo a hlavně kdy, prostě jak jíst?
každá to máme trochu jinak, co dr. to jiné instrukce
17. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
já vložky ještě nemám, jaké sou velikostě nejlepší?
a co je to bepanten?
17. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
PABLI - koupila jsem ty dlouhé, 50 ks, SENTINA. Koukala jsem, že jsou i na inkontinenci
17. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
makka jen obden se máš měřit? a oni ti nedali žádnou tabulku, podle které si spočítáš, kolik čeho můžeš?
17. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
TEGGA - tabulku mám, ale blbec jsem zapomněla, kolik.
17. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
holkyyyy, fakt mě znervózňujete:grinning:...musím si někde napsat, co mě vlastně ještě všechno chybí:slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
makka a jaké jsi měla ty hodnoty u dr.? ....a hlavně, jak je to dlouho, co jsi na tom vyšetření byla, že jsi byla v poradně až te´d?
17. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
TEGGA - řekla měřit obden, hodinu po snídani, obědě a večeři. Říkala, že nemám nijak tragickou cukrovku, prostě po tom vypití té glukozy, mám vyšší hodnoty.
17. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Na gyndě jsem byla 1. 7., kde mi řekl výsledky (4,1 - 9 - 5,7). Pak jsem se šla objednat do Dia poradny, ale měli dovolenou, takže jsem šla až dnes
17. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
tegga sme na tom stejně :grinning: vždycky dokoupím něco, mám z toho chvíli dobrej pocit a pak zjistím že mi chybí ještě půlku seznamu :grinning: každej den říkám že už bych si chtěla nachystat tašku do porodnice kdyby náhodou jenže do ní nemám snad krom jednorázových kalhotek co dát :grinning:
17. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
http://www.tehotenskacukrovka.cz/
makka tohle si pročti je to moc dobře vysvětlený, hlavně nepodceňovat, prý to spousta dr. říká a tvá dr. je toho asi taky důkazem, já tak vysokou hodnotu jak ty ani neměla
17. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
evena: já zas nemám tu tašku :grinning: bepanthen je mastička na rozpraskané bradavky, ale taky na dětský zadeček :slight_smile: ... já kupovala ty porodnické vložky Samu... jsou bez lepítka... kupovala jsem je už proto, že kdybych teď třeba měla nějaký problém, špinila, krvácela, a měla jet do porodnice kvůli tomu, tak nám na kurzu říkali, že máme mít doma tyhle obyč. vložky bez lepítek a bez křidýlek, pak si jednu vezmeme a s ní přijedeme do porodky, aby ji prozkoumali - jak moc špiníme, krvácíme, jestli odtéká polodovka a tak...
17. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
pabli tak já tě typovala už tak na to že máš určitě už sbaleno :grinning:
na bradavky sem si něco koupila v DM ale jmenuje se to jinak tak koupím i to co máte vy
vložky samozřejmě taky ...
makka chceš napsat nějaký jídelníček co mám já?
pak ti určitě poradí i edit a danu až tu budou
17. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
EVENA - říkala mi 220 g sacharidů/den, je to možné. Kolik ty?
17. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
EVENA - jestli tě můžu poprosit o ten jídelníček
17. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
evena: taky mám i to z DM - Babylove Mama... ale do porodky vezmu tu mastičku z lékárny...
17. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
EVENA - já jsem blbá, teď jsem našla přiložený papír, kde je napsáno, že za den 225 g sacharidů. Ještě mi doporučila kalkulačku na www.flora.cz
17. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
tak těch devět uprostřed se mi zdá docela dost, je fakt hodně zvláštní, jak má každý doktor jiný metr......
17. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
taky jsem nervózní z toho, že ty kurzy mi začínají až v srpnu a končí asi týden před termínem:grinning:
17. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
TEGGA - fak nevím, jak to mají
17. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.