• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
DANUSCH - je pravda, že ty kolapsy jsem měla když jsem málo pila a teď mám petku u sebe a piju jen vodu a můžu říct, že je to o dost lepší. Musím také říct, že zrovna včera bylo dost teplo a to mi moc nepřidalo. Hodně teď jím zeleninu a ta také dost zasytí. Děkuji za rady :slight_smile:
18. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
Právě jsem se vrátila za Prahy - už máme doma kočárek, lehátko, cestovní postýlku a ohrádku :grinning: Z kočárku jsem zatím nadšená, manžel si ještě parkrát natrenuje nasazování korbičky a autosedačky na kočár a můžem skoro rodit :wink: Teutonka je opravdu nádherná, jsem moc ráda, že jsem do té bláznivé barvy šla :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
edit-viděla jsem Teutonku včera v Praze, v hnědém provedení a je fakt pěkná :slight_smile:
pabli-u nás v porodnici jsou plenky i vložky zdarma,ale plenek jen 5 ks denně a to je málo....vlhké ubrousky máme mít s sebou,ale mastičky dá k dispozici porodnice...takže si radši vezmu s sebou balík vložek i plenek...možná i hypoalergenní mýdlo na prcka
18. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
taky jsme nakupovali...plastové lehátko do vaničky nebo vany s přísavkama,bezešvou podprsenku na spaní carriwell, pratelné vložky do podprdy, kojící polštář plněný kuličkama, pouzdro na dudlík, 2 tetra osušky s potiskem :slight_smile: a plastovou kačenku do vany :grinning:
18. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
evena-taky musíme postýlku obrousit a natřít....sice je jen 4 roky stará,ale potřebuje to.Už mám koupený bílý balakryl-určený pro dětské hračky a splňující normy pro kontakt s potravinama :slight_smile: na zahradě jí obrousíme a doma v sušárně natřem :slight_smile:
18. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj holky já dneska měla šílenou noc :frowning2: přijeli jsme z oslavy kolem půlnoci, ještě jsem se šla koupat a chvilku koukala na telku, do postele jsem se dostala až v jednu v noci. Ve dvě mě zbudilo mimčo začalo šíleně kopat tak že se nedalo spát, začlo mi bej na blití a do toho začalo tvrdnout břicho( už vím co to je a je to pěkně nepřijemný) a měla takový divný tlaky v pochvě :sweat_smile: byla jsem z toho docela dost vyplesklá, manžílek nebyl doma vrátil se až v 4:30 a já do tý doby nespala, mezi tím jsem měla to tvrdnutí ještě asi 5X, břečela jsem, nevěděla jsem jestli mám jet na pohotovost, ale nechtěla jsem zase zbytečně plašit, tak jsem si šla vypít magnézko a pokusit se usnout, to se mi nakonec povedlo a zbudila se před chvílí, no fakt hnusná noc, doufám, že už se to nebude opakovat

je to fakt šílený když se něco takový děje a člověk neví jestli mimi něco není :confounded:
19. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Winni - tak to je vůbec netuším co bych dělala, protože nevím,co se semnou děje.
Asi ti neporadím.
19. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
ahojte pěkný zbytek neděle
já sem si včerejšek užila, domů sme přijeli až skoro ve 4 ráno, pořádně sem se tam nadlábla makrelek, klobás a pečenýho masa, to co sem tam snědla normálně nesním ani za celej :grinning: malinko sem zhřešila i chipsama a po příjezdu domů mě glukometr potěšil měla sem něco málo přes 6 takže super :slight_smile: za tři týdny je další bečka tak vím že si nemusím nic odpírat a zase se nadlábnout :slight_smile:

winii tak to byla teda pekelná noc, ale obávám se že z blížícím se porodem to bude ještě horší a taky že nás to čeká všechny :unamused: už aby ti mimísové byli venku
19. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
Dobré ránko všem!!!!!!!!!!!!
20. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
winii- tak to tě lituju,mě to potkalo před týdnem,byla jsem utahaná a vzteklá a z toho všeho mi břicho tvrdlo asi 10 x za večer,bylo mi na zvracení a motala se mi šíleně hlava...vzala jsem si hořčík,1 dětský paralen, vlezla do pelechu a ráno to už bylo ok...
20. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
evena- taky jsem zhřešila - u našich - dia vánočkou a sušenkama slazenýma fruktózou...ale cukr nevyletěl,max. 6,2 :slight_smile: prostě když takhle zhřešim,tak třeba na tu svačinu...vejde se to do těch 35 g sacharidů,nic jinýho si nedám a je to...takže aspoň trochu zpestření v tom zeleninovo-jogurtovém šílenství :grinning: Včera jsme byli s manžou na obídku v restauraci, dala jsem si hovězí steak ze svíčkové na pepři a smetaně, k tomu brokolici na másle...moc mňamka :dizzy_face: dneska mám mexické fazole s klobásou...klobásu snim tak 1/2...
20. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
winii-už to pro nás prostě není v tomhle stavu ponocovat, přetáhla si svoje tělo a ono takhle reaguje...musíš se šetřit a chodit spát v rozumnou dobu :wink:
20. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:

vy teda hřešíte :grinning:

Já byla o víkendu sama doma, tak mi to ani nepřišlo jako víkend, ale spíš další všední dny, tak jsem byla dneska po probuzení zmatená, co že je to valstně dneska za den :slight_smile: Koupila jsem si v HaM super černé kalhoty v pase s gumou a přes to s takovým přetahovacím nařaseným rantlem, kteýr se dá přetáhnout i nahoru přes bříško (ne těhotenské, ale mně naprosto vyhovují), za 200,- ze 400,- :slight_smile: a v Puntanele jsem koupila malému plyšovou hrací kočičku, která hraje stejnou melodii jako domeček, který měla ségra, když byla malá... pak nafotím :slight_smile:
20. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
makka-jak se vyrovnáváš s dietou?Já to na začátku obrečela,ale teď už jí držím měsíc a ani mi to nepřijde,jen občas mě zachvátí chuť na sladký a trpim :grinning: ale dobře to zahání mandle,vlašáky a sušenky slazené jen sušeným ovocem,které obsahují (kupuju datlové a brusinkové)
20. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
jinak mě zas začaly hodně bolet nohy, a taky natékat, už včera ráno jsem se málem nevešla do bot... :unamused: pomáhá mi mít nohy nahoře, ale to mi zas nedovoluje být u PC, tak to střídám :grinning:
20. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
V sobotu se byla zalezlá doma,počasí bylo fuj,tak sem pekla slaný závin a pak buchtu a odpoledne sem prospala.
Ale včera jsme byli u našich na pouti a to bylo fakt super,plno jídla,které sem si nafasovala i domů,takže se cpu sladkým :grinning:
Taky mi natekly nohy,ale jen od kotníků dolů :unamused:
20. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
pabli-ahojky :slight_smile: já mám taky pár úlovků- v Bershka měli super letní tílka,prodloužený jako minišatičky,krásně pružný za 150,- a k tomu mám leginy do půlky lýtek,tmavě hnědý, pas je super nízký,bokový,takže neškrtí a stačilo mi u obojího M. V CaA měli kojící podprdy sada 2ks za 498,-, příjemná bavlna,bez kostic, otvírací.Vzala jsem si 80B, mám tam v pohodě vůli,tak snad mi to bude stačit :grinning: a noční košilku zavazovací za krk, a má dobře řešený výstřih,takže je jakoby kojící. Hnědou se Snoopym :slight_smile: i teď jí užiju,sice je 36/38,ale bříško se do ní vejde
20. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
nohy mi zatim neotékají,jen trochu chodidla a prsty,když mám boty na podpatku nebo je velký vedro...ale to mi vadilo i před těhu...
20. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
jsem tady sama,kolega má dovču a šéf zatim nic nechce :grinning:
20. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Holky nevíte o kalkulačce na výpočet nástupu na mateřskou,jednou se jí použila a teď ji nemůžu najít :frowning2:
Je mi divný,že bych měla jít na mateřskou až od 8.8.,potřebovala bych jít už od 1.8. abych mohla jet na dovolenou :frowning2:
20. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
ahojik holky :slight_smile: ja take nevim kdy nastupuju na materskou?:-O ja se ted v patek na to zeptam na gynekologii:-X

a jak se jinak holky mate???? videly jste fotecky z naseho detskeho koutk co mame v loznici?:slight_smile: A ted o vikendu porodily dve holciny z moji druhe diskuze, tak to byl super vikend:grinning: ta jedna je kousek od Prahy, tak za ni dneskas asi pojedeme do porodnice a jinak jsme vcera meli 1. vyroci svatby a byli jsme na lux. veceri v mexicke restauraci-mnaaaaam!!!!!!
20. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem zpátky od dr. jelikož se mi noc opakovala tak jsem tam radši šla, v moči mám zvýšené bílkoviny tak to radši poslali do laborky, tlak mám zvýšený pořád 140/100 od toho mě bolí hlava, na to tvrdnutí mi ještě napsala další magnésium takže jedno piju a k tomu 2tabletky 3xdenně :stuck_out_tongue_closed_eyes: (takovej prášků co mám doma, si připadám jak důchodce ), ještě jsem jí říkala, že mě hrozně tlačí spodek jako na močák, tak mi dělala UTZ a mimi už je otečený hlavičkou dolů, tak doufám, že už tak zůstanem, v pátek jdu znovu na KO, kdybych to měla dneska znova tak hned zítra, no doufám, že už ne :confounded:
20. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
pipii na fotečky jsem koukala, moc krásnej kouteček má Amálka připravenej to se jí tam bude spinkat krásně :dizzy_face:

no a to jsem šla na dnešek spát brzo už v deset jsem spala, tak dneska budu jen tak odpočívat a nic nedělat
20. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
holky tady to nejak vazne...copak se s vami deje???:frowning2:
20. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
danuš: tak to byly taky super kupy :slight_smile:... já koupím kojící podprsenky pak po další výplatě, teď se mi nějak už nedostávají peníze a to nemocenská přišla nedávno :grinning: ...

pipiii: na koutek jsem koukala, moc krásný... to už to takhle necháte až do porodu? nebude se na to prášit...? Já bych to taky měla ráda už přichystané, ale na druhou stranu bych se bála, že to bude do toho září/října zaprášené...

winii: tak uvidíš, jak to bude s tou močí... snad už ti bude líp!
20. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
pabli, nam se na to prasi uz 1,5 mesice:grinning::grinning: vse budu jeste prat:slight_smile:takze to ted uz chci mit takhle:slight_smile:
20. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
jinak mi říkala paní doktorka, že příští týden přijdu na kontrolu, a pak za 14 dní na další kontrole sepíšeme papíry na mateřskou
20. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
pipiii: jo tak to jo, já mám právě všechno vyprané, vyžehlené a v pytlích a krabicích, tak to vystavíme asi někdy na konci srpna nebo začátkem září...
20. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
pabli, ja uz chci take papiry na materskou:grinning: ale nejdriv to musim vykoumat s tema idiotama z prace:-O
20. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
pabli, ja tento tyden budu asi prat mimi veci a do postylky budu prat az nekdy na zacatku zari:slight_smile:
20. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.