• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahojky holky..jakáá???my dneska začíínáme malovat...
20. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
pipii ten koutek máš teda kráásný.... :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
kde jsi sehnala ty nálepky nad postýlku??nemůžu je sehnat... :frowning2:
20. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
kuk renu, napisu ti to na icq:grinning:
20. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Danu - dieta už mi taky nepřijde tak strašná, dá se to v pohodě vydržet. Ono to omezení nakonec není zas tak kritické, člověk může jít i do restaurace a něco si tam vybere. Nejhorší momenty nastávají v okamžiku, kdy si všichni okolo dávají nějakou dobrůtku, která je mi zapovězená :slight_smile: to pak trošku závidím. Včera jsem si udělal ovoce se šlehačkou a bylo to naprosto boží, budu si to dělat ke sváče častěji. :wink:

Já se furt kochám pohledem na kočárek :grinning: Dnes se na něj přijde mrknout kamoška a švagrová a pak ho strčíme zabalený na půdu.
20. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
ja stale kocar nemam:-/
20. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:

winii nemůže být "blujno" z toho že mimčo tlačí třeba na žaludek? včera sem ležela na zádech delší dobu a pak se přetočila na l. bok, v ten moment mě začala pálit žáha a obracet se mi žaludek, ale tak hrozně že se mi nahrnuly sliny do pusy a bylo to málem venku, půlhodiny mi trvalo než sem to rozdýchala a bylo to ok, tak sem si u toho vzpomněla na tebe, měla sem strach aby to hlavně nebylo nějak moc ... a dnes ráno po probuzení to samé na boku, nahrnuly se mi sliny do pusy a málem sem nestihla vstát z postele

mimčo už mi nekope pár dní tak jako dřív, teda je aktivní pořát stejně, ale ty kopance sou prostě jinačí, takové tlumené a spíš jen do močáku asi protože mě to dost bolí, když ležím na zádech tak vlnobití de vidět pořát ale nejsou to kopance ale jen se to vyboulí a posunuje, to je prča, jakoby by mě zevnitř opatrně hladila nožičou nebo co :slight_smile: :slight_smile:

pipii mi taky ne a už mě to štve, je to už přes měsíc a stále čekáme na ten slunečník, kočár už na prodejně je ... už teď se děsím toho že ho určitě vybalili a kdejaká těhule mi ho teď ochytává a zkouší si s ním jezdit :angry:

dostala sem super nápad, v globuse sem viděla dřevěný zvířátka na zeď, ani nebyli ručně malovaný a jen polepený foliíí a za strašný prachy, ale vypadalo to super ... chtěla sem malovat obrázky na zeď barvama, ale přišlo by to na šílený prachy protože jich chci moc, takže to přítel vyrobí :slight_smile: jen mu dám podklady co včechno chci, v práci vyřeže na fléze tvary zvířat z plastu, fotky zvířat pošle na tisk, nalepí a je to :grinning: takže hodně muziky za málo peněz a nemusím se s ničím prčit a modlit se že to akorát bude hnusný :slight_smile: a ječtě mi vyrobí obrovský metr na zeď ve tvaru žirafy :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
danu edit stává se vám že ste si špatně spočítali jídlo? mě už podruhé za pár dní, riskla sem tuňáka isabel v tomatě + ještě sezamové tyčinky a pak cukr skoro 9, tak si to znovu počítám a já do sebe naládovala 70 g S :angry: na některých výrobcích je to tak šikovně napsaný že si musíj dávat při počtech pozor, třeba na těch sušenkách sem si nevšimla malinkýho nápisu "na jednu porci" takže sem to brala že tolik S obsahuje celej sáček :grinning:
20. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
du vařit kafčo za chvíli je tu přítel :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
evena-taky se mi to už stalo-po porci halušek...jen jsem to odhadla a ne odvážila...jinak se mi to snad nestalo...spíš to bylo po hřešení bez počítání a za to sem si mohla sama..
pipi-už jsem ten koutek viděla,chválila jsem ti ho už předtím :slight_smile: my už dovezli postýlku od našich a musíme jí lehce obrousit a pak natřít...asi tak v půlce srpna si jí dám do ložnice
20. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
tenhle týden mi přijde sada do kočárku-tyrkysová s méďou,jak je v albu, mám tam objednané i spoďáry do porodnice po 5 ks v balení a 2 plenky s potiskem (1x tučňák a 1 x ovečka) a z mmb čekám fusak do autosedačky...
20. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
ja mam jednu sadu do kocaru, pac na zimu mame fusak, potom budeme mit deky:slight_smile: jeste musim koupit odsavacku hlenu a nejaky blbosti:grinning: ted bych chtela konecne prat:slight_smile: tak uvidim:slight_smile:

danu, na kolik mam prat to detske obleceni???
20. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
pabli-taky už musím brzdit a počkat na další výplatu :slight_smile: 31.7. jdu na KO a taky už napíšem MD od 1.8. :slight_smile:
renu-tak pevné nervy při malování,ale vám to dělá firma viď? Já dala do alba 1 foto obývacího koutku,blbě se to fotí...
20. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
pipi-max. na 40 a plenky a bílé osušky jsem prala na 70
20. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
jdu na oběd,snad ty mexický fazole budou dobrý :grinning:
20. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
ja prave mam asi 3 osusky, nebo zatim dve a jenda je cervena a druha bila s obrazkama, nevim jak ty saticky atd.,..bojim se ze to znicim:frowning2:prece nebudu prat prascku jenom s ponoztickama:frowning2:
20. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
danu, obyvaci koutek pekny, jenom si neumim predstavit policku nad sedackou:grinning: auuuu!:grinning:
20. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Evena + Danuš :slight_smile: Já jsem vážící a počítací maniak :slight_smile: (kalkulačku nosím v kabelce) takže jsem ještě sacharidy nepřešvihla a ani jse za ty skoro 4 týdny diety neměla hodnoty, které překračují limit. Můj problém je přesně opačný, když si nejsem jistá kolik má dané jídlo sacharidů tak si ho dám míň a pak mám ty blbé ketony z toho, že jsem hladověla. Člověk si prostě nevybere.
A je pravda, že hledat na něktrých výrobcích gramáž je práce pro detektiva :angry: a občas jsou sacharidy uvedeny na 100g výrobku, jinde zas na celý výrobek apod.

ježiš osušky - nic takové ještě nemám a ani jsem na to nepomyslela. Ach jo, kreditka bude zase plakat :wink:
20. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
danuš - čím to,že jdeš na mateřskou od 1.8. ?!?
20. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Maja - jen jsem rychlo mrkla do kalendáře a ty by jsi taky měla nastupovat na mateřskou koncem července. Teda jestli platí termín porodu co máš tady v pase :slight_smile: . Proč si myslíš, že půjdeš později?
20. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
maja-můžu jít 8 týdnů nebo 6 týdnů před termínem porodu...termín mám 26.9....
20. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
ja se snad TP dozvim ted v ptaek:grinning: uz jsme z toho zmatena, tyden sem, tyden tam:grinning:
20. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
edit-zatim jsem se setkávala hlavně s tím množstvím sacharidů na 100 g....taky mám sklony se šidit,když si nejsem jistá...pak mám hodnoty po jídle kolem 3,8 a to je právě to hladovění.. :angry:
pipi-ta polička je v takovým úhlu a vzdálenosti od gauče,že se nemůžeš praštit :wink: a gauč má tu opěrku za zády hodně širokou,takže taky v pohodě
20. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
pipi-máš barevné osušky?Aha, já mám ty klasické ze stejného materiálu jako plenky-tetra osušky se tomu říká.Dají se prát na 70 i 90. Mám je z dětského ráje, 1 s auty a 2 s méďama :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
jo tak tu mam jednu od tchyne, jinak mam jednu Slavie:grinning: a jednu z detske sady obe jsou ty mekke
20. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
pipi-já si to oblečeníčko roztřídila tak nějak přibližně podle barev, prala jsem to v tekutém noritu na kojenecké prádlo...ale normálně jsem k tomu přihodila i něco našeho podle barvy...jinak bych tu pračku nenaplnila ani z 1/2 :grinning:
20. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Chci ještě koupit 1 bílou osušku s kapucou-froté. Ty klasické osušky a ručníčky budem kupovat a používat až bude prcek větší...
20. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
pipi-kočárek ještě nedorazil? Tak do října máš naštěstí dost času....
20. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
danus, ja mam take tekuty Norit, ale nechci to prat s nasim oblecenim:grinning: tak jsme na to zvedava:grinning: mam krasne saticky pro amalku a tak nerada bych je znicena:frowning2: stejne tak ty plysove kombinezy:-/
20. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
už začínám tuhnout...musím si udělat kávičku..kvůli tý únavě jsem se rozhodla jít na MD těch 8 týdnů před termínem a ne 6 týdnů...
20. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.