• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
ja v porodnici nebudu chodit v tech jejich nocnich kosilich..jsou to andelove, takze bych mela videt celou zadnici:grinning: budu tam mit nocni kosili a pyzamko, ja se v nocni kosili moc necitim. a samozrejme zupan
21. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
pipiii: jojo, buď zadnice nebo "přednice" :grinning: PA říkala, že před porodem nám kouká zadek, po porodu pak tu košili nám nandají obráceně, abychom mohly kojit :grinning: Natálku od mar jsem viděla, máš krásný fotky, moc jim to tam oběma sluší, a měla super porod, to je nádhera :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
pabli-já si tu kosmetiku s sebou přibalím 100%,to se pak uvidí,jestli bude čas a nálada...když bude nadstandard,tak půjde vše hladce a budu se cítit "jako doma" a když manža bude hlídat malého,tak se můžu věnovat sobě :slight_smile: mám 2 látkové čelenky na rychlou úpravu vlásků a když budu mít obarvené obočí a řasy,tak ani moc make-upu nepotřebuju :wink:
21. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
jo ty andělové jsou peklo,ale hned po porodu je to tak nějak jedno,člověk hodně krvácí,je upocený atd.....na první návštěvu už budu mít svojí pěknou košilku :slight_smile: hlavně toho anděla určitě nemají v mojí mikrovelikosti,takže budu vypadat fakt srandovně :grinning:
21. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
danuš: to je fakt, řekla bych, že nám z anděla nic koukat ani nemůže :grinning:
21. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
pipi-ahojky,maminka od Natálky fakt vypadá výborně...břicho pryč....
21. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
už mám kručení,jdu si dát meltu s mlékem a housku s máslem :slight_smile:

edit-dneska jsem si udělala mňam snídani, jogurt, vločky, jahody,grep,jablko,mandlové lupínky a 1 lžička jahodového džemíku....cukr po tom 5,1 :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
pabli-jen si tam říkám,co si připravit za oblečení na cestu z porodky,když nevim,jak hodně porodem shodím...mamka šla domu s 48 kg :grinning: asi si připravím nějaké leginy a tuniku,to oblíknu vždycky, těhu gatě by ze mě možná spadly...
21. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
danus, brisko trosku mela, ale je krasna:slight_smile: obe jsou krasny!!! ja mam take ty lekove celenky, ted jsme si je koupila:grinning: myslim ze budou fajn:slight_smile: a ja doufam ze i k porodu bych mohla mit svoji kosilku, pac bych se chtela hodne prochazet a proste bych se necititla..tak si radsi koupim nejakou obyc na zniceni:slight_smile: holky kde kupujete ty vlozky do porodnice atd?? a ty kojo podprdy?
21. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
pipi-kojo podprdy za slušné ceny mají v CaA a Ham, jednu si chci objednat z netu, 2 už mám z CaA -obyčejné bavlněné, otvírací košíček, bez kostic, žádný sexy model :grinning: a ještě si koupim 1 -2 sportovní bezešvé-ne přímo kojící,ale dají se tak využít...
21. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
ja jsme prave chtela nejaky pekny kojo podrpdy, ja bych nikam nevysla v tamtech:-O a myslim si ze bych ani nesehnala nejakou normalni velikost na me:frowning2: tak jsme si rikala zda prodavaji treba i v triumfu atd kojici s tim odklopnym.
21. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
pipi-taky bych chtěla k porodu svojí košili, doporučují třeba i to velké "pánské" triko....zeptám se na to 20.8. na tom kurzu....
21. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
pipi-já si pořídím tu hezkou černou na "ven" a ty bezešvé jsou taky pěkné...ty 2 kojící z CaA mám do porodnice a na doma....jinak v triumfu bude stát kolem 600/ks počítej...
21. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
6.8 se jdu konecne registrovat:grinning: do porodnice...uz se na to tesim a hned si zamluvim jednoluzak:grinning: plati se 380/den, ale v jablonci je tak obrovsky riziko ze budu na pokoji s romkou ze si to fakt nelajznu, klasicky nadstandart stoji kolem 700/den a tam muze byt i manzel, ale to my nechceme.
21. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
danus, kdyz ja mam 75D, nevim kde budu po porodu a me ty ,,neutralni velikosti,, proste nejsou:frowning2:
21. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
u nás to zamluvit nejde,buď je volno,když rodíš nebo ne....máme 2 nadstand. za 400/ den
21. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
v HaM mají super podprsenky, aspoň tady u nás v ČB, v tom oddělení pro těhotné... fakt krásné, i třeba s krajkou nebo sportovní, proužkované, s kosticema i bez, po výplatě tam zajdu :slight_smile:

pipiii: jinak vložky do porodnice mám z lékárny a vložky do podprsenky z DM ty jejich ve žlutém balení... používám je už teď... musím :unamused:
21. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
pipi-já jdu do téhle : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23090191&tab=1
mají jí i v 75 D, já jdu do 75 B
21. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
21. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
ja reknu ze chci byt sama, budu na klsickym pokoji, kde jsou 2 ale ja tam budu sama:slight_smile: u nas to pry jde:slight_smile: takze se na to hned pozeptam..

jinak uz to zacina s tou moji praci!:-X mam novou karticku pojistovny na OZP, mam papir pro zamestnavatele, jakmile jim to nenahlasim tak mi bezi pokuta, ze jsem to nenahlasila zamestnavateli... a zamestnavatel??? mi to nebere!:-X ucetni?..mi to nebere.... kdyz to donesu do firmy, tak si s tim utrou zadek, musim to donest k ucetni ale ta mi nebere teleon, je asi opet v zahranici, super, ne?
21. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
jeee, ta je krasna!!!!! :confused: :confused: hned jdu do ni!!!
21. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
pipi- ale počítáš s tím,že po porodu můžeš mít třeba víc než D ??
autor
jenom se bojim aby mi D po porodu bylo...
autor
no prave ted jsme to napsala ja bych to videla na DD
pipi-no jaká jsem :slight_smile: našla jsem ti krásný prádlo :slight_smile: já jdu do té proužkaté, je bez kostic
21. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
ja chci s kosticema, ale premyslim aby mi bylo to E..aby mi to nebylo veliky:-O
21. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
se ted bojim, nevim co s tema velikostma:-/
21. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
je pravda ze ted obleknu nektery 75C
21. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
napiš jim o tabulku velikostí,jestli jí tam někde nemají v albu....kolik min. a kolik max. je objem D a E
21. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
je to strasne osidny:grinning: nevim jak se mi naliji:grinning: myslim ze vezmu D:-O E mi uz prijde starsne moc...jezis nebo ja nevim:grinning:
21. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.