• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
myslím,že E už je moc :wink: ....já mám to B s malou rezervou, předtím jsem měla A, teď mi je i 80B,ale po porodu budu mít zpět 75 B, teď mi ten obvod zvyšuje vysoko položený bříško
21. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
me poslou tabulku velikosti a jim stejne nebudu rozumet:grinning:
holky, tu proužkatou, přesně stejnou, i stejnou značku, prodávají u nás v HaM :wink:
tak si někde zkus těhotenskou D a E pro představu....já si jí objednám v srpnu...
21. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
ja si ji take tedy objednam az radsi dele...uvidim jeste:slight_smile:
21. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
ahoj holky.......já jsem teďka dorazila z města a jsem úplně splavená je tam pařák jak blázen...to je hnus velebnosti , konečně jsem nakoupila kosmetiku pro prcka a takový ty různý potřeby kolem, jako líh a mastičku na opruzeninky a na bolavý bříško mastičku, tak už zbejvá kosmetika pro maminku a všechny potřeby kolem toho

noc byla klidná, konečně jsem se vyspala, už jsem to fakt potřebovala
21. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
pabli-mě se líbí i ta černá puntíkatá-je víc sexy, ale aby mě ty kostice netlačily....teď mě štvou,ale pak už zase nebudu mít pupek vlastně...ty v HaM jsem viděla,ale ta proužkatá stála 500,-
dneska k nám přijdou tchánovci na návštěvu :confounded: tak musím poklidit, aby neřekli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: se mi teda fakt jako nechce
autor
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=95935&vGroupOffset=0&vOffset=12300

danus, jestli chces tak na teto strane dole popisovala ta holcina co mam v albicku svuj porod, fakt pekne popsany:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
ahoj winii-já sedím v chládku kanceláře......jo ten líh si dobře uzavři, má se kupovat později,protože vyprchává...
21. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
no tak to já těhotenskou budu kupovat tak v tom září, fakt nevím jak se mi ještě prsa zvětší, ale doufám, že už moc ne :astonished: pač bych je musela vozit na trakaři :grinning:
21. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
winii ahojik, ja zitra delam jedne pani melierk, snad to zvladnu, nic se mi posledni dobou uz nechce a ten melir je dost narocny, ty ruce nahore:frowning2:
21. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
danus fakt jo tak to jsem netušila, ale budu sledovat, když tak koupím novej :sweat_smile:

holky mě včera přišli zase krásné oblečky co jsem si objednávala na MMB a já bych už tak chtěla mimi u sebe, když to vidím tak už se nemůžu dočkat :sweat_smile: :grinning:
21. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
pipii tak to ti nezávidím, hlavně buď na sebe opatrná a hodně odpočívej fakt se nepřemáhej :wink:

danus tak se ti to krátí v práci viď, si teďka budeš užívat :dizzy_face:
21. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
pipiii koukala jsem na fotečky té malé a je nádherná a mamče to moc sluší, musí bejt mocinky štastná, že už jí má u sebe co
21. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
danuš: u nás stála ta proužkatá 385,-... stojí tu v HaM všechno do 400,-, ale asi to zas bude obchod od obchodu...

winii: ahojky já půjde dneska ven až večer :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
pipi-úžasný :slight_smile: koukala jsi včera na nově na víkend?taky tam byl porod
21. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
pabli, takze v Praze majlant:grinning: a ani jsme ji tady nevidela:frowning2: to je normalne mezi normalnima podprdama:?
21. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
danus, prepnula jsme na vikend a akorat zacala nova reportaz:-/
21. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
pipiii: právě že ne - mají to mezi těhotenským oblečením - aspoň u nás teda - a to těhotenské mají v takovém koutku u dětského oddělení...
21. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
pipi-na Chodově jsou v tom oddělení pro těhule
autor
no uprimne byhc uz ten melir ani nedelala, ale zase nejaky penizky, ale dneska musim koupit veliky sampon, masku a alobaly, tudiz zitra co si vydelam tak mi pokryje tak maximalne ten veliky sampon:grinning: takze prodelam:grinning:
winii-jo jo, už jen 8x do práce :dizzy_face:
autor
danus, ok, mrknu tam:grinning:

jedna zakaznice chce v zari (v duhe polovine zari!!!!) udelat melir a ja ji rikam, ze na 100% ne! a ona ze joo, at se nedelam, ze to urcite zvladnem, ze mi da vic atd..se asi zblaznila!!!:-O
21. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
pipi-já určitě objednám jednu z těch černých...možná fakt tu puntíkatou,abych měla aspoň 1 sexy podprdu :grinning: ale počkám do tý druhý půlky srpna...
21. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
danuš: takže ty už jdeš na mateřskou 8 týdnů před porodem?
21. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
mně teď vychází, že mám 9 týdnů do porodu, na příští kontrole to bude 8 týdnů do porodu... a na té další za 14 dní prý sepíšeme tu mateřskou, takže 6 týdnů do porodu
21. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
tak jsem ten porod zhltla jedním dechem a je tak krásně popsaný, že už se těším na ten svůj až budu mít prcka u sebe, já se táááááááááák tešíííííííííímmmmmm :grinning:
21. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
pabli ahojky no já už taky do večera nevylezu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

danuš tak to se ti to krátí, holky já se tak teším až tu začnete rodit to bude tak užasný a dojemný :sweat_smile: :grinning:
21. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
winii, ja se na to starsne moocinky tesim:slight_smile: az budu mit svoje miminko u sebe:slight_smile: jenom se ted vubec neorientuju v tom co jeste nemam, jak ted skoro 2 mesice nic nekupuju:grinning:
21. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.