• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli-já slyšela,že když jsi na nemocenské,tak jdeš povinně na MD 8 týdnů před...myslím,že mi to říkala sestra na gyn....já půjdu už teď, potřebuju víc pohodlí kvůli té cukrovce,odvažovat si jídla,svačiny,víc se hýbat-plavat atd...v práci sedim u pc a bolí mě ty žebra :stuck_out_tongue_closed_eyes: mohla bych jít od 15.8.,ale 2 kámošky,co šly 6 týdnů před mě odrazovaly,že toho pak litovaly,že mohli o 14 dní dřív odpočívat a ne se honit do práce..
21. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
pipi-hoď si to na papír....já mám ten seznam od pablinky+něco od kámošky a z něj odškrtávám....
21. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
teoreticky za 8 týdnů rodíme...takže si chci dopřát klid,abych si to jednou nevyčítala...
21. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
holky jdu se odmlcet:slight_smile: tak zatim papa:slight_smile:
autor
danus, ty si odpocinek moocinky zaslouzis!!!:slight_smile:
holky, já do statistiky píšu blbosti :grinning: musím se soustředit a myslím na plínky,porod atd...
21. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
danuš: však jooo, jedině ti to schvaluju... no to nevím, jak je to s tou nemocenskou... já teď třeba byla na KO minulý čtvrtek, to jsem byla 30+1, ale do průkajdy mi napsaly 29/30.týden... tak mi přijde, že se o týden sekly - jak podle porodu, tak podle poslední MS - vždycky to tam psali do průkajdy přesně podle mých výpočtů, sedělo to, tak nevím... tak se jich radši příště zeptám...
21. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
pabli, u me se sekali od zacatku tehu:grinning: o tyden mene mi porad psali az jsme dostala konecne jinou sestru a ta mi o prepsala, takze uz sedim krasne a v patek jdu na KO:slight_smile: moocinky se tesim, i kdyz jsem prdolku videla min. tyden na pohotovosti.
21. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
jinak ja uz mam zaplnene vsechny radky v tehu prukajde:grinning: jsem zvedava kam mi to ted budou psat:grinning:
21. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
pipiii: mi píšou vždycky 2 kontroly do 1 řádku :slight_smile:
21. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
já mám ještě 8 okýnek na KO volných :slight_smile: jinak mi minule měřila pánev,ale nikde to v průkajdě nemám...
21. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
dneska máme kung pao z vepřového s rýží...jsem na to zvědavá
21. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
danuš: já mám dneska znojemskou s rýží... pánev mi ještě neměřila, měří mi akorát dělohu metrem vždycky
21. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
koukám,že Ondrášek má svátek 30.11. a manža má narozky 29.11. :slight_smile:
21. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
danuš: tak to budou u vás bujaré oslavy :grinning:
21. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
u nás je tak podivně pod mrakem,ale teplo...jezdim teď autem, od srpna si koupim legitku na bus,teď se mi zatim ještě řídí v pohodě a nemusím se vláčet půlhodiny busem...a čichat upocený lidi :rolling_eyes:
21. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
pabli-viď,že to tak vyšlo,že to mají den po sobě... :slight_smile:
21. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
holky, jsme nejvic vysmata na svete!!!!:grinning::grinning: delala jsme si test iq:grinning::grinning::-d a vyslo mi 143, ze patrim mezi silne intelektualni lidi v CR:grinning: ze mam premyslet do vstupu do Menzy:grinning::grinning: no ja se z toho poseru:grinning:
21. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
pipi-no vidíš, měla jsi jít na Harward a ne na kadeřnicici :wink:
21. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
kadeřnicici - dobrej překlep :grinning:
21. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
danus, noo ne asi nejaka nahoda nebo co:grinning: ja si osobne myslim ze mam iq houpaciho kone:grinning:
21. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
podařilo se mi upravit věk miminka v bublině,měla jsem to tam blbě a doma mi to počítač nepovolil-otvírat ty stránky....tady v práci to jde.. :slight_smile: jdu na oběd
21. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
PIPII - zase se tak nepodceňuj
21. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
makka, nooo neee, hele ja jsme ten IQ test delala pred 2 dny, vysledek stal 79KC, ja jsme poslala smsku a zadny kod mi neprisel:frowning2: a tak jsem jim psala e-mail, ze jsme prisla o 79KC ale nic mi neprislo a oni mi poslali omluvny dopis s kodem at si udelam do 24h novy iq test, ze mam kod zdarma, no a ja si ho udelala, ale asi jsme uz vedela treba jak na nejaky otazky, takze mi ty odpovedi trvali mnohem kratsi dobu, tudiz jsem asi dosahla dobreho vysledku, asi 3 otazky jsme vubec nevedela, tak jsme si je tipla a mozna i dobre, co ja vim:grinning: ale prisel mi nejaky overeny certofikat na e.mail, takze budu silne machrovat:grinning: je to s mym jmenem:grinning:
21. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
PIPII - myslím si, že machrování neuškodí, machrovala bych stejně :wink:
21. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
tak už jsem poklidila-částečně ještě vytřít a vysát a je hotovo, jsem se zase zasekla u mimi věcí, se mi toho nějak moc nakupilo, ani se mi to do té komody všechno nevejde, tak tam budu muset mít jen ty věci co budou potřeba ostatní v jiné skříni :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
já mám dneska k obědu rizoto, ještě ze včerejška jsem toho udělala nějak moc, tak aspoň nemusím vařit, jdu si to jen ohřát a dlabat :grinning:

pipiii :astonished: ty inteligentko jedna :grinning:
21. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
winiii.... nahoda:grinning:
21. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
winii-my museli komodu koupit od jedné se to nevešlo a stejně bude plno míň používaných věcí i v jiných skříních...
přišla mi ta sada do kočárku-z alba,tak se kochám :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
přivezla mi to paní v malým novým citroënku, ne ta klasická doávka PPL :grinning: Další nákupy až v srpnu...
21. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.