• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
auuu - teda po obědě jsou ty žebra ještě horší....kung pao bylo ucházející, brokolicová polívka téměř výborná
21. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
danus, jee ty se mas, ja uz nic neobjednavam, prijde mi uz vse zbytecne:grinning: mam nejaky zasek v nakupovani:grinning:zitra si snad konecne jdeme pro kocar:grinning:
21. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
pipi-já kupuju jen to,co nám chybí, kravinky vypouštím :slight_smile: v srpnu nakoupim věci v lékárně, nechám ušít dvoje povlečeníčka a musím nechat udělat přebalovací nástavec na komodu u truhláře a v makru vezmem zásobu plen....
21. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Já jsem se také zarazila s nákupama. Dnes jdeme koupit nějaké poličky nad přebalovák, abysme měli více místa. Jinak my máme přebalovák i s úložným prostorem a je tam místo snad i pro trojčata :slight_smile: Jen ho dostat na příslušné místo, což je trošku problém, ale musíme!!! Spíš mám obavy, jestli mám všechno, budu muset nahnat švagrovou a mamku, aby mi to zkontrolovaly.
21. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
já taky už moc nenakupuju :slight_smile: spíš občas nějaké ty drobnosti, když se mi někde něco líbí - nějakou tu hračku, když neodolám, a tak :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
1 poličku nad přebalovák mám z Ikey,kupovali jsme jí koncem června....zatim neni přidělaná,až podle konečného rozvržení dětského koutku v naší ložnici
21. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
potřebovala bych tu ložnci přifouknout...koupelnu taky
21. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
DANUSCH - mě by stačila přifouknout ložnice, fakt je to na mm. Stejně přebalovák musíme mít v obýváku.
21. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
makka- tak si měřím cukr po obědě a mám vzorných 5,8. Jdu si udělat za odměnu dnešní první kávu a dám si bebe dobré ráno slazené fruktózou - mají jen 8 g cukru v 1 sušence....no to víš,náš byt v paneláku,co ti budu povídat...taky všechno na mm přesně.Máme 2 předsíně a šatničku-to je pohoda,obývák napůl s kuchyní,to taky jde...ale koupelna je mikro..takže koupat budu v ložnici-mám vaničku s nohama naštěstí
21. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
knihovnička z ložnice už je přesunutá do předsíně a přijde tam i noční stolek...místo nich budu mít vedle postele postýlku a komodku na oblečení...palmu dracenu musím dát pak do sušárny...je velká a nikam se mi nevejde..
21. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Mě se daří! Byla sem se teď sprchovat,vše bylo o.k.,až když sem sundala z hlavy ručník a začla si česat vlasy,tak se na sebe dívám a říkám si že je mám nějáký moc lesklý,no a když sem chtěla hřeben vyčistit od vlasů,tak sem nevěřila svým očím :sweat_smile: byl plnej balzámu na vlasy :grinning: Myslím na vše móžný a zapomněla sem si ho smýt :grinning: Včera večer sem zas dvakrát zapomněla,že vařím brambory,nebýt doma přítel,tak sem je připálila :grinning: Asi bude lepší nic nedělat :grinning: Nebo u toho budu muset zase začít přemýšlet :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
maja: to niiiiiiiiiiic, to je jen počínající těhu demence :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
pabli - dík :grinning: :grinning: :grinning: si mě uklidnila!!!
21. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
maja: já se přistihla, že spoustu věcí zapomínám... a taky pravopis!!! což je pro učitelku češtiny katastrofální :grinning: ... musím se častěji dívat do pravidel českého pravopisu - online... naštěstí pořád něco píšu, tak si to tak osvěžuju :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
holky mě to taky postihuje,někdy v práci některý věci vytvářim 3x dýl než dřív :grinning: a když vařim,tak mi pořád něco padá a já kleju...
21. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
DANUSCH - já měla poobědě 6,1, což není žádná katastrofa. Podle těch papírů od doktorky, tak do 7,5 je to ještě v pohodě.
21. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
krásně mi to uteklo a za 40 minut mažu domu :slight_smile: možná půjdu na prochajdu s kámoškou,co má ročního kluka...
21. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
danuš: zrovna včera jsem rozsypala taková ta barevná napichovátka na jednohubky... pěkně z horní police na lince... a všechny po celé kuchyni :grinning: manžel, když viděl, jak mi padají další a další, i při pokusech je sbírat, tak šel a posbíral je radši sám :grinning:
21. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
MAJA - to já jsem měla takovou super středu minulý týden, nejdřív jsem něco udělala s počítačem a pak mi zůstalo kolečko na programování z myčky. Díky bohu, že se to opravilo. Přistihuji se, že mi také věci padají a ohnout se k tomu je makačka :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
PABLI - tak tohle mám třeba s kolíkama, paráda je, když mi spadnou v zahradě do vyšší trávy. Jsem pak jak Jiřík ze Zlatovlásky :slight_smile: Samozřejmě si na to zavolám manžela.
Od zítřka zase mají být pekelný teploty, tak se zamknu doma a budu čekat na pátek, protože musím jít do dia poradny. Kolegyně mi říkala, že když čekala malého v srpnu, tak celý červenec a srpen nikam nevylízala a měla nohy v lavoru. :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
makka-6,1 je parádní, lepší je se vejít do 7,0,mě doktorka říkala,že těch 7,5 platí pro normální diabetiky,ale ne pro těhule...je na mě přísná co :wink: jo co se mi včera stalo, dám si k véče zeleninový salát a cereální pečivo-1 kostka se semínky z Kauflandu...a za 1,5 hodiny mám 7,2 a panikářim,co to je!!!! No oni totiž ty parchanti do pečiva přidávají karamel,aby vypadalo jako z tmavé mouky!!!takže to pak hodí glykémii jako po sladkém pečivu :angry: dobrý co.....takže teď už jen klasický chleba a rohlíky...přitom celozrný pečivo má být zdravější....
21. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
DANUSCH - co si hlavně teď v těhu odpírám je sladké a slané pečivo. Je to očistec, ale co bych pro malého neudělala.
21. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
pabli-já už ani nepočítám,co se mi všechno rozsypalo :grinning: taky je dobrý,když chci projít nějakou mezerou a nedojde mi,že mám pupek :slight_smile: při tom malování jsem se takhle šprajcla mezi nábytek :grinning:
21. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
makka-já se to dočetla na www.tehotenskacukrovka.cz,že máme radši baštit klasický chleba a rohlíky...že v tom tmavým je ten karamel pro efekt....jinak sladký pečivo vůbec nejim-už měsíc...jen občas ty ovesné sušenky bez cukru nebo teď ty bebe slazené fruktozou a podobně, taky dělám ten závin s tvarohem bez cukru....ale všeho jen malinko...
21. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
k snídani si třeba dám 1 housku a 1 bílý jogurt s lžičkou džemu bez cukru... nebo jogurt s oves.vločkama a nakrájenou nektarinkou...jindy zase 2 minikrajíčky chleba s lučinou nebo šunkou...a sním přitom o buchtách s povidly :grinning:
21. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
tak dneska mám pocit,že mám fakt o číslo menší žebra než zbytek těla... :cry: moc auuu, trajdám po kanceláři,cvičím,protahuju se,ale jakmile si sednu,tak je to zpět
21. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
holky, jdu koukat na telku a zkrátit si kalhoty :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
Dobré ráno, včera jsem měla sraz z holkama z koníka z Prostějova a bylo to super. Mám spustu kámošek na trajdání s kočárem :slight_smile:

Danuš - můj tatka je diabetika a má napsáno (od doktora a i u origoš návodu ke glukometru), že pokud má cukr hodinu po jídle do 8,9 tak je to OK. Takže pro nás těhotenské cukrovkářky jsou ty kriteria hrozně prísná. I já se mám vlézt do 7,3 hodinu po jídle a do 6,6 dvě hodiny po jídle. Zatím mi to při každém měření v pohodě vyšlo, ale já se neměřím každý den, ale jen parkrát v týdnu. Hlídám se pořád, jen včera jsem to možná trošku přehnala s borůvkama, snědla jsem jich skoro 300g což je asi 40gsacharidů na sváču, ale nějak mi to nedošlo a moc mi to chutnalo. Cukr jsem si pak raději neměřila, stejně bych s tím už nic nenadělala a jak říká mudra, každý prohřešek pozná na tom glykovaném hemoglobinu :grinning: .

Jo a co se chleba týče, tak já snídám černý, balený Tesco Heathy a toho můžu jeden celý plátek a ještě půl :wink: Navíc si ho kupuju už několik let, takže mi chutná. Je tam přesně napsáno co obsahuje a nechutná tak sladce jak to kupované "zdravé celozrnné" pečivo z dopeku. To je asi sám karamel. :unamused:
22. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Někde jsem četla, že většinou pečivo označované jako celozrnné by celozrnné být mělo, ale to označované jako tmavé není vůbec celozrnné, ale jen barvené karamelem... Já pro jistotu jím klasic. bílý chléb i klasic. rohlíky, teď jak mám navíc alergii na ořechy a různá semínka, tak mi po některých druzích celozrnného pečiva naskočí vyrážka
22. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Jo, jo není nad klasickej čerstvej bílej rohlík, nejlíp když je ještě teplej :grinning: Těch bych klidně mohla sníst hromadu, ale nesmím :wink: Alergii mám obcas na manžela, ale to mi v jídle nevadí :grinning: :grinning:

Nejlepší je to s chlebem Moskva, spousta lidí si ho kupuje, že je zdravej a ono je v něm přitom stejně cukru jako v buchtě :slight_smile:
22. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.