• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Kde jste kdo? Sedím doma a začínám se nudit :wink: Pokud se to tu nerozjede tak mi nezůstane nic jiného než vyrazit na nukupy :grinning: :grinning: Ještě nemáme monitor dechu, chůvičku, odsavačku, látkové plenky, zavinovačku.....juj toho je. Zase začínám myslet na tu banku :wink: :grinning: anebo si půjdu vsadit, za to mi aspoň nehrozí vězení.
22. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
edita: dělám korektury nějakých textů, tak tu moc nejsem, ale nakukuju :wink: ... já si musím koupit pantofle do porodnice - chci takové ty gumové nazouváky, abych v nich mohla i do sprchy :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
ahojky holky
edit-já si včera místo jedné povolené housky k véče dala 2 pak asi 4 meruňky a hned bylo 8,7 !!! Ach jo,celý den jsem měla vzornou glykémii,vše odvážené atd....a večer to podělám... :confounded:
22. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
pabli-já mám právě ty nazouváky -bílé, nosím je normálně ven,pak si je vydrbu tekutým pískem a vemu je do porodky,zdravotních semišových pantoflí je mi do porodnice líto a stejně nejsou omyvatelné...
22. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
dneska mě šéf od rána proháněl,ani mě nenechal nasnídat!! Ještě že jdu od toho 1.8. !!!
22. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
danuš: ahoj, to víš, musí si tě šéf ještě užít :grinning:
22. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
edit-už mě nebaví vzít si k véče mini kousek chleba a všechno dohnat haldou zeleniny+šunka+sýr atd.....už se těším,až budu doma a budu dělat teplou véču...
22. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
pabli-on je takovej sobec,jak jde o jeho zájmy,tak nevidí ani že jsem těhule...
22. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
ale jak mě cepoval, tak Ondrášek kopal a řádil jako o život-asi mu chtěl rozbít hubu :grinning:
22. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
danuš: :grinning: ... nojo, stejně je to dost způsobeno všechno tím naším českým stravováním - česká kuchyně prostě primárně zdravá není... a my jsme zvyklí jíst hodně pečiva, nezdravého jídla a podobně... Francouzi třeba na zvýšený cholesterol tolik netrpí, ani není tolik lidí obézních, jedí hodně ryb, zeleniny, darů moře, oliv. oleje... žádný kečup, hořčice apod... A my když jsme pak nuceni být na dietě nebo jíst zdravě, tak jsme z toho nešťastní, protože jsme holt odkojeni na té nezdravé české kuchyni...
22. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
no právě, člověk je zvyklý si dát třeba 2 rohlíky a 1 rajče a má si dát 1/2 rohlíku a 3 rajčata......
22. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
já ale paradoxně před těhu nejedla vůbec bílé rohlíky,kynuté knedlíky a podobný jídla jen vyjímečně....kvůli obsahu karamelu a cukru v tmavým pečivu jsem přešla při téhle dietě na bílé pečivo...ovoce jsem byla zvyklá jíst mraky,zeleninu už míň...Teď je to obráceně,ovoce se musí dost hlídat,1 meruňka akorát podráždí chuťové buňky....
22. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
DANUSCH - taky mám v této době velkou chuť na ovoce, ale dávám si bacha. Zeleniny sním dost,ale leze mi to taky krkem.
Zjistila jsem, že Italové jí hrozně málo. To co jsme dostávali na snídani, bylo jak pro vrabce a ženský tam jsou jak vylisovaný :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
makka-já už tu dietu držím přes měsíc,takže mi slušně hrabe, uvidíš sama za pár týdnů....
copak Italové, ti mají aspoň super zdroj mořských ryb a jiných zdravých potvůrek...je tam taky tepleji,takže člověk ani nemusí tolik baštit...a koupání v moři je super lék na depky... :wink:
22. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
slibuju si,že se mi to zlepší,až budu od 1.8. doma...chci chodit plavat a do solné jeskyně a budu si konečně vařit podle sebe.....dneska budu dělat zeleninový salát s mozzarelou
22. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
já bych klidně žila ve Francii nebo v Itálii... akorát bych tam musela přestěhovat i všechny své přátele, kamarády, rodinu, celé své okolí i se zaměstnavatelem :grinning:
22. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
fakt vás holky s tou dietou lituju... ale má to pozitivní vliv i na mě... občas v jídle dost přibrzdím, řeknu si, co kdyby se mi taky rozvíjela cukrovka, tak se tak moc nepřežírám :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
pabli-ty už si užíváš dost se silným astmatem a alergiema..ještě k tomu rizikové těhu...cukrovka už by byla moc,jsem ráda,že se ti vyhnula!!!
mě se zlepšila kapacita plic v těhu na 72% a předtím jsem měla 69% :slight_smile: a alergie se mi snížily taky, hlavně ty potravinové-třeba na ořechy :slight_smile: zviřátka mi vadí stejně jako dřív...
22. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Zítra má být tropické vedro, dneska je u nás příjemně-zatim. Dneska nakoupim i na zítřek,abych mohla zítra v tom hicu jet rovnou domu a nikde nestavět-ani policajtům :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
ahoj holky dneska asi bude šílenej pařák, tady už je napadnutí a to mi volala doktorka, že si tam mám stavit pro recept na další prášky, že mi našli v moči nějaké bakterie :frowning2: chjo snad to není nic hroznýho
22. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
winii-to bude ok,to je jen nějaký zánět močáku...v těhu jsou prý častěji....
22. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
winii: já měla zánět močáku dvakrát v 1. trim., brala jsem 2x antibi, to bude OK :slight_smile:

danuš: jojo, mám toho celkem dost :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
snad jo, si připadám jak důchodce, takovej prášku co musím do sebe nacpat po ránu, až se mi to příčí v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se fakt teším po porodu na všechny ty zakázaný věci :grinning:
22. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
WINNI - to bude něco s močákem, musí se to přeléčit.
Já mám v baráku otevřený všechna okna, pěkný průvan. Jen se netěším na noc, to zase neusnu. Myslím, že z těch veder jsou nadšený snad jen děti. Mě se také dost zlepšila alergie, ekzémy, potravinová alergie je fuč. Snad napořád. Co budete dávat prckům na prdíky?
22. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
makka-dělají se různé probiotické kapičky a kapičky na prdíky...ale v první řadě beru probiotika já, budu se nalévat kojícím čajem s fenyklem a nejíst nadýmací jídla,takže prcek bude mít prevenci přes mlíčko....
22. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
makka: souhlasím s danuš... případně pokud nebudu kojit, budeme dávat ta mléka HA (hypoalergenní) s probiotiky
22. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
jo jo,nutrilon s probiotiky... :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
ale těch pěnez! doufám, že budu chvilku kojit :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
za chvíli jdu na oběd,máme hovězí polévku a karbanátek s bramborem...musím si dát 1/2 porce brambor...
22. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
já mám dnes čočku s uzeným masem a okurkou, tak si to jdu ohřát :slight_smile: ... kde je tegga vlastně? zas u rodičů? :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.