• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli-no právě,je to pekelně drahý ty HA mlíka!!! Takže moje idea je kojit 6 měsíců a úplně odstavit v roce....
22. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
danuš: no, ideu máme stejnou... realita ovšem... no uvidíme :grinning: ale zas mě utěšuje to, že teď dělají fakt dobrá mlíka, že jsou i s nějakou ochranou proti vzniku alergií, proti prdíkům... akorát ta cena, no!

Teda, až pojedeme na podzim k našim, tak snad budu brečet :slight_smile:... jsem tam nebyla od Vánoc!... je to přes 200 km, jak jsem pak musela ležet, tak se nedalo, teď už se mi to nechce pokoušet, tak si pořád voláme přes skype (vidíme se na kameře) a oni jezdí k nám... je ale fakt, že jezdí každý měsíc :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
A jak si budete třeba ošetřovat ránu po zašití? Pokud tedy byste byly nastřižené
22. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
PABLi - Vaši nebyly na svatbě. Dnes se pokusím udělat čočkový salát
22. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
pabli-tak nějak, realita může být jiná....kdyžtak si nakoupim nutrilony v makru, HA mlíko by se mělo dávat do 3 let,pak teprve zkoušet kravské....(myslím v našem případě alergií v rodině)
22. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
makka-prý pomáhá hodně větrat,tak si pořiď od porodnice ty jednorázové kalhotky,jsou krásně prodyšné....po každém wc je dobré se osprchovat a dobře osušit.....možná je i nějaká mastička urychlující hojení...
22. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
DANUSCH - je pravda, že mi švagrová povídala, že když je před vizitou, tak ženský jsou na ostro a mají pod sebou jen vložku a doktor je pak vyšetří. Je to takové divné,ale prý to větrání dost pomáhá.
22. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Koukala jsem na netu a nejvíc na ty prdíky doporučují fenyklový čaj a teplo na bříško
22. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
makka-já si pro sebe do porodnice přibalím pár těch jednorázových přebalovacích podložek pro miminka...ty se můžou hodit...na noc atd.
22. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
DANUSCH - taky si vezmu ty podložky. Jinak jsem se bavila se zkušenýma maminama a ptala jsem se na vlastní pyžamo, prý to nemá cenu si ho brát do porodnice, prý se dokonce převlíkaly i 4x denně.
22. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
makka-ale ten fenyklový čaj musíš pít ty, když ho dáš mimču,tak si tím kazíš kojení...plně kojený mimi nemá dostat ani čaje....jen přes tebe formou mléka :wink: tu podložku jsem myslela pod sebe víš??ne pro prcka
22. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
makka: samozřejmě že byli na svatbě :slight_smile: ... však píšu že sem jezdí cca každý měsíc :slight_smile: Jinak mi zase kamarádky říkaly (každá z jiné porodnice zkušenost), že je lepší mít vlastní noční košile, poněvadž když máš tu jejich, tak ti ji nechají na sobě třeba i delší dobu a musíš pak chodit s flekama... A na šití je prý dobrá řepíková mast, ale na druhou stranu nám PA říkala, že hlavně je důležité se pořád sprchovat - jít se sprchovat vždy po každém kojení, osušit se, taky hodně hodně pít, abychom chodily hodně čůrat... pak ty síťované kalhotky a vložky, případně když jsme jen na posteli, tak si dát jen pod sebe tu vložku bez kalhotek... prostě furt větrat
22. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
DANUSCH - teď mi psala švagrová, že používala od firmy JUST mastičku, sice stojí 300 Kč,ale prý ho má vyzkoušený a pak se ještě hodí na později
22. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
DANUSCH - myslím na ty prdíky
22. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
na prdíky mám koupen nahřívatelný polštářek s třešňovými pecičkami z DM, pak taky krém z lékárny - Pupík
22. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
PABLi - ještě jsem přemýšlela nad tou rektální trubičkou
22. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
makka: v knížce mám napsáno, že tu rektální trubičku jen ve zcela výjimečných případech - hlavní je strava matky a dítěte, pak úlevové cviky s nožičkami, pak nahřívání bříška a masáže kojenců, mazání bříška, když všechno selže, tak zkusit dát teploměr do zadečku, případně v krajním případě tu rektální trubičku...
22. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
taky je dobrý na prdíky ten koupací kyblík... mimi je v takové poloze, ve které se krásně uvolní a prdí o sto šest... někdy bohužel i se stolicí :grinning:
22. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
kuk, jsem tu jen na skok vas pozdravit:slight_smile: dopoledne jsme delala melirek, strasne se mi povedl:slight_smile:

holky v albicku mam nopve brisko, vkladala jsme ho vcera vecer:slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
PIPII - obdivuji tě, že jsi to zvládla, jsem ráda, že sedím na prdeli :slight_smile: Bříško se až tak nezměnilo od minule
22. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
pipiii: bříško moc pěkný :slight_smile: přijde mi větší a větší :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
makka, neeee, vuuubec se mi nezmenilo, jenom mi dost vyrostlo, mozna to na te fotce neni tak videt ale me to bricho ted roste pred ocima:grinning: ty jo vubec se nepoznavam:grinning:
22. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
pabli-ta rektální trubička je prý návyková...tak nevim....já mám nahřívací polštářek s pohankovýma slupkama :slight_smile:
22. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
pipi-máme hóóódně podobný bříško :grinning:
22. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
danuš: jojo, právě kvůli návyku se ta trubička nedoporučuje... zatím ji pořizovat nebudu...
22. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
zase tuhnu po obědě :pensive: plodila jsem 1 smlouvu a dělám pořádek v šanonech,aby se v tom kolega vyznal,až tu nebudu
22. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
já dám prádlo do pračky, chystám se ještě vyluxovat :slight_smile: pak si zajdu pro nanuk a podívat se po nějakých těch botkách do porodnice :slight_smile:
22. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
no a nebo možná jen dám prát prádlo a nebudu jinak dělat nic... uvidíme :grinning:
22. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak jsem koukala na nějaké mastičky a k urychlení hojení se používá nejčastěji mast s měsíčkem nebo taky panthenolem a propolisem...
22. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
spíš se zeptám svojí gyn.co má vyzkoušené....
22. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.