• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
kuk:slight_smile: jsem zase tu:grinning:
22. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
možná i nějaká sedací koupel-bylinková...
pipi-psala sem,že máme hodně podobný pupíky :slight_smile: když koukneš na mě 28 tt
autor
danus:grinning: no vidis:grinning::grinning::grinning::grinning: hele mam se poptat toho kamose?
22. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
u nás je zataženo a asi bude pršet....takže aspoň na nákupu nepadnu vedrem
22. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
pipi-já nevim,jestli bych se ještě do Prahy vypraviíla....zatim jsem domluvená s tím mým kámošem,že mi nafotí něco s manžou a pupíkem...
22. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Já mám na hojení hráze objednaný homeopatika. Švagrová mi udělal kompletní seznam všeho co je dobré brát už např. měsíc před porodem, pak co v I době porodní, co v II době porodní a co se bere po porodu a všechno mi objednala a instruovala mého manžela.
22. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
22. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
já nechci z ateliéru, ale někde venku, les, slunečnicové pole....
edit-to bys nám mohla taky poradit....
22. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
danus, ja chci tehotenske akty, takze urcite v atelieru:grinning:
22. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Danus - poradit můžu, ale ony jsou ty homeopatika (hlavně ty poporodní) jen na recept. Takže pokud nemáš v okolí nějakého homeopata tak by ti moje rada byla stejně na nic :unamused:
22. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
edit-pošli mi to prosím do IP
22. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
jeee tak jsem nadsena to foceni by bylo za 1800!!juuchuuu:grinning:
22. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
tak jsem dorazila...myslela jsem, že dostanu infakrt, je tak fakt šíleně, žádnej vítr nic, nedýchatelno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dostala jsem antibiotika, nějaký zánět mám, ale je to prej v těhotenství častý, tak se to musí přeléčit, no tak hlavně, že to není nic horšího

jsem nakoupila zeleninku a dělám lečo, jsem na něj měla takovou chuť, už zbývají jen dovařit brambůrky a mužem jít dlabat, dneska už nikam nejdu, zalehnu k telce a budu odpočívat
22. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
U nás je pěkná sprška, aspoň zalije a doufám, že se trošku pročistí vzduch. Jen jsem nestihla posbírat prádlo
22. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
ahojky holky...jak se máte???já nemám ani čas za váma zajít...je tu tolik práce že nevím kam skočit...zitra nám začínají dělat koupelnu tak už budu mět konečně vanu...se nemůžu dočkat...jinak bříšo roste a praská :frowning2: :frowning2: zatím se mějte holky...
22. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Ahoj, taky máte u vás takové vedro jako tady? :slight_smile:

Renu - taky mi začíná praskat bříško, ale zatím ne moc. Největší nápor na kůži nás čeká až teď :frowning2:

Danu - já ti to dnes sepíšu do IP (ty homeopatika)

Zítra mám kontrolu na diabetologii a zároveň na gynekologii, už se těším až malou uvidím a zároveň se bojím jestli je vše v pořádu. Ach jo, bát se o ní už asi budu pořád a když si představím pubertu :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobré horké ráno :slight_smile: u nás už je šílenej pařák, dneska nevytáhnu paty z domu, ale mám naplánováno vyprat zase nějaké mimi věcičky hezky to uschne na sluníčku :dizzy_face:
23. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
edit já mám UTZ příšítí týden v pátek taky se moc teším na prďolku, ale taky mám strach a ten budem mít už pořád :wink:
23. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Já za chvilku musím vyrazit do Tesca, nemáme dom nic k jídlu, ale snad budu do 11 doma. Pak si napustím dětskou vaničku a střím do ní nohy a bude se ovlažovat vlažnou vodou a číst knížku. Pohoda jako včera :grinning: Nemít tu zahradu tak nevím, nevím. Strašně ráda bych se šla vykoupat, ale bojím se infekcí a toho, že mi v bazénu někdo skočí na hlavu, takže letos to vydržím a příští rok se už budu chodit koupat s malou. Jo a navíc dědeček říkal, že když už budou v baráku 2 děti tak si taky konečně pořídíme bazén!! :slight_smile: Tak uvidíme za rok, jestli to včera neříkal z horka :wink:
23. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Dobré ránko, Winii a Edit. Chystala jsem se do obchodu, ale když jsem jen vystrčila nos z okna, rozhodla jsem se, že se na to vyprdnu. Dnes jsem spala do 8 hod. a jsem jak praštěná po palici, takhle dlouho jsem snad ještě v těhu nespala. Poslední dobou mě docela trápí po některých jídlech nevolnost, takže to rozdýchávám. Zítra jdu do Dia poradny, snad už nebude takové vedro
23. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Já vím, naši se o nás taky fut bojí a to už jsme se ségrama starý kozy :grinning:
23. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
makka já teďka tím vedrem vůbec nemůžu spát pořád se převaluju a budím se úplně spocená je to šílený, fakt jsem ráda za to že budu rodit v říjnu takhle v létě to musí bejt šílený
23. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
WINII - já jsem také ráda, že mi to vychází na září. No, ale i v září nebo v říjnu bývá teplo a když kouknu, jak to počasí blázní, tak bych se ani nedivila. Myslím, že v těch porodnicích je to trošku klimatizovaný. Snad tam maminky netrápí.
23. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Taky jsem ráda, že se malá narodí a bude podzim a ne tady ty šílený vedra, to musí být pro mimiska záhul. Já teda spím docela dobře, ale taky jsem se dnes 2x probudila vedrem. Ale můj manžel spal zakrytej péřovou peřinou :grinning: :grinning: :grinning: Asi mu byla zima nebo co :slight_smile:
23. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
EDITAH - manžel spí odkrytý a úplně nahý. On mě snad provokuje, :wink: protože od té doby co jsem těhotná jsme spolu skoro vůbec nespali a já bych na něho hned skočila. :slight_smile:
23. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Tak jsme byli včera na kontrole a vše je v nejlepším pořádku,Barunce se u mě moooc daří, aby ne, má už 2091g!Takže žádnou malou 3kg holčičku mít prej nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
Taky máme krásný fotečky obličeje z 4D UTZ,no a je to celej taťka,ale úplně :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
My spíme oba nazí, ale odkrytá jsem já :grinning: . Sexuální choutky v tomhle vedru sice moc nemám, ale už se těším na víkend až se ochladí a chuť se vrátí :slight_smile: Já mám v posledních týdnech zvýšený sexuální apetit :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Maja - Barunka váží víc než já když jsem se narodila :grinning: Narodila jsem se o 5 týdnů dřív a měla jsem přesně 2kg, ale já jsem byla nedopapaná, protože mamka měla poškozenou pupeční šňůru. No a všechno jsem dohnala, dnes by nikdo neřekl, že jsem nedonošenec :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
ahojik holciny, tak uz mame doma konecne kocarek:grinning: je krasny! nasla jsme na nem opet neco jineho!:grinning: nektere carky jsme meli mit cervene a jsou stribrne( takove ty co odrazeji svetlo aut:grinning:) ale alespon nas nikdo nesejme:grinning:jeste se tam dneska musim stavit, nedali nam adapetr na autosedacku:slight_smile: :wink: ale uz jsem tam volala a je to ok:slight_smile:
23. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.