• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Taky si budu kupovat ty pantofle, barva mi je celkem jedno a manžílkovi úplně stejné. Bude je potřebovat na kurz a pak do porodky
23. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
pabli já právě ještě nemám žádnej soupis co sebou do porodnice, to dostaneme až na to kurzu předporodním a na ten jdu 23.září, ale ségra mi vypsala co tam sebou všechno měla, pač já si chci tašku připravit tak na to m začátku září, co kdyby náhodou to přišlo dřív tak ať to mám připravený

makka to měl nějak hodně ne? po tak dlouhý době

holky co čekáte holčičky jaký budete kupovat naušničky, jestli zlaté nebo bílé zlato nebo stříbrný
23. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
jůůůůů polívka už tady voní, se těším na ní :grinning:
23. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Já si budu kupovat ty pantofle Cross, nevíte kolik tak stojí?
23. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
WINII - má hodně, taky jsem mu říkala, jestli si nechce někam dojít. Prý na to prdí
23. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
makka: já mám právě ty "crocs", ale od Vietnamců za 99,- :grinning:... viděla jsem je u Bati ve slevě za 200,-...
winii: jojo, to je celkem pozdě asi, balit si tažku až po 23. září... no i když... :slight_smile: no ale mě zneklidňuje, že můžu klidně za 6 týdnů rodit, tak to chci mít dřív :wink:
23. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
bože - balit "tašku"!!!!!!!!§ :grinning:
23. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Winni - origoš Crocs stojí 1100kč, já si je vozím z UK asi za 600kč. U nás jsou děsně předražné :frowning2: Ale ty originály jsou z naprosto jiného matrošu než ty falešný - ty jsou z gumy a potí se v nich nohy.
23. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Naušnička kupovat budeme zlaté. Už je mám dokonce i vybrané :slight_smile:

Danuš - dostala jsi IP? Já jen jestli jsem to neposlala někomu jiném :wink:
23. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
edita: ale mají dost velké ty díry, tak myslím, že do porodky mi to bude s ponožkama stačit :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
PABLI - taky je budu kupovat u vietnamců, pak je budu nosit max. po zahradě. Do porodky stačí a hlavně jsou omyvatelný. Budu balit tašku až budu mít všechno nakoupený, což bych chtěla stihnout příští týden. Hlavně, co mi ještě řekne doktor, jak na tom jsem
23. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
edith to je pravda v těch od rákosníků se strašně potěj nohy, já je měla včera na sobě a úplná kaluž v botech :grinning: tak jsem si koupila sándále to líp větrá, tyhle budu mít po doma a do porodky si je vezmu kvůli tomu, že se v nich může i do sprchy :wink:
23. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
edit tak to já právě vůbec nevím ani nevím jaký teďka dělaj naušničky se budu muset podívat a taky v jaký jsou cenový relaci, líbili by se mi nějaké z bíleho zlata, mě se moc normální zlato nelíbí
23. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
edit-jo jo, právě to čtu...podobný seznam mám v jednom čísle Maminky....jo ty crocs si kámoška přivezla před 1,5 rokem z Ameriky a dala za ně kolem 1000,- ,ale přijde mi to přehnaný za takový galoše :grinning: já je mám od loňska z Deichmanna za 150,-
23. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
danušku asi dneska honěj v práci ani nenechaj odpočinout na koňovi
23. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Já mám do sprchy gumové žabky, to snad bude stačit, ale mají protiskuzovou podrážku. Abych se náhodou ještě nepřizabila :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
winii-přesně tak,jako nadmutou kozu mě proháněj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
holky, na teploměru na balkoně, už ve stínu, po sluníčku, máme 36,7 stupňů :grinning: ... uvnitř v obýváku 26 a v ložnici mám tady 25 :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
mě se v nich nohy moc nepotí,někdy do nich vezmu i kotníčkový ponožky a v pohodě....mě se potí nohy celkově docela málo...
manžílek je nosí už od minulýho roku a říkal, že pěkně kloužou když je někde mokro, tak doufám, že se v té sprše nepřizabiju :zipper_mouth:

danus už abys byla na té mateřské viď :dizzy_face:
u nás je pod mrakem, cca 25 stupňů,vypadá to na bouřku
23. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Já mám dámscké crocs (asi patery :slight_smile: ) a ty vypají trošku líp než ty unisex. Problém těch fake je opravdu v tom pocení noh, ale do sprchy je to šumák :grinning:

Danus - no vidíš, a švagrová se musela sejít s několika kámoškama homeopatama aby věděla jaké ředění je nejvhodnější :grinning: podle jejich zkušeností.
23. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
danuš: tyjo - to je teda extra rozdíl.... teď mi volala mamka, že v Litomyšli jsou zaplavený nějaký obchody, děda má zaplavený sklep... prý byly šílený slejváky... tady teda nic
23. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
pabli :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já teploměr nemám, co nám minule ulítl když byla vichřice, tak jsem ještě nepořídila novej, ale asi bych se taky zhrozila kolik tam je, no v bytě by mě zajímalo kolik máme, pač bydlíme pod střechou je tu fakt hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
oni hlásej, že večer mají přijí bouřy a přívalový lijáky a taky pěknej vítr, no doufám, že se to neuskuteční
23. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
holky, dobrá je tahle mapka - srážky - dole posouváte tou zarážkou na stupnici a ukazuje to srážky v průběhu dne i následujících dnů... u nás by mělo dnes začít pršet kolem 19. h, tak budeme muset spěchat z kurzu domů :slight_smile: http://meteoview.meteodat.cz/cz96/bin/
23. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Nevíte co je s Evenou? Už se dlouho neukázala ani tady ani na cukrovce.
23. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
u nás bouřka nebo liják určitě bude,bylo jako v prádelně a teď se ochlazuju a začíná foukat vítr....něco se k nám od Německa žene..... :unamused: Mám hrozný chutě na něco dobrýho,teď hned po obědě si nemůžu nic dát,až tak za hodinu nebo dvě...dia dort neměli,stejně není zdravý :wink: ale už mi z těch chutí hraboší
23. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
edit-myslím že včera tady byla a psaly jsme si...nebo předevčírem...
23. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
tak nám prší...
23. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.