• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli no jo...můj je ještě horší jak já koupil si loni žabky DC za 1800 stovek...a na malého musí mět taky takové boty to mu nerozmluvím... :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
pabli no jo ten poslední odkaz je dtsnej ale je to ARMANI
20. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
renu - ten můj si kupuje taky drahý boty :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
za hadry mě drží skrátka když jsem chtěla jeany na malého za litr tak říkal jestli to není jako hodně když mu za měsíc nebudou ale boty to můžu vymýšlet...
20. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
maji no jo to hodně lidí,...já taky nechci na malém šetřit...přece je to naše první dítě.. :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
když si před dvouma nebo třema roky koupil zimní bundu za 5000,-,tak sem myslela že mě odvezou,ale za 14dní jsem si pro ní šla taky :grinning: neplatíš jen za značku, ale hlavně za kvalitu
20. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
renu: tyjo, já si koupila těhu džíny za 1000,- a jsou to moje nejdražší džíny v životě... většinou kupuju kalhoty tak kolem 300,- - 500,- :grinning: ... tak pak holt i na to miminko to poměřuju jinak :slight_smile:... potom mi přijdou i nové riflíkové lacláčky za 300,- extrémně drahý... bude to fakt o tom, kdo je zvyklý do čeho dát kolik peněz :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
pabli - viděla jsi naše rifličky za 35,-Kč :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
joo tak to jsi ted v zimě taky kupoval jen na prkno bundu za 6500,- horsefeathers....se to asi píše...a já mám taky takovou podobnou...a o kalhotách ani nepíšu...ale kvalita je prostě kvalita je tak??
20. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
maja: u těch sportovních věcí to chápu... já jsem ale spíš na takový ty elegantní věci, takže mi stačí černý flaušový kabát za 1500,- a nosím ho už sedmým rokem... a taky mám jeden dlouhý černý kabát až ke kotníkům, to byl úlovek v sekáči za 300,- :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
maja: jojo, překrásný :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
pabli tak to jo je to tak to já za jeany dávám tak okolo 2000-3000 tisíc...a to nemluvím že mám asi 3 DIESEL...
20. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
ahoj holky tak jsem zpátky :frowning2:

UTZ dopad nijak jsem menší než odpovídáme podle měsíčků, takže buď byla dlouho ovulka, což je blbost jelikož jsem si jí hlídala podle ovu testu nebo málo baštíme, no takže mě posílají do Českých budějovic, že tam maj lepší UTZ než tady je tam i 3D, takže se jdu zítra domluvit s dr. aby mě tam objednala, ale doktor říkal, že se nemám ničeho obávat, ale stejnak na vás lehne taková depka podle něho odpovídáme 18+0 tak jsem z toho jelen, ale říkal, že maj slabý UTZ(kurňa to si nemůžou pořídit lepší?!) tak jsem si hnedka koupila meloun abych si spravila náladu
20. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
winii to se ničeho neboj...nemusíš mět cvaldu...budeš mít menší miminko tak co??
20. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
renu to teda čumím :confused: já si koupila nejdražší boty a kalhoty tak za letr a půl, víc bych nedala ani omylem :grinning: a koupit děcku botky který bude mít pár týdnů za litr tak to nevim nevim, to bych nerozdýchala a přítele by asi odvezli :grinning: :grinning:
winii - a nemohla bys zajet jen do Jihlavy k doktoru Poustkovi,ten má lepší UTZ než v Budějkách 3D/4D
evena.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudák chlap...můj otec maká v Praze má tak 40 000 výplatu tak sem byla vždy výčkaná...
20. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
winii to ber s rezervou, vím že se to snadno říká, ale četla sem že to měření a vážení mimča není vůbec přesné, jedné holce řekli že se jí narodí cvalím přes 4 kg a měl jen 3, prostě pár cenťáků nebo kil žádná míra :grinning: :grinning: zbytečně straší
20. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
winii - a Poustka bere i neregistrovaný pacientky! A co pohlaví,to Ti teda neřekli?!?
20. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
renu tak ses měla :grinning: pak je horší když si to musíš financovat sama :grinning: já měla sotva nějakou hračku jako dítě, prostě nebyli prachy :rolling_eyes:
20. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
majasisi od nás z Pejru posílají do Budějic tak se zkusím zeptat mojí dr. jestli by to nešlo blíž

no jsem se těšila jak ho po takový dlouhýýýýýýý době uvidím a prdlačky jen malinko hejbalo ručičkama a zívalo jsem myslela, že se rozbrečím
20. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
evena můj ted má taky tolik... :slight_smile: takže pohoda... :slight_smile:
a poihalví teda nevíš, nešlo to vidět ?
nene byl rád, že ho vůbec našel a pohlaví byl otočenej prdelkou takže na nás z vysoka.... :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
renu tak to jooo :grinning: ten můj má čtvrtinu :grinning: a dluhy k tomu :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
winii tak je hezký ... byl rád že ho vůbec našel :grinning: tak ještě že nikam mimčo neodešlo :grinning:
mě jednou přiložila utz na břicho a ukázala se přímo z roztaženýma nohama a tu svou na nás vystrkovala, no, typická holka :slight_smile: tvůj bude pěknej stydlín
20. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
winii měla jsi se jít proběhnout...aby se malej otočil...mě to poradila známá a malej byl vzhůru...ji tak poslal doktor když potřeboval malého vyšetřit a on spal zadkem k nim ..řekl jí at se jde proběhnout po chodbě...tak já když šla k doktorovi tak si vyběhla tak trochu rychleji ty schody a podařilo se...
winii - a kam do Budějek?
mě když spala zadkem k nám tak pomohlo když mě dr. pomačkala trochu břicho a hned se otočila
20. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
maja: myslíš, že má ten v Jihlavě lepší UTZ než v ČB? ... v ČB teď mají (tento rok) úplně nově taky 3D/4D, předtím ho neměli, tak to bude snad dobrý model...

winii: tak držím palce, ať ti to dobře dopadne... třeba je to fakt jen blbě změřený :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.