• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Zjistila jsem, že v Jihlavě se nemusí vyřizovat obvoďačka pro prcka dopředu, stačí až po porodu. Klidně tam zajde tatínek.
24. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
makka: tak to máte taky zajímavý s tím obvoďákem :slight_smile: My se dneska s manželem podíváme na nějaké reference na netu a podle toho budu nějakou obvodní v PO kontaktovat :slight_smile:. Jinak já byla dnes v noci na WC jen jednou, teď většinou chodím jednou, pak až ráno, nebo nechodím vůbec v noci... jak kdy
24. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Ptala jsem se na to švagrové,která porodila 2 děti a vždycky to tak bylo. Třeba se to změnilo,od toho jsou kurzy,abysme se něco dozvěděli.
24. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Začala jsem chodit jak kačenka, prostě už svou váhu sotva tahám. Dost trpí moje klouby. Jsem také po včerejšku poštípaná od komára, koukala jsem, že Fenistil gel používat nemůžu :frowning2:
24. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
mně vždycky pomáhalo na štípance Calcium - mast - ač mi jednou lékárnice řekla, že to teda v životě neslyšela, že by to na to bylo :slight_smile:... a Calcium užívám i na rozpraskaný konečník, napsala mi ho doktorka v těhu, ale je i bez předpisu a může se... tak zkus třeba to :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Díky za radu :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
no teda! tady snad nikdo není!!! :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
ahojkyyyy,jsem tu
24. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
no danuš, ahoj, kde se "flákáš"? zase v práci, co? :grinning:
24. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
jo pabli-jako prevenci proti odření konečníku používám po každé velké potřebě dětské vlhké ubrousky...je to nej nej a manža se to taky naučil :slight_smile: jinak taky používám calcium pantotenicum-na bradavky,prdku i jiná bebíčka a ještě balzám s konopím od saloos
24. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
no měla jsem fofr,ale vedení teď odjelo,tak bude klid
24. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
danuš: taky mám ty vlhké ubrousky - teď jsem se docela potýkala nějaký čas s mykózou, a vždycky se to přesunovala od konečníku, ale teď jsem změnila značku vlhčeného toaleťáku, přešla jsem zpět na vlhký toalet. papír od DM s měsíčkem, a taky koupila intim. mycí gel Sebamed a najednou je vše OK... ťuky ťuk... :slight_smile: Ty dětské mám na odličování... jo a včera říkala ta dětská sestra, že máme kupovat spíš dražší dětské vlhké ubrousky, že ty extra levné, takové ty "noname", způsobují dost problémů... ale plíny že máme prostě vyzkoušet podle reakce dětí.
24. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
mě ten vlhčený toaletní papír nevyhovuje,kupuju pro nás modré dětské ubr. DM a mimču ty bílé z DM. Mě na ty mykózy pomáhá jako prevence femisan a i laktobacily na to působí dobře....konzumace sladkostí to hodně zhoršuje a doktorka mi tenkrát říkala,že alergičky tím hodně trpí....já už mám skoro 2 roky klid - ťuk ťuk
24. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
zítra vyrazíme do té Plzně do zoo,jsem na to zvědavá..
24. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
taky mi ty laktobacily pomáhaly - kromě těhotenství teda, to moc nepomohly, jinak Femigel pro změnu :slight_smile:... juuu, tak to bude super, ZOO v Plzni :slight_smile: Tam jsem ještě nebyla :slight_smile:
24. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem zpátky od dr. jsem zase zchicovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ještě, že tam fouká svěží vánek, no dneska mě prohlížela zrcadlama a nebylo to nic příjemného, všechno je v pořádku jsem uzavřený a stále hlavičou dole, dělala mi zase UTZ tak jsem mimíska viděla večer jsem měla zase tvrdnutí ale jen asi dvakrát, říkala, že v tomhle stádiu to už je normální pokaď to nepřekorčí 10x za den
24. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
holky on se nemůže používat fenstil gel :astonished: :astonished: já si sním jednou namazala štípanec :astonished: vůbec jsem si neuvědomila, že by nemohl bejt pro těhulky
24. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
winii: ahojky, pěkná profilová fotečka :slight_smile:

údaje z příbaláku fenistilu:

Těhotenství a kojení
V prvních 3 měsících těhotenství lze užívat přípravek pouze po poradě
s lékařem. V dalším průběhu těhotenství by neměl být Fenistil gel nanášen
na rozsáhlejší kožní plochy, zejména ne na narušenou nebo zanícenou kůži.
Omezení rozsahu použití by mělo být dodržováno i v období kojení,
kdy by Fenistil rovněž neměl být nanášen na prsní dvorce.
24. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Z toho usuzuju, že když si ten štípanec rozškrábeš, tak nenanášet... Ale obecně, jak mi říkala doktorka, na většině léků a mastí je tohle psáno, aby se ty firmy "posychrovaly", ale na druhou stranu skutečně nebezpečná jsou jen léčiva, se kterými tak běžně do styku nepřijdeme, třeba na nějakou chemoterapii a tak... takže když se jednou, dvakrát namažeš fenistilem, tak se určo nic nestane :wink:
24. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
pabli díky si mě uklidinila :dizzy_face:

jinak jsem si přečetla tu tvojí slohovku a moc pěkný, zase užitečné informace, které se vždycky hodí :wink:
24. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoj winii-já si dneska taky užila!! Jela jsem nakoupit ráno před prácí v 7 hod,že se vyhnu odpolední frontě atd....no a nakonec jsem stála ve frontě snad 15 minut!!! Důchodci + Vietnamci, jindy je tam pár lidí,ale asi že jsou prázdniny a pátek,tak se všichni zbláznili!!!
Já fenistilem patlala jen manžu,sebe gelem s aloe vera a calciovkou.....ale jak říká pablinka,když si malinko potřeš štípanec,tak se nic neděje...jinak tvrdnutí mám tak 5 x denně,bezbolestné,ale nepříjemné to je :unamused:
24. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
pabli-já si tu tvou slohovku z kurzu vytiskla,jen jsem smazala info o vašich cenách nadstandardu a podobný věci :grinning:
24. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
dneska máme kuřecí řízek s bramborem a dršťkovou polívku....docela dobrý :slight_smile: z tý polívky nejim dršťky,ale čistou polívku mám docela ráda...v trojobalu jsou sacharidy,takže zase přísně hlídat 1/2 porce brambor...
Do tý zoo se těšim,je tam i ten Dino park myslím...
24. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
danus já když mám to tvrdnutí tak se hned po tom prcek mele jak o život, jeslti ho to vzbudí nemo ho to tam vždycky utlačí nevím :confounded: , ale nebolí to to ne, jen je to fakt nepříjemný

já taky byla v obchodě a lidi fakt blázněj honem honem, aby jim něco neuteklo

já bych taky někam vyrazila, ale manža nemá chvilku volnou, teďka mají v práci záhul jak sou dovolený a sama se mi nikam nechce
24. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
danuš: já si takhle dávám informační maily od kamarádky do jedný zvláštní složky, tak mám všechny rady po kupě :slight_smile:... já mám karbanátek se sýrem a kaší a k tomu okurkový salát :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
pabli-mňam,to bych si taky dala :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
danuš: no však už si to jdu ohřát a vezmu si to k PC :slight_smile: pak musím taky do půjčovny vrátit DVD a něco nakoupit :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
winii-mě manža zase opustí v neděli....tak aspoň tu so strávíme spolu...
24. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
hrozně si teď užívám procházky - když jdu ven, tak mě většinou bříško nebolí, cítím se dobře, lehce... Dost změna oproti první půlce těhotenství, kdy jsem prostě na břichu cítila každý krok...
24. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
danus já mám taky dneska k obědu kuřecí řízek s bramborem :grinning:, ale to co má pablinka bych si taky dala, třeba k večeři :grinning:
24. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.