• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
já to mám teda od manžela z práce, mi nosí přes týden jídlo, vyjde to za celý týden na 120,-, no nekupte to :grinning:
24. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky, taky jsem se vrátila od doktorky z Dia poradny, pochválila mě, že mám super hodnoty a pokud to nepřekračuje 7,8, tak je to v pohodě. Abych pravdu řekla, moc té dietě nedám, jen jsem přestala jíst sladké a slané pečivo. Začala jsem víc pít, což je prý také důležité. Venku je celkem obstojně, ale pořád teplo.
Na ten Fastum gel jsem se ptala proto, protože po včerejší noci mám snad 5 svědivých štípanců. Jelikož jsem alergická na štípnutí, tak samozřejmě moje štípance nevypadají normálně, ale jsou to pěkný kola
24. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
pabli- my máme ty obědy v práci za 100/pracovní týden,taky super.... :slight_smile:
takže přeji dobrou chuť :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
pabli tak to jo to je super cena za to by si to ani neuvařila :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
winii: právě, nemusím vařit a vyjde to extra levně! :slight_smile:
danuš: tak to máte taky dobrou cenu... u nás v práci bohužel jsme tu možnost neměli, tak jsme chodili do hospůdky nebo do zeleninového baru, jenže to byly ceny kolem 70,- za 1 jídlo, tak jsme šli jen třeba 2x týdně - no a podle toho jsme pak vypadali - já vždycky přibrala tak 5 kg za školní rok :grinning:
24. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
makka: tak to máš fajn s tou cukrovkou :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Ještě mi řekla, že mám docela nízký tlak, což mi nepřijde 130/80
24. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
makka: to vůbec není nízký! já mám 120/80 - 125/80 a sestřička mě vždycky chválí, že mám tlak ukázkový :wink: ... jestli jsi ale předtím neměla normálně nějaký vyšší, že by byl tenhle na tebe nízký
24. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
makka-nízký tlak?? Já má 90/50 to je nízký :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
jdu baštit :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
danuš: já, než jsem začala učit, jsem mívala 80/60, pak se mi léty zvýšil :grinning: taky dobrou chuť :wink:
24. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
TAky to nechápu :unamused: Právě tam jak chodím na cukrovku, tak ta stejná doktorka je internistka a by to snad mohla vědět
24. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Právě jsem se vrátila z DIA poradny a od gynekologa - byla jsem pochválena tam i tam za to, že řádně dodržuju diabetickou dietu. Hodnoty cukr ukázkové a za celé těhu jsem přibrala jen ty 4kg :slight_smile: Malá je taky v pořádku, hlavičkou už je stočená dolů (což i cítím) a velikostně a váhově odpovídá týdnu těhotenství. Tak jsem se dost uklidnila, protože moje malá skoro nekope. Podle doktora je to tím, že jsem moc aktivní a pak mimčo moc nevnímám :grinning: Je fakt, že ji nejlíp cítím když ležím nebo sedím což obojí moc nedělám :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
edita: tak taky super :slight_smile: Nojo, to bude tvou aktivitou :wink:
24. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Nejlepší bylo, když jsem včera doma říkala, že malou necítím a manžel mi dal na chvilku ruku na břicho a ono ho hned řádně dokopala :grinning:
24. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
edita: manžel dal včera ucho na mé břicho a říkal, že slyší srdíčko - takové to rychlé buchbuchbuch... tak cítil mimčo :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
a je fakt, že když zrovna já malýho necítím, tak manžel přiloží ucho a cítí ho hned, že se tam převaluje... pokud to teda nejsou střeva, ale já tohle na jeho břichu necítím, tak asi ne :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
teda holky,oběd malýho nějak rozdováděl,hýbe se mi celé břicho :grinning:
makka-cukrovkáři víc trpí na vysoký tlak+ těhule taky,takže asi jí ten tvůj tlak přijde dobrý a vzhledem k stavu dokonce "nízký" :slight_smile:
edit-4kg,to je málo ne?Ale asi to stačí,když má člověk už nějaký základ...já mám 7kg nahoře a zdá se mi to málo...
24. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
ty jo,v neděli budu 31+0 tt,to je mazec, už jen nějakých 8 týdnů a prcek je tu s námi....zachvacuje mě panika,aby bylo všechno připravené....v úterý nám dovezou novou lednici,včera jsme jí objednali...
24. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
danuš: asi mu oběd chutnal :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
tak ještě 2 hodiny a tradá domu :slight_smile: u nás je teď slunečno,ale od Německa se táhnou šedivý mraky,takže půlka nebe je modroučká a kousek už tmavne... :frowning2: Dneska mám nějak hodně energie a nepřijdu si tak neohrabaná jako jindy :slight_smile: včera jsem se zase hádala s manžou,teda spíš jsem ho prudila,on se hádat nechtěl....ach jo,už abych byla zase normální :unamused:
24. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
danuš: já se nehádám, občas mám blbou náladu, když přijde manžel domů, ale to to na mně vidí, tak mě přivine k sobě, já si chvilku pobrečím, řeknu, že mám blbou náladu, on, že to vidí, a zas je dobře :grinning:
24. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
ahojky holky..jak se máte??
24. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
renu: ahojky :slight_smile: pořád budujete? :slight_smile: To musí být těžký teď v těch vedrech, co? My tu měli včera po sluníčku 40 stupňů... to byl opravdu extrém, dneska se to drží na 28, tak to celkem jde..
24. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
pablinko joo je to děsnéé...ale už to pomalu končí..jen nastali komplikace s vanou...měla být ve středu a bude až příští týden tak jsem s toho rozčilená..jinak otec už obkládá co jde a od pondělka nastoupí podlaháři....takže už se to blýží do konce...
24. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
jinak vedro je teda děsné...my šli včera s mojím v 6 na koupák a byla to parááda..jsem se krásně schladila... :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
renu: tak to se pak těším na fotky! :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
jj to pak nafotím až to bude uplně hotové at mi to skritizujete.. :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
a co jinak? nějaké novinky? co doktor? jak tě strašil, že ti moc roste děloha?
24. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
dneska jsem obědnala ten koš do obýváku snad bude hezký...a nějaké prostěradla do postýlky...postýlku ale ještě vybranou nemám... :frowning2:
24. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.