• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli nevím od té doby jsem tam nebyla jdu v úterý tak snad dobré...v pátek jdu na to vyšetření ve 30 tt do Brna tak snad to bude v pořádku...
24. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
jinak už jsme zamluvili na 100 % hostinu naši svatební...bude to tady...

http://www.uracka.wz.cz/
24. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
renu: moc pěkný :slight_smile: a kdy bude svatba? :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
ahoj renu, moc pěkná restaurace :slight_smile: říkala jsem si,že tě zaměstnává rekonstrukce a nemáš čas koníkovat :slight_smile: Svatba bude v létě 2010??
24. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
dala jsem si meltu s mlíkem a k tomu pár grahamových sušenek bez cukru...hned mi je líp :grinning: za půlhodinku mažu domu
24. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
Danuš - přesně, měla jsem slušný základ, takže neva, že jsem zatím pribralala tak málo nebo že jsem zatím zhubla :wink:
No diabetická dieta na kilech nepřidá, ale už jsem si na ni zvykla a dělá mi dobře. :grinning:

Renu-kdy bude svatba? Já chci taky :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
Mě řekla doktorka, že díky dietě až tak moc nepřiberu,což je super, protože už teď chodím jak kačena a z toho mě bolí nohy a prdel. Manžel říkal, že jsem rychlá jak důchodkyně. Teď jsem byla trhat rybíz a manžílek třešně. Udělala jsem kynutý koláč s rybízem, ale bohužel jsme trošku prošvihly třešně, jsou úplně černé až plesnivé. Holt blbé počasí. Ještě, že máme višně. Meruněk bude také míň jak minulý rok.
24. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
Jé, my máme meruněk že nevíme co s nima :slight_smile: Hromadu jsem zavařila a udělala jam a navíc máme asi 3 barely s kvasem na meruňkovici a to máme jen 1 strom :wink:
Třešně jsem sušila a zamražovala jak divá a z rybízu mám asi 10 litrů sirupu, jenom nevím kdo ho bude pít.

Já chodím během dne celkem normálně, největší sranda to je když v noci vstávám na záchod, to se fakt kroutím a vleču jak 100letá důchodkyně. :grinning:
24. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
holky já musela prchnout za obkladačem...malá kolize....jo svatba bude 12.6.2010 ale oni mají už duben a červen uplně plný...chytli jsme to tak tak...
24. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
renu: my jsme v dubnu začali mluvit o svatbě, v květnu jsme zamluvili termín a v červenci se vzali :grinning: Ale je fakt, že jsme to měli na radnici a až v 15 h, tak jsme si mohli data vybírat :slight_smile:
24. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
Já jsem byla požádaná o ruku v srpnu 07 a pak byl dlouho klid. V dubnu 08 jsem odjížděla na měsíc do Anglie a řekla jsem si, že by nebylo špatné domluvit si termín na radnici, tak jsem tam den před odjezdem zajela a volno bylo en 12.7. (protože jsem nechtěla svatbu dřív než v 14 hod). No a pak jsem se v květnu vrátila a začala zařizoval hostinu a všechno okolo. Byla to rychlovka, ale tenkrát mi to tak nepřipadlo, to jen když to dnes porovnám s kámoškama, které zařizují svatbu rok nebo i dva předem. Ale zase jsem měla mnohem víc lítání.
24. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
U nás je teď hodně v módě se brát na Hluboké, v Č. Krumlově, na Rožmberku, ve Zlaté Koruně, v Červené Lhotě apod., tím pádem není na radnici tak natřískáno :slight_smile: A jsem moc ráda, že s tím nebyla žádná velká práce, nakonec se vše vydařilo podle představ, byl to moc fajn den, na který budeme s manžou dlouho vzpomínat :slight_smile: A hlavně - není vše za námi - za rok bude ta výroční párty pro kamarády, zatím jsme na ni odložili 15 tis. a už se moc těšíme :slight_smile:... To jsem si právě říkala den po svatbě, že je to fajn, že ještě za rok bude něco, kdyby to byla klasic. svatba, tak je prostě den po ní PO NÍ... :slight_smile:
24. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
Čauvec holky! Hlásím návrat:slight_smile:...byli jsme s manžou na týden na vysočině, místo dovolené:slight_smile:....bylo to super a ještě teď máme před sebou víkend, takže paráda:slight_smile:......byla to samá grilovačka, tak jsem se děsila váhy, ale už to ty dva měsíce nějak vydržím:slight_smile:.....dokonce jsem tam pořídila i nějaké věci pro prcka....ale jinak na tom nejsem tak dobře jako vy, kousek jsem pročítala a když jsem četla, že už balíte do porodky a skoro všechny snad máte vypraný věci pro prcka, tak jsem to zabalila:grinning:, snad to taky stihnu :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj Terčo, super že jsi si tak užila dovču s manželem. Vyšlo vám krásné počasí.

Já ještě nemám ani vypráno ani zabaleno :slight_smile: jsem zatím v klidu, doufám že nezačnu rodit dřív aby pak manžel nelítal jak střelený fazolou :grinning: :grinning: Příští týden už snad budeme mít konečně doma i postýlku, takže pak nakoupím i monitor dechu a pár deček a povlečení.
24. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
No bylo to super, dokonce jsme dva dny byly na koupáku.....akorát jsem se bála pořádně vlézt do vody, tak jsem se cachtala s malýma prdísama v bazénku:grinning:..........jinak jsi mě edit uklidnila:slight_smile:....a manža taky, prý mě klidně zvládne sbalit v den porodu a co nebudu mít, nakoupí:grinning:, tak jsem zvědavá
24. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Já taky závistivě koukám po všech bazénech, ale nemám odvahu tam skočit :slight_smile:
Vždyť nemáme doma blbečky, zabalit pár věcí do porodnice snad v pohodě zvládnout :grinning: Pro mého muže by bylo horší jít koupit něco pro mimčo, protože vůbec nepochopil velikosti. Musel by jít do Next nebo tak někam kde je velikost Newborn :grinning:
24. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tegga: tak tě vítám mezi internetově živými :grinning:
25. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
TEGGA - nemáš náhodou rodiče tady v Jihlavě, nebo jsem něco popletla?
25. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
holky, přidala jsem do alba na BRMS nějaké další fotky: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=405826&vReferer=
25. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Čauvec holky! Makka mamču ne a v jihlavě taky ne:slight_smile:.....manžovi rodiče mají domeček na vysočině:slight_smile:.....pabli fotky super:slight_smile:.....pěknou neděli všem
26. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
tegga-tak to je super,že jste si udělali dovču :slight_smile:
26. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
My jsem včera strávili celý den v Plzni v zoo,se známýma,co mají 7letého syna :slight_smile: Bylo to fajn,až teprve ke konci mě bolely nohy,ale jinak pohoda.
26. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
makka-já mám babičku,dědu,tetu a sestřenice v Jihlavě :slight_smile: a ještě kámošku s malou holčičkou :slight_smile:
26. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
DAnusch - já měla pocit, že to tu někdo říkal?
26. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
ale že tam má někdo rodiče,to nevím...
26. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: My dnes byli v Holašovicích, jsou tam tento víkend selské slavnosti, spousta stánků, lidových řemesel a tak :slight_smile: Koupili jsme si pouzdro na foťák, kaktus, chrastítko pro malého, manžel mi koupil perníček-miminko-kluka :grinning: Dnes bylo fakt krásně, výletové počasí :slight_smile:
26. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás byl víkend náročný, ale zato moc hezký :dizzy_face:

včera jsem měla narozky tak jsme večer grilovali, měla jsem tam pár přátel a dárečky(dostávala jsem skoro všechno na mimi , ale od našich jsem dostala ponornej mixér, tak to jsem byla fakt nadšená :dizzy_face: ) a ještě předtím jsme byli s manžílem na obědě( dárek jsi jdu od něj vybrat zítra, ještě nevím co :grinning: ) a dneska jsme si udělali super výlet do Kolína takže fakt super víkend, ale teď jsem fakt ráda, že sedím doma a odpočívám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
winii: juuu, tak to jsi měla taky super víkend :slight_smile:... gratuluju k narozeninám!!!!! přeju hodně štěstí, zdraví, ať tě manžel ani mimi nezlobí :slight_smile:
26. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
WINII také dodatečně všechno nej, nej a ať se ti splní vše co si přeješ :slight_smile:
Zítra jdu na kontrolu, na velký ultrazvuk, takže se těším jak malý povyrostl a chci určitě fotečku. Musím doktorovi povyprávět své neduhy. Snad mi pomůže
26. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahojky holky....

Winii taky vše nej nej nej..

já jdu na KO v úterý...už se těším...ale na to vyšetření ve 30 tt jdu az v pátek...ale už se nemůžu dočkat našeho prdůška...jak nám povyskočil.... :slight_smile:
27. črc 2009 v 06:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.