• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahoj holky,krásné ráno všem!
winii zpětně taky gratuluju:slight_smile:......já měla taky pěkný víkend, akorát dneska ráno, když jsem se po týdnu manžové dovči probudila sama v posteli, to bylo divný:slight_smile:.....já jdu na kontrolu až za tři týdny a dr. mi slvanostně oznámila, že mi udělá i ultrazvuk, jsem zvědavá, co na tom jejím šuntu jako uvidíme:grinning:.....ale už to neřeším, hlavně, ať je prcík v pohodě..........jinak sezení u počítače už se mu hooodně nelíbí, dostávám ty největší rány, tak nevím, jak moc tady pobudu:slight_smile:.......asi vyrazím dnes zase na nějaký nákup, tak musím udělat seznam, co nám ještě vlastně všechno chybí......taky čekám už 14 dní na povlečení, tak nevím, jestli dojde nebo se mám smířit s tím, že si budu muset nechat ušít......jsem se nějak rozepsala:slight_smile:
27. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tegga: tak nějak s tím ultrazvukem - mně minule ani nenapadlo si říct o fotku, když jsem tam sama toho moc neviděla - obrazovku má sice takovou průměrnou, ale jak už je prcek větší, tak toho moc není vidět :slight_smile:. Malej taky nemá moc rád, když sedím u PC, snažím se hodně chodit, aby hodně spal :slight_smile:. Dneska si zajdu dokoupit nějaké věci - vložky do porodnice (abych pak měla doma zásobu, takže celkem 4 balíky), musím taky doplnit zásobu vložek do podprsenky a taaaaaaaak :slight_smile:
27. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
já na tom jejím od začátku vidím jen šmouhy:slight_smile:....spíš vždycky doufám, že kdyby něco, tak aspoń ona by to tam viděla :unamused: ........ale hlavně všem se to dělá ve 30.tt, já budu 34.tt a ještě mi k tomu teprve bude brát ty odběry.....já tam minule zase byla snad minutu v té ordinaci.........
27. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
winii-dodatečná gratulace :slight_smile:
27. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
a takový věci, jako vložky a tak, jsem zatím vůbec neřešila.....začínám z vás být fakt nervózní, co už všechno máte :sweat_smile:
na KO jdu v pátek a napíšem MD, na velký utz jdu 4.8. :dizzy_face: do nemocnice
ahojky holky....ty jo to je hrozné..místo toho abych měla starost o věci pro mimi a o věci do porodnice tak ted zase řeším podlahy... :frowning2: je to mazec...
27. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
tegga-nebuď nervózní, pablinka ti může poslat svůj seznam do porodky,poupravíš si ho podle sebe...podle seznamu se líp nakupuje atd..... :wink:
27. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
ahoj danu:slight_smile:.....a na mateřskou jdu až od 13.8......myslela jsem, že jste tady říkali, že když jsem na PN, tak musím 8.týdnů před porodem.........tak jsem se na to ptala a prý ne, stačí až 13......tak doufám, že to nebude špatně:slight_smile:
27. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
renu-aspoň ti to líp utíká a neřešíš blbiny a nemáš čas se tolik pozorovat :grinning: Zase budeš mít pro mimi krásný nový byteček :wink:
27. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
no jo, ale já si te´d odjela na týden na dovču, pak vás jdu dočíst a každá má seznam, nakoupeno, vypraný, vyžehlený...pablinka už myslím pomalu i zbalený.........z toho musím být nervózní:grinning:
27. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
renu taky už by mě to nebavilo.....nás čeká ještě jedno malovaní a pořád to odkládáme, protože se nám do toho strašně nechce......ale jinak mě včera odpoledne chytl uklízecí amok, přerovnala jsem půlku bytu:grinning:
27. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
tegga-ono je to asi jedno....já tím že chodim do práce,tak jsem ráda,že jdu těch 8 před termínem...dalších 14 dní bych už asi mlela z posledního...
danu to jo to máš pravdu...ale pozorovat sama sebe stíhám třeba to že mi děsně jede to břicho..praskám jak šílená..rozjíždí se mi to před očima....jsem s toho neštastná.. :frowning2:
danu to jo, moooooc ti to přeju:slight_smile:
27. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
tegga-sbalený nemám do porodky nic...dost mi ještě chybí,mám tak 1/2 věcí....pro mimi mám vypráno 2/3 věcí,takže buď v klidu
27. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
tegga: nebuď nervózní, ze mě ne... já sice mám všechny ty věci, ale nemám tašku, do které to sbalím :grinning:
27. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
jé, já se toho břicha taky strašně bojím......mě zatím nepraská, ale jakoby se mi na něm někdy udělají šupinky, jakoby se loupalo....tak čekám, kdy začne praskat.......a ta hnusná celulitida :stuck_out_tongue_closed_eyes: , sem zvědavá, jestli se toho ještě někdy zbavím
danu já nemám ani zbalený ani nakoupený... :frowning2: pošlete mi někdo ten seznam at kouknu co mám koupit...
holky, však je ještě spousta času! :slight_smile:
pabli tak to je super:grinning:.......tak ji ještě chvilku nekupuj ju:slight_smile:......pošleš mi prosím ten seznam
27. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
renu-to mě mrzí,já mám jen miniprasklinky na prsou jakoby zevnitř a směrem dolu,takže v žádným výstřihu to nebude vidět....pupek je zatim ok....dál se mazej a pak si koupíš krém na strie,který je vyhlazuje a zmenšuje...třeba Avon ho dělá a je dobrý,kámoška ho používala
27. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
tegga tak o celulitidě mi ani nemluv....je tooo děěs... :frowning2:
27. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
danu jj bdu muset...mám slíbenej ten laser...tak uvidíme..
27. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
holky jdu posnídat hnedka jsem tu..
27. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
holky šílená věc, teď k nám přišli 2 policajti,že potřebují do našeho přístavu,že u nás někde mělo vyplavat ženský tělo....možná jste to slyšely ve zprávách,že se při těch povodních ztratila starší paní....uááá
27. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
my byli minulý týden na koupáku.....vlezla jsem se do starých plavek kupodivu.... a doma jsem si říkala, docela dobrý........na koupáku mi každý tlemil na břicho, tak jsem se vůbec necítila a pak jsem se viděla na fotkách, tak jsem ztratila veškerý zbytky sebedůvěry.....připadala jsem si jako velryba :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....tak jsem tam druhý den naklusala v triku na ramínka a jen spodním díle plavek :grinning:
27. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
tegga-já se chystám chodit na MD 1x týdně plavat,ale vezmu si už těhu plavky,taky bych se v bikinách necítila..
27. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
já nevlezla ani jednou do bazénu:grinning:.....teda jo, ale jen po kolena:slight_smile:......pořád z toho mám strach, tak jsem si řekla, že už to vydržím.....ale lákalo mě to mooooooc
27. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
danuš: jeeeeee, to je jak z hororu!

tegga: pošlu
27. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.