• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Dobré ránko holčinky, já jsem si protáhla trošku spaní, ale parádička. Dnes mě čeká gynda, takže bych měla vidět malého. Musím se také domluvit na mateřské, protože mi ve středu končí 20denní dovolená a co teď, jestli budu na neschopence? Nevím. Jinak jsem zjistila po včerejšku, že mi hodně na bolest kostrče pomáhá gymbalon, jen na něm tak hopsám. Ještě musím tento týden dojet pro nějaké pantofle do porodky a na pondělní kurz. Moc se mi v těch vedrech nechce. :frowning2:
27. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
tegga já už si to moc nepamatuju...kukni na net...
27. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj makka! ty se máš, že uvidíš prďolku:slight_smile:...mě konečně začíná kurz příští pondělí.....a končí myslím 27.9.....a já mám 22. první termín:grinning:
27. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
renu-já taky nic nechytla,ale někdo na to trpí víc a obzvlášť v těhotenství...
27. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
jj renu, to už jsem koukala, myslela sem, chtěla jsem osobní zkušenost:slight_smile:
27. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
makka-ahojky,ty už bys měla jako já mít nárok nastoupit na MD ne??těch 8 týdnů před termínem porodu...
27. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
TEGGA - já mám kurz 3.8. a je 2hodinový rychlokurz, myslím, že nám to všechno naládují do hlavy a vykulený půjdeme domů. Ještě nám chtějí ukázat porodní sál, což by si mohli odpustit. Holky, jaký se bere termín porodu, podle menstruace nebo ultrazvuku? Od jakého termínu se odvodí mateřská dovolená?
27. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
:grinning: tegga-mě taky nabízeli termín kurzu 15.9.,tak jim říkám,že mám 26.9. termín porodu,že 15.9. je jaksi šibeniční termín a tou dobou už můžu mít porod za sebou :grinning: Takže jdem 20.8. s manžou na ten 1denní jednorázový vše v jednom
27. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
DANUSCH - právě mám podle ULT termín 29.9., což by těch 8 týdnů mělo padnout, nechci jít na neschopenku a řešit vycházky
27. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
makka-asi se bere ten podle PM,to ti řekne dotorka-zeptej se dneska.... já mám podle PM a podle utz jen 1-2 dny rozdíl :slight_smile:
27. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
makka-já mám teď poslední týden v práci, tobě to vychází hodně podobně viď, třeba ti doktorka vyjde vstříc,nějaký den, sem nějaký tam...to přece nebude řešit ne?
27. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
DANUSCH - myslím, že ještě budu muset být na neschopence
27. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
makka-dovču si vyčerpala celou?? to je škoda....
27. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
DANUSCH - no uvidíme, s mým doktorem se dá docela dobře domluvit. Takže v práci finišuješ, to je paráda? Myslím, že tu jsi jediná, která chodí do práce. Jsi fakt dobrá!!! Já to vzdala a šla od července, jsem za to moc ráda, protože jsem to už nezvládala. A ještě k tomu ty vedra a cukrovka, ne děkuji.
27. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky dobré ráno :dizzy_face:

zapoměla jsem včera přívitat teggu- tak tě vítám zpátky :grinning:

holky u nás začíná bejt zase pěkný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj Winni, koukám že jsi také obdivovatelka vedra :wink: Já musím na 10:45 h. na gyndu a zrovna v takovém pařádku
27. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
ahoj winii:slight_smile:

holky, mně to vedro vůbec nevadí :slight_smile:... teda kdybychom učili o prázdninách a museli být v neklimatizovaných počítačových místnostech, tak to by byla jiná, ale takhle, když jsem na PN, naplánuju si den podle svého, jdu do města prostě v době, kdy je mi to příjemné, tak je to fajn... konečně mě taky nebolí v krku a cítím se celkově dobře :slight_smile: venku chodím jen ve stínu nebo mám slamák, tak si připadám jak u moře, zvlášť, když se ještě natřu krémem na opalování a vezmu si lehké šatičky a jdu si svým tempem :slight_smile:
27. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
všem moc děkuji za gratuluce, jste zlatý holky :dizzy_face: :grinning:

makka tak to ti nezávidím, ale zase budeš mít hezkou odměnu zato :wink:

já nastupuju na mateřskou 27.8. takže ještě měsíc a takový ty věci do porodnice taky ještě nemám nakoupený atd., a taky mi ještě spoustu věcí chybí, chci to dát dokupy běhěm srpna, tak uvidím jak to půjde :grinning:
27. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
makka-no obdiv si ani snad nezasloužím,mám pohodovou práci v kanceláři,občas teda nějaký šéfův výmysl,ale jinak mě spíš všichni šetří....horší je vstávat v 5:30,to beru za nejhorší zlo....poslední týden chodim pozdě,ale nikdo to neřeší...firma je ve staré budově,takže krásný chládek i v létě...mám bolerko s dlouhým rukávem a je mi akorát....no a odpoledne venku padnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: cukrovka mě lehce vytáčí,ale už to přestávám řešit a prostě zatnu zuby a dám si zajít chutě na všechno zakázané...jen ty žebra mě bolí od sezení u pc,takže jsem zamítla jít 6 týdnů před termínem a půjdu teď těch 8t.Nechci si pak něco vyčítat,že jsem něco zanedbala nebo přehnala...
27. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
já jdu na UTZ velký teďka v pátek tak se mocinky těším, sice jsem prďolu viděla teďka dvakrát u svoji dr, ale ta má takovej divnej, že jsem tam poznala jen hlavičku :grinning:

ahoj pabli, tak to já když je ten šílenej pařák tak jen mi až na omdlení, ale když fouká větřík tak je to v pohodě

dneska si jdu vybrat nějaké to světlo nad přebalovák, chci nějaké to tlumené, abych na prcka v noci nemusela svítit normálním světlem, tak doufám, že něco vyberu
27. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
pabli-taky mi začíná "dovča u moře" od 3.8. :grinning: :grinning: :grinning: chci si to 100% užívat
a co vůbec pipii se tady neukázala jak dopadla na KO :confused:
danus máš recht jen si to na těch 100% užívej, utečeti to jako voda a budeš mít Ondráška u sebe :dizzy_face:
27. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
winii: pipiii psala v jiní diskuzi, že KO ok, malé míry odpovídají - prý je to děsně souměrné miminko...má, myslím, 1050 g... :slight_smile:
27. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
winii-já jdu na velký utz do nemocnice,4.8., je pěkně podrobný a kvalitní,takže bych měla vidět dobře,jestli teda nezaujal nějakou akční polohu :grinning: :grinning: :grinning: Nemůžu tomu uvěřit,že za nějakých 7-8 týdnů ho budu mít u sebe :dizzy_face:
27. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
3.8. mám rozlučku v práci,nějak po obědě,odpolčo, takže jim objednám dorty...hm a já na ně budu koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes: co se dá dělat....možná si koupim 1 dia :grinning: vybrali na mě kolem 1 000,- mám za to už koupený ten kojící polštář a bezešvou podprdu Carriwell na spaní :slight_smile: asi to trochu obrečím....
27. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
pabli tak to je dobře, že je malá v pořádku a je ukázkový miminko :dizzy_face:

danus tak to já jsem ráda, že jsem tam v práci takhle utekla na neschopenku, pač kdybych se tam měla s nima loučit tak to tam šíleně ořvu, jsem tam fakt byla moc ráda a super kolektiv, mě stačí když tam jednou měsíčně za nima zajdu na pokec a jsem z toho na měkko vždycky když odcházím, ale stejně mě to nemine, protože až si pujdu tam za učetní vyřídit mateřskou tak tam stejnak musím vyklidit si stůl a takový ty věci- chjo to bude smutný :confounded:
27. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
holky já jsem tady četla diskuze o kojení a není to teda žádná sranda, se dobře rozkojit, jíst nemůžeš všchno a by to mimi nenadýmalo, musí se to vyzkoušet co vám oběma dělá dobře atak, no jsem z toho rozhozená a bojím se aby sme to zvládli :confounded:
27. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
jinak byla pipiii o víkendu na nějakým tom fesťáku :grinning:

danuš: jeee, to bych taky ořvala, ještě že jsem musela ze dne na den na neschopenku, ale budeme mít někdy v září nějakou sešlost s kolegy, dají mi taky dárky, tak to bude taky dojemné :slight_smile:... i když mám mezi nimi kamarádky, se kterými se scházím pořád, takže to zas tak hrozné nebude :slight_smile:

winii: tak stůl už mám vyklizený, dokonce to za mě vyklízely kolegyně, když jsem ještě ležela v tom 1. trimestru, poněvadž ředitelka tam za mě našla zástup, tak aby měl kde sedět :grinning:
27. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
winii: já se ani tak nebojím porodu, věřím, že se o mě v porodnici postarají, jako spíš toho rozkojování a vůbec toho papání miminka...
27. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.