• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
:grinning: :grinning: :grinning: uz je u nasich na pude:grinning: takze ho uvidime az se malinka narodi:slight_smile:
27. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
jo a nemám na něho ještě koupenou tak pěknou hračku:slight_smile:
27. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
:grinning: hracka uz lezi tady v postylce zase:slight_smile:
27. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj, jsem v práci a tak nemám moc čas na net. Po dovolené se nám tady toho jaksi nahromadilo :slight_smile:
Ale už jen 5 pracovních dnů + 1 ale ten už moc pracovat nebudu a nastupuju na mateřskou, docela se těším. Dnes je normální počasí a doufám, že tak vydrží celý týden, nerada bych se tady potila jak myš :grinning:

Ohledně dovči příští rok - pokud bude malá zdravá a nebudou nějaké nečekané potíže tak na dovču pojedeme přelom září/října. Už mám dokonce i vybráno kam :wink: Super bungalovy na Kanárech, poletíme i s našima
27. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
edith, my pojedeme pristi rok( pokud take bude mala ok) v zari do chorvatska pres noc autem, amalka jeste asi nebude chodit:grinning: takze toho povezeme mooocinky mooc na letadlo.
27. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
tak jsem opět bez povlečení, dnes mi došel email, že zboží nedošlo od dodavatele, to už je podruhé.....budu si to muset nechat ušít nebo nevím
27. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj edit a pipiii
tegga-já zadám šití povlečení tenhle týden,musím se k tomu dokopat :slight_smile: doma mám jen 1 povlak na deku,tak nechám ušít dvoje i s povlakem na polštářek-na později...
27. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
vybrala jsem si na netu dekoraci nad přebalovák a borduru nad postýlku,mám je v albu :dizzy_face:
27. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
už mě to vytočilo, mají to pořád v nabídce a přitom jim dodavatel zrušil dodávky......já bych si vybrala, ale chci k tomu ten rovný mantinel a to nikde nemají.....tak nevím jak to udělat, bude mi to šít mamka, ale nevím, jak s tím mantinelem
27. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
tegga, ten rovny mantinel maji v Ikee
27. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
jenže ten se mi nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....pipiii ale nevíš za kolik? že bych ho koupila a nechala na to ušít potah?
27. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
tegga, bohuzel nevim:frowning2: me se nelibil, tak jsme nekoukala na cenu, koupili jsme tam ty chranice postylky a jsou nam k nicemu, apc nam na nasi postylce nesedi!:-X
27. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
my máme postýlku koupenou tam, tak to tam rovnou vyzkoušíme, aby to sedělo......právě, pamatuju si, že jsem tam nějaký mantinel viděla, ale nelíbil se mi......ale kdyby byl levnej, tak ho koupím a nechám na to ušít ten potah a bude
27. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
my mame postylku 30let starou...:-/ zakoupenou nekde :grinning:
27. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
u mamči budeme mít taky postýlku ještě po nás:slight_smile:....ty jsou nejkvalitnější pipiii :wink:
27. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
tegga:grinning: nejkvalitnejsi:grinning: to jsme zvedava:grinning:
27. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
tegga TP mam 12.10, nebo 16.10 podle UTZ ve 12tt a ve 20tt:slight_smile: podle MS mam 14.10 takze presne uprostred:slight_smile: jsme zvedava:slight_smile:
27. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
tak když už vydržela třicet let, tak musí být kvalitní :wink: ....dva roky s vaší malou ještě určitě přežije
27. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
já ty termíny moc neřeším:slight_smile:...si říkám, že koncem září nebo začítkem října to snad bude:grinning:
27. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
tegga, doufam ze do 3 let:grinning: velkou postylku bychom sem nedali:grinning: a stehovat se budeme za 3 roky:slight_smile: a ona byla pouzivana asi pred 23lety, potom pred 2 lety, mezi tim byla na pude:grinning:
27. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
tak jsem byla na obědě,měli jsme špagety po milánsku-fakt dobrý :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
pipi-to jsme na tom stejně,já taky doufám,že se prcek do tý postýlky vejde do 3-4 let.....je taková větší, prostorná a dá se odmontovat přední díl,aby mohl pak vylézat sám....
27. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem přidala do alba fotky z dnešního ultrazvuku, malý už má 2 kilča a prý to není žádný mrňous. Jinak mi brali zase krev, jako ze začátku.
27. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
danus :sweat_smile: tak mi mame tu malou:grinning:
27. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
makka, 2kg?:grinning: moje mela v patek 1kg:grinning:
27. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
27. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahoj tak jsem zpátky z města, manžílek mi dneska šel kupovat ten dárek, tak jsem si vybrala světýlko nad přebalovací pult, pak jsem chtěla přebalovací podložku na pultík, ale měli jen jednu a ta se nám nelíbila, takže budem muset počkat až přijde větší výběr, pak jsem chtěla prostěradla do postýlky-ty nepromokavý- ty taky neměli snad příští týden-tak jsme dneska chtěli utrácet a nebylo za co :confounded: :grinning: tak to zkusíme zase příští týden

ještě jsme byli nakupovat v kauflandu a tam měli ten olejíček na strie od HIPPU za 199,- tak jsem si ho koupila, v rosmanovi co jsem na něj koukala tak ho měli za 260,- tak nekupte to žejo :grinning:

no a teď jsem ráda, že sedím doma a dávám si vanilkovou zmrzlinu s čerstvým banánem

až budeme mít ten koutek pro prďolku taky udělanej tak vyfotím( počítám, že to bude tak koncem srpna)
27. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Mamka mi říkala, že jsme taky byly velký, takže už vím po kom budu mít velkýho prcka :wink:
27. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
ja chci prcka:grinning:
27. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zas tu :slight_smile: po nákupech a obídku :slight_smile: zašla jsem si na kuřecí steak se sýrem a broskví a hranolkama za 60,- :slight_smile:

Jinak jsem dokoupila nějaké věci co se týče hygieny mé a prckovy, taky jsem koupila tu tašku do porodky :grinning: a ještě mini sportovní tašku pro manžela na věci pro mě a pro mimi, až pro nás pojede... obě tašky u Vietnamců, ta větší za 160,- a ta menší za 90,-, no nekupte to :grinning: , tak to tam zkusím vyskládat, jak se mi to tam vejde :slight_smile:.

makka: máš malinkého obříka :slight_smile: Ale ty máš i cukrovku, viď, tak to můžeš být jedině ráda, že tě rozhodně nenechají přenášet :slight_smile:.
27. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.