• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jé tak to já jsem taky zvědavá kolik budeme vážit v pátek :confused:

makka asi mu tam posíláš samý lahůdky :grinning:

pipii konečně si se ukázala, ségra( ta bláznivá) byla taky na tom fesťáku a co nám volala tak prej šílený bahno, že se má mamka co tešit až to bude všechno prát :grinning:

já už se taky těším na prďolku :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
winii, joo bahno bylo husty:grinning: ale jinak to bylo fajn:slight_smile:

pabli, teeda ty uz budes pripravena do porodky, jo?:slight_smile: hmm:slight_smile: ja jsme nezacala jeste prat:slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
pablinko koukám, že umíš i v ceně nakupovat dobré jídlo :grinning: :grinning:

já jsem taky zvědavá jestli se mi to všechno do té tašky vejde, co na to mám připravenou, přinejhorším mi mamka když vždycky něco přiveze
27. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
ja budu mit obyc cestovni tasku:slight_smile: vse v jednom:slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
holky děláte nědko květákouvou políku?? já jsem teďka dala vařit květák, takže bych jí udělala
27. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
winii: vím, kam zajít :grinning: ... ale bylo to menu, takže menší porce, ale na mě akorát :slight_smile:

pipiii: podle mě se neorientuj, já jsem v tomhle trošku extrém , mně hodně pomáhá mít všechno pěkně předem připravené, mám pak dojem (někdy mylný :grinning: ), že mám vše pod kontrolou :wink:
27. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
no mi máme jednou takovu obr cestovní tašku, když jako jedem na dovolenou, ale tu si brát nechci, by tam asi na mě koukali jak na magora, že tam jdu snad na měsíc :grinning: , tak mám takovou poloviční, no nějak to tam našlapu
27. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
holky u nás je úplně obloha bez mráčku, jo teď sem si vzpoměla, že jsem chtěla koupit ten teploměr na ven, abych pak vůbec věděla kolik je stupňů a podle toho mohla prcka obléknout
27. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
winii: já si koupila takovou malinkou, pak nafotím obsah i sbalenou tašku :wink: ... my si toho tady v ČB moc brát nemáme, nejsou tam žádné skříně, jen noční stolky... takže to pak ani není kam dát, navíc třeba vložky tam dávají (i když si jeden balík pro jistotu vezmu), a veškeré věci na mimi taky dostaneme (včetně plínek a tak)
27. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
winii: my tu máme taky krásně, když jsem vyšla ven, tak mi bylo chvílemi i docela zima, měla jsem dlouhé letní šatky, když jsem šla ve stínu a foukal vítr, tak jsem si fakt myslela, že jsem to s tím lehkým oblečením přehnala, ale nakonec bylo akorát :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
ja si konecne delam jidlo:grinning:
27. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
tak polívka je hotová a taky jsem vyzkoušela ten ponornej mixér a super :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Přesná váha malého 1991 g.
27. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
makka: úplně jako letopočet :slight_smile:
27. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
tak jsem to sbalila, akorát se mi tam nevešel župan, ale ten si asi brát ani nebudu, nebo mi ho tam pak manžel přiveze... nechce se mi brát v září ten huňatý, pak mám jeden černý saténový, ten je lehounký a skladný, ale zas nevím, jestli se hodí do porodky :slight_smile:
27. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
Já jsem se na váhu raději ani neptala, ale prý je v normě :wink:

Jinak jsem se ptala jak je to s tím vyvoláním porodu u těhu cukrovkářek a bylo mi řečeno, že pokud je mimčo i mamča OK tak na to taky nějak nespěchají a klidně nechávají pár dní přenášet. Uvidíme jak dopadneme my.
Ale už mi to je jedno, na porod se těším, protože nic nemůže být tak úděsný jako ta dieta :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
PABLI - a to se ti tam vešly i plíny a vložky?
27. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
EDIT - já doufám, že mimčo už moc růst nebude, 2 kilča už je teď dost
27. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
makka: plíny neberu, ty tam dostaneme :slight_smile:, vložky taky dostaneme, ale jeden balík jsem si tam dala :slight_smile:
27. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
holky, tady je, co si beru... akorát nevím s tím županem... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3074358#navigator ... na následující fotce je pak vyfocena ta taška i s přiloženým županem (abyste si příblížily tu její "velikost")
27. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
pabli, proc si tam beres ty ubrousky na mimi?
27. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
pabli-jsi precizní :slight_smile: já si vezmu jen to 100% nezbytné a manža mi pak bude vozit podle situace další věci...když bude nadstandard,tak budu mít v lednici jogurtíky a jiné dobrůtky...
27. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
jo my taky máme mít s sebou ubrousky na mimi...
27. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
pipiii: nejsem si jistá, jaké tam budou ty ubrousky, já bych raději tyhle hypoalergické, navíc je používám i pro sebe na odličování a tak :slight_smile:... v porodnicích tady většinou ubrousky nedávají vůbec
27. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Teď jsem si zkoušela ty jednorázový kalhotky, protože jsem se bála, aby mi vůbec byly, a v pohodě. Jinak musíme mít do porodnice jak plíny tak i vložky. Takže ještě k tašce povalíme vložky a plíny
27. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
aha, musim zjistit co v te nasi je, jen vim ze lednicku tam mame na 100%
27. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi, ledničku, telefon (jen pro příchozí hovory). Ve vstupní hale před oddělením je automat na kávu a nealkoholické nápoje.

skrin tam take neni, jeste se zeptam na ten nadstandart... ale bez manzela, jen na jednoluzak
27. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
makka-já sháněla ty jednorázovky malé a všude měli L/XL a větší,tak nakonec přes internet mám M/L, 5ks za 59,-
27. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
DA¨NUSCH - já objevila jen L/XL a stačí
27. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
já se do těch M/L vejdu i teď s břichem,tak snad mi nespadnou po porodu :wink: ale je to dobrá věc,jsou vzdušný a člověk je pak jednoduše vyhodí
27. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.