• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
pabli, to teda!:grinning:a nevim ze ma porad depky ze je tlusta:grinning: vzdyt ma malinky brisko:grinning:
27. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
oki:grinning:...pabli to sem co, ještě bych mohla dofotit všechny věci, když už jsem v tom:grinning:
27. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
tegga - a kde teda máš tu přibývající váhu :grinning: :grinning: :grinning:
Co mám říkat já s + 19kg :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
maji, huusteeee!!! 19kg plus!!!! husty!:grinning:
27. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
maja: přitom to bříško tvoje taky na 19 kg nevypadá! :grinning:
tegga: kolik jsi přibrala? Tak 5 kg, ne? :grinning:
27. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Ničeho se nebojím,bratránkova žena přibrala 25kg a malýmu je šest měsíců a ona už je na své původní váze
Vlezlo mi to jen trochu do stehen,do boků a malinko do zadku,ale není to zas taková hrůza,všichni mi říkají že sem pěkná a neroztýkám se :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
joooo, vy se smějete, jenže já mám nahoře 10 kilo.......pipiii s tím kočárem nevím, když fotím z bleskem, tak se leskne a vypadá hnusně, jak vůbec nevypadá a když fotím bez blesku, tak je škaredá nekvalitní fotka
27. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
tegga, kurna, fotky vzdycky zkresluji, sup!:grinning:
27. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
fakt ne, musím to nafotit za denního světla........dám tam jen jednu, pro ukázku a nafotím to všechno, až někdy ju:slight_smile:
27. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
:-/ teggaaaaa, :-/ ja mam take nejakou s bleskem, nejakou bez:-/
27. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
jenže já když ten můj vyfotím z bleskem, tak je to jinej kočár:grinning:.....jednu jsem ti tam dala:slight_smile:
27. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
já to zítra ráno nafotím ju, slibuju:slight_smile:
27. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
http://www.darababy.cz/zbozi/tako-jumper-x

vypada jako tenhle, jenom tam ma tu sklopovaci strisku.
27. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
jj, ten jsem měla i chvilku v albu, protože ten můj jsem nenašla......asi už ho tam nemám, musím mrknout
27. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
holky tak máme tu problém, manžílek se 10 týdnů před porodem rozhodl, že se mu jméno Nela prostě nelíbí a že jí nechce :astonished: :angry: já se z něho asi zblázním, já už si na to zvykla a i tak na bříško mluvím a on teďka takhle blázní ]-

mě se jiný jméno nelíbí tak to ještě u nás asi bude pěkná hádka :confounded:
27. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tegga: krásný kočárek, i takhle "ve stínu" :grinning:

winii: jeee, to je nemilé... to teda nevím, jak bych řešila... :unamused: A manžel na bříško jako na Nelinku nemluví... ten můj začal hned, jak jsme to jméno vymysleli a věděli, že to bude kluk, tím pomohl si na to zvyknout i mně :slight_smile:
28. črc 2009 v 06:28  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

pabli manžílek jí občas řekli Nelinko, Nelouši, ale né tak často jako já, no a včera přijde s tím, že se mu to nelíbí, chce jméno Karin, ale mě to přijde hrozně tvrdý a vůbec nevím jak by to šlo zdrobněle :confused: :confounded: tohle jsem teda nečekala, že stím přijde, projeli jsme celej kalendář a mě prostě nic jiného nesedne, jak sem si zvykla na Nelinku tak se mi všechna jména protivý chjo :frowning2:
28. črc 2009 v 06:59  • Odpověz
winii: při nejhorším si pak určitě na jiné jméno zvykneš... já chtěla vždycky Honzíka, a taky máme nakonec Vítka, a jsem za to ráda :slight_smile:... Ale je to teda blbý - takhle chvíli před porodem, Karin mi připomíná Kvasku, nekoukal náhodou manža zrovna na ten film? :slight_smile:... šlo by pak: Karinka, Karča, Kari... ale Nela se mi zdá prostě lepší...
28. črc 2009 v 07:04  • Odpověz
Je fakt, že Nela je dost časté jméno, letos 12. nejčastější... http://nasepenize.cz/news/123/ARTICLE/4965/2009-05-22.html
28. črc 2009 v 07:06  • Odpověz
Každopádně to chce jméno, které bude naprosto přijatelné pro oba... Pokud ne v našem kalendáři, je spousta jmen cizích, která můžete dát...
28. črc 2009 v 07:07  • Odpověz
pabli na ten film jsme nekoukali, vůbec nevím kde k tomu přišel :grinning: , vím že je teďka Nelinka časté jméno, ale mě se líbí už dlouho

ještě bych teda byla pro Melánii to je trochu podobné té Nele, ale to se mu taky nelíbí a taky jsem hledala na netu kdy má svátek a vůbec mi to nenašlo :confounded: , bysme museli na matriku
28. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
winii: zkus si půjčit knížku Jak se bude jmenovat od Marie Knappové... podle ní se řídí i na matrikách, když rozhodují, které jméno povolí a které ne :slight_smile:
28. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
ahoj holky! winii myslím, že tě uklidním....my se nerozhodli ještě pro vůbec žádný jméno.......nemůžeme se dohodnout, rozhdneme to až v porodnici:grinning:
28. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
ahoj tegga tak to máte taky blbý :grinning: , ale zase o proti mě jedna výhoda, že na nějaké jméno už nejsi uplá, pro mě to bude hrozný problém si zvyknout na jiné jméno jestli se nedohodnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
já jsem zvyklá na to, co chci já.....manža prckovi zase říká tím svým:grinning:.....chudák v tom bude mít hokej:slight_smile:
28. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
tegga: vy na něj mluvíte každý jiným jménem? :grinning:
28. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
no někdy jo :sweat_smile: ....ale manža naštěstí nemluví tak často, jako já, takže je to jasný :grinning:
28. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
chudák kluk :grinning:

Teda tady je úplně černo, budu muset rozsvítit, za chvilku se rozprší... :unamused:
28. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
to jo, ale hlavně, abysme se domluvili, až se narodí:grinning:......tady je krásně, úplně vymetená obloha....
28. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
jo pabli, už máš zabalenou tašku :wink: ?
28. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.