• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga: to bude bitka na porodním sále :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
to já právě myslím, že manža bude naměkko, tak ustoupí....proto to teď nehrotím:grinning:
28. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
čauky kočky :slight_smile:
teda já měla včera den, manža měl už v neděli rýmu a včera přišel z práce vyřízenej,odřenej nos,zvýšenou teplotu...chtěl jít zase do práce,ale já mu říkám,ať si vezme 2 dny dovči a uvidí....jako nechápu to,on otužilej,celý dny venku se psama,za každýho počasí...no jejich šéf prej chrchlá a chodí mezi ně...asi mu pojedu rozbít hubu!!!! Takže já spím v obýváku,naštěstí máme pohodlný gauč....
28. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
takže jsem večer vařila silnou kuřecí polívku,aby měl posilující baštu i na dnešek...ale sama jsem měla taky dost,bolelo mě v podbřišku a spodek,jakoby se malej už rval ven.. :frowning2: dneska dobrý..
28. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
pabli no ty jsi fakt nejlepší......nechej ji hlavně v tom albu, já ji odpoledne ukážu manžovi.....se mi směje, když hysterčím, že nemám nic nakoupený....že není blbeej, aby mě nedokázal sbalit do porodnice.......tak jsem se ho zeptala, co by mi tam nabalil....tak řekl pyžamo, přezůvky a zubní kartáček......
28. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ránko, u nás Adámek díkybohu zůstává, protože jsem si na toto jméno už zvykla a líbí se mi. Oběma. Včera jsem byli se známými na zahrádce a pěkně jsem se vyvětrala. Od 3. 8. budu mít neschopenku a vycházky jen od 13 - 18 h., což je dost bída :frowning2: Myslím, že byste si měli holky sednout s partnery a pustit se do toho vymýšlení jmen, už je na čase!!!!
U nás se také mračí, ale potřebuji ještě dojít do drogérky, kde mají otevřeno od 9 h. a to už asi bude pěkně pršet.
28. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
tegga-to jsem slyšela vtipnou historku,jak manžel místo vložek do podprdy manželce koupil intimky a vatu a místo jednorázových podložek pod mimčo gumovou podložku :grinning:
28. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
ahoj danu! tak to jsi dobrá, já vždycky vyženu do obýváku manžu.....danu tak to jsme měli večer úplně stejný, strašně mě bolel spodek, nemohla jsem ani pohnout nohama....ale já včera celý odpoledne někde lítala a pak jsme šla ještě do cvíča
28. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
ahoj makka....my už nad jmény seděli několikrát....každý máme jasno:grinning:........jo danu, tak takhle nějak by to dopadlo u nás:grinning:
28. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
tegga-my máme ten obývák s kuchyňským koutem,takže ten, kdo vstává, spí v obýváku...aby si ráno mohl udělat snídani atd....no mě bolely i kyčle :unamused: břicho jako kámen...
28. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
DANUSCH - no, když donesu domů něco na mimčo, tak to musím raději ukázat manžílkovi, aby byl v obraze. Třeba zrovna ty podložky pod mimčo. Jeho otázky "co to je!" mě už nepřekvapují. Takže si raději budu balit tašku sama. Prostě on takové věci neřeší a ví, že já si všechno obstarám a vím sama dobře, co potřebujeme.
Jinak mě spodek bolí docela často, až nemůžu chodit. Pomáhá mí balón.
28. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
makka přesně....nemůžu chodit a bolí mě i přesunutí nohy z místa na místo na posteli:grinning:....je to mazec :slight_smile:
28. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
tegga-musíte najít nějaký společný jméno :grinning: mě manža tenkrát zamítl Dominika a Sabinu i Sofii....Matěj,Ondřej a Anežka se nám líbily oběma...
28. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
My už máme vypsaný i ten papír s jménama do porodnice a v něm se nesmí škrtat, takže je rozhodnuto :grinning: :grinning:

Makka - co dieta? :wink:
28. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
jooooo danu, jenže mě zamítl všechny a já jemu taky.......prostě se nám líbí úplně jiný jména:grinning:
28. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
makka-to jo,já si tyhle věci taky kupuju sama,baví mě to a nebudu manžu zbytečně zatěžovat :grinning: Jo ten balon mi taky pomáhá,jinak ale když ležím na zádech,tak mám pocit,že mě někdo zalehnul a na boku už to taky není ono!!! Nejlíp mi je,když sedim na zemi a ještě dám ruce nahoru-to se uleví i žebrům....ale takhle být pořád nemůžu :grinning:
28. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
mě už se spí taky špatně i na boku....nevím, jak budeme zachvíli ležet:slight_smile:.....a zrovna včera jsem přemýšlela, jak já už se těším na normální rifle třeba, ne s žádnou gumou, ale úplně normální, netěhotenský oblečení:grinning:
28. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
tegga-tak když ani tvůj ani jeho výběr neuspěl,tak musíte najít úplně jiný jméno!!! :wink:
28. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
danu to právě nejde:grinning:.......kdybysme měli holčičku, tak víme hned:slight_smile:......ale já už to fakt nechávám až na den D :grinning:
28. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
EDIT - dietku moc nehrotím, protože hodnoty mám docela nízké i když třeba sním něco nepovolenýho. Přestala jsem jíst sladké a brambůrky, což se hodně ukázalo. Dokonce jsem 1 kg zhubla, což je paráda. Mám si měřit hladinu cukru už jen 6x za týden.
28. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
tegga - my máme úplně stejný myšlenky :grinning: včera jsem tak smutně koukala na bokové džínečky a krásný pásky,co mám...tak jsem si říkala,kdy je zas obleču...jestli shodím hned, jako mamka nebo co...ona šla z porodky se 47 kg,to mi přijde neuvěřitelný!!!
28. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
edita: kde jsi k tomu papíru přišla? říkali nám na kurzu, že by nám ho měla dát doktorka...- Prohlášení o jménu dítěte (+ svobodné ještě navíc Prohlášení o příjmení dítěte, ale že chtějí to Prohlášní o jménu i u svobodných v porodce)

tegga: neboj, fotky tam nechám :slight_smile:

a kde konkrétně vás ten spodek bolí? Mně občas šíleně píchá uvnitř, až se musím úplně zastavit, ale to tam asi malej skotačí, chvíli potom se mi začne chtít hrozně čůrat :slight_smile:... Pomáhá mi se zastavit a počkat, připadně si chvilku sednout... A někdy mě bolí jako podbřišek, spíš třísla, to mi dělá v noci, že třeba zrovna ležím na zádech, a když mám k tomu natažené nohy, tak mě hrozně bolí v tříslech, tak musím na bok a pokrčit...
28. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Tak já když se chci přetočit z jednoho boku na druhý, tak je to dost bolest. Bolí mě hodně kostrč a nohy. Měla jsem velké problémy i s chozením. Ještě je prý potřeba chodit a třeba si zacvičit na balónu. Sice mi řekla doktorka na Dia, ať chodím 5 km denně, ale to mě chce asi zabít.
28. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
no danu přesně:grinning:......když neshubnu, nakoupím všechno nový....hlavně, že už to nebude všechno na gumu:grinning:
makka-taky už mi to skoro nepřijde,jen to omezení pečiva a ovoce je na prd...minule jsem zhubla 1 kg a teď nevim,vážit se budu na gyndě tenhle pátek...
danuš: ahojky, teda, tak ať se manža brzo uzdraví! A hlavně ať od něj nic nechytneš!
mě přijde, jakoby se mi roztahovala stydká kost nebo to tam měla namožený nebo nevím, jak to popsat:grinning:....a pro změnu, mě doktorka řekla, ať prochajdy dělám, ale už jen krátký:slight_smile:....kdyby mě viděla, jak vždycky půl dne někde lítám:grinning:.......ale úplně nejhorší je, jak mi mrtví prsty na rukách a nohách, to je nepříjemný
28. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Pabli - dal mi ho doktor /ten papír/
28. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
makka-tak s chůzí problémy nemám,jsem pořád docela fit,jen nárazově mě to vždycky chytne,hlavně večer jsem jako mátoha a nevim,jak bych si sedla, lehla...nebo po dlouhém sezení u pc v práci-to se pak zvednu a píchá mě v kyčlích a kříži...takže to by se teoreticky mělo zlepšit,až budu doma...zkusím to plavání a v rámci možností i chození pěšky
28. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.