• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
holky jak spite s tim kojo polstarem????? u nas je opet zatazeno:/
28. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
tak my tu máme 19 stupňů, zataženo a po dešti...

pipiii: spím, už několik měsíců :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
spím s ním asi tak, jak ta těhotná paní na obrázku - http://www.babydracek.com/zbozi/3040-kojici-polstar-milanek - s přehozenou nohou a břichem přes něj :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
a jak je ta těhule na 2. obrázku, tak tak koukám já na telku :grinning: - akorát si to ještě vyvýším dalším polštářem :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
já ho nemám pod hlavou,ale jen mezi nohama a kousek i pod břichem.....mám ten velký typ,hodně naplněný kuličkama,musím si trochu odebrat...
28. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
tyy jo, ja nevim jka s nim spat:grinning: manzel mi rekl ze jsme vypadala jak blazen:grinning: ze jsem lezela na zadech a kojo polstar jsme mela na brise a snurku v puse:grinning::grinning::grinning: jsem imbecil:grinning::grinning::grinning: aj mam ten ve tvaru hokejky:grinning:
28. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
potom mam druhy, ale ten je tvrdy, na nem se neda lezet. ten je naplneny -nevim cim- ale je to uplne tvrdy
28. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
já ho nemám vůbec:slight_smile:....nekupovala jsem ho, protože jsem nechápala, jak bych s ním měla spát:grinning:, přišlo mi, že by mi hrozně zavazel
28. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
já mám spodní nohu podél polštáře, ne pod ním, vrchní nohu mám přehozenou přes ten polštář, většinou mi zhruba od kolene po kotník leží na polštáři... bříško mám vystrčené na polštáři (předtím vždycky ty kuličky trochu z toho místa odeženu, abych měla to břicho tak akorát vysoko, hlavu taky nemám většinou na polštáři, jak kdy, tu mám o trochu výš na malém polštářku :wink:
28. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
pipiii: já mám přesně ten, jak jsem dávala odkaz... s těmi tvými nevím...
28. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
pabli, nevim no:grinning: je jsem k nemu pritulena, mam ho mezi nohama a objimam ho jako manzela, kdyby byl u me, ale brisko nemam tak veliky aby lezelo na polstari:grinning: taky mi prijde ze mi akorat zavadi a ja se nevejdu na svoji pulku:grinning:
28. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
já ho mám hlavně pro mimi,jak je velký,tak se z něj dá udělat super bariéra třeba na gauči,aby prcek nespadl a člověk nemusí šaškovat a obkládat mimi polštářkama a vším možným....taky jsem zkoušela pozici na kojeni-1/2 polštáře za zády a druhou na klíně,je to moc pohodlný.Na to spaní je pro mě dost velký,tak ho mám v posteli jen někdy...zkusím ubrat ty kuličky,je fakt poctivě nabušený :slight_smile: V jednom obchodě sem si prohlížela menší kojící polštář s kuličkama,když jsem ho vzala za 1 konec,tak se kuličky sesypaly všechny k jedné straně a já držela tak 40 cm prázdné látky...no šunt a stál 650,
28. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
no pipiii, mluvíš mi z duše:grinning:...přesně tak mi to připadalo, že by mi byl k ničemu, akorát bych se tam s ním v noci ještě rozčilovala:grinning:
28. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
danuš: tenhle můj, když vezmeš za jeden konec, tak se taky kuličky přesypou směrem k druhému a v ruce máš kus látky jen, ale v příbalovém letáku bylo psáno, že je to tak schválně, že není záměrem, aby byl naplněný úplně, že právě takhle si ty kuličky každý přesype do takové pozice, jak potřebuje...
28. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
já viděla teď jeden myslím v lidlu.....stál 350:slight_smile:.....a kuličky v něm nebyly vůbec:grinning:
28. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
pabli-to mi přijde dobré na to spaní,ale ne na podložení mimi,to je pak moc nízký a ty kuličky ještě časem slehnou...
28. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Tak já jsem se pokoušela spát s kojo polštářem, ale asi za hoďku jsem ho vyhodila. Strašně to šustí a budila jsem se a manžela to rozčilovalo. Používám ho hlavně na vyvýšení noh.
28. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
danuš: já to zkoušela i dát kolem sebe a pohoda, je dost velký, takže těch kuliček je pořád dost i v tom napresovaném stavu...
28. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
já si ty kuličky právě můžu trochu odebrat a až časem slehne,tak si je doplním...
danuš: já si ty kuličky zas můžu doobjednat kdyžta, taky to jde plnit :wink:
pabli-jasně :slight_smile: já neviděla ten tvůj,hodnotila jsem ten polštář z krámu :wink:
28. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
danuš: však jo, každá máme, co které vyhovuje... :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
jdu si ohřát oběd :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
už mám docela hlad,dnes máme nějakou pikantní vepřovou směs s rýží
autor
ja nevim jakou mam vypln ale kulicky to nejsou:grinning: je to jak klasicky posltar mi prijde:grinning:
pipi-tak asi duté vlákno ne? :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
ja jdu varit..jdu delat plneny kureci rizky
28. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
nevíte,jak se má lucita?Už bych chtěla vidět fotečky trojčátek :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
danus, nevim:grinning: mam ho od sestrenky jsou mu 4 roky minimalne, co ja vim co je v nem:grinning: a tamten je uplne debilni, uplne tvrdej:grinning:
28. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.